Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 233234235236237 243>
Korisnik
Poruka
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:47
Stvarno Triša,samo pohvale za tebe i tvoj vrt, kako baka kaže, vrijedna si ko mravakThumbs%20Up
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 15:49
Kako su i obećali temperatura se naglo spustila, pa termometar na mom balkonu pokazuje +9, a u dvorištu hrpice snijega, tuče ili čega već, ali pod prstima je pravi pravcati snijeg.
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mihaela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 08 Kolovoz 2007
Status: Offline
Bodovi: 401
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mihaela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 16:22
Znači kod tebe već zimski ugođajStern%20Smile
klasa optimista
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 16:25

Pogledala sam slike a i uživo prošetala tvojim vrtom prije par dana.
Dragi moji, kod Triše je vrt tako uredan da je za svaku pohvalu.

A što se tiče zimskog ugođaja - neću komentirati jer naravno da je kod mene malo bjelije.Confused



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Listopad 2011 u 22:43
Uvijek nešto novo u tvom vrtu, a solanum jasminodes je ogroman i prekrasan. Clap
život je more
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 06:18
Kad god se poželim opustiti i uživati u ljepoti koju samo cvijeće može priuštiti svratim ovdje. Tu ima najviše različitih ugođaja na forumu. Bravosmile57
Posegni za suncem, pa iako ne uspiješ, bit ćeš okružen zvijezdama
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 07:14
Triša, kod tebe je uvijek veselo u dvorištu, mali šareni cvjetni raj (s prevladavajućom plavom bojom) i zato uvijek rado dođem k tebi u posjetu!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 07:50
Draga Triša,
Stvarno novosti u tvom vrtu.
Neda se tvoje cvijeće,žilavo,ponosno,rascvijetano(kao da tebe opisujem),
mali šareni raj,Anaida je u pravu.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 10:35
a ja dosla napuniti baterije,osuncati se,a ono brrrr...da ti sto prije zasija sunce
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 11:37
Vratila se Nevera s neverom.
Smirit će te ova ružnija vremena, pa ćeš malo više biti doma, a mi ćemo napokon uživati u slikama.
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 11:37
Meni se baš dopadaju ovi mali vrtići,svaki za sebe ograđen, a prekrasna cijelina!!!

Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 20:58
Drage moje, baš sam radosna što ste mi bile u dvorištu dok ja lutam okolo, danas bundevijada, sutra tko zna gdje - kaže moj 13 g unuk: "Nona ti stalno negdje glavinjaš", a nisi baš tako mladasmile96.
Drske li konstatacije: naravno da sam mladasmile157
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:35
Došla sam ti malo uživati u vrtu, ali tako si me nasmijala sa ovim svojim komentarom. Takve smo ti mi bikice...moj pokojni tata je meni znao reći: ti da imaš lojtre do mjeseca i tamo bi se popela da vidiš kako je....

Inače, sam došla kod tebe uživati u zrakama sunca, ali me dočekao snijeg...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:44
Proljeće, pa ti si dah proljeća u mom dvorištu, dođi što prije!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:46
Ja došla malo pokunjeno i posramljeno prošetat tvojim dvorište, jer me dugo nije bilo, a kad ono... slika ni nije bilo već dugo. Sad mi je malo lakše. LOL
Al kako stalno glavinjaš okolo, nisi ni imala kad slikati. Wink
Dobro su već i drugi primijetili, ni ne vidi se na cvijeću da si bila odsutna. Sve je tip-top, lijepo, zdravo, rascvjetano.
Šaljem ti pusu iz ove ledare i nadam se da se uskoro opet vidimo.
smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:49
Bigi, ma naravno da se vidimo, volim kad proletišš mojim dvorištem ovdje, no stvarno slijedeći put kad si u Rijeci moraš doći vidjeti kako je to smješno malo dvorište!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Listopad 2011 u 21:58
Ma ja svaki put kad sam u Rijeci namjeravam vidjeti tvoje dvorište uživo, al nikako da se "nađemo" i to ostvarimo. LOL
Al sljedeći put kad dođem, nema šansi da to propustim!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2011 u 21:29
slike iz tvog dvorišta su mi predivne, sviđa mi se raznolikost gredicaClap inače moja simpatija je rozasta anemonaHeart
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2011 u 22:17
uvijek me iznenađuješ koju količinu raznolikog bilja uspiješ tu staviti ..nevjerovatno i još sve uredno cvate..a za snjeg bi mislila da si stavila iz frizera da taj dan Oleg nije se doskijao k meni LOL...grozno vi gore stvarno imate već pravu zimu ,kod mene se turisti nedaju jutros se u uvali koja je inače plitka do gležnja uredno nijh petoro kupaju Big%20smile  ..pusa s murtera 
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2011 u 05:55
Baš sam se s užitkom šetala tvojim vrtom! Jasmin me oborio s nogu, ali i ova anemona, nisam nikada vidjela tako visoku, prelijepa je! LOL
 
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 233234235236237 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.