Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 233234235236237 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2010 u 10:41
grčki oleander wow nikako nabavit ga lantane kane sve u mojoj omiljenoj boji svaka cast....
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 18:31
Nema me sedam dana ali tvoj vrt se ne mjenja, zato uživam svratiti u bilo koje godišnje doba, jer znam da ću tu uvijek uživati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2010 u 20:12

Vatrene boje tvojeg prelijepog cvijećaClap

Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2010 u 22:27
Pozdrav Lantana! Divan ti je vrt kao i uvjek! Čeastitke tvom prvašiću!!!smile82
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:13
LOLNiho je napisala najbolji komentar: Pravit ću se da nisam ništa vidjela. A ja ću dodati: Da ne puknem od zavisti!WinkLOLLOL
Ma šalim se naravski. Šetnja tvojim vrtom je uvijek prekrasan doživljaj!Thumbs%20Up
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:16
Ovaj put u narančastim tonovima, prekrasno cvijeće 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 08:45
E ovo je bila setnja za desetku ,a najvise me obradovalo sto si rekla da ces nas 'daviti' sa slikama ,super,bar cemo uzivati!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2010 u 23:17
Hvala vam svima smile79
Freeland meni gazanije jesu trajnice, ali kod tebe nisu, i meni je trebalo vremena dok shvatim zašto su one nisu u trajnicama, a kod mene traju već godinama LOL

Bila sam u Splitu, MPS išao na faks i pebacili smo mu stvari u stan, malo ga očistili, kupili neke osnovne stvari i vratila se u Bol, po  jakom jugu, katamaran je tako ljuljao da sam cijelo vrijeme "spavala".
U vrtu me u dva dana dočeklao puno novog  i starog cvijeća

Podranea na cvjetnom zidu






Pored nje cvatu roza anemone


Cinije


Asteri


Tri nova astera još su mali ali su jako rascvjetani




Hortin jastučasti, moram ga preseliti negdje u kamenjar


Gaura je sada najljepša


Murtila (sliči jako na mentu, ali drugačije miriš i ima drugačije cvjetiće)


Divlji vrijesak, pun ga je Brač u ovo doba, ali uvijek kad putujemo žurimo na trajekt, a toliko lijepog cvijeće cvjeta u divljini, ovaj je iz vrta...




... i za kraj juka s velikom cvjetnom stapkom








život je more
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 08:36
Podranea je za mene nešto novo,jeli penjačica?Asteri,gaura,menta.....kod tebe je sve liposmile64
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 08:42

ovo tmurno i kišno jutro razvedrilo mi je pogled na tvoje cvijeće, sve ti je prekrasno

asteri pink, ljubičasti i bijeli su divni, podranea, anemona, cinije sve roza, sve divno
gaura, murtila, divlji vrijesak, cvijet juke.... prekrasno je sveTongue
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 09:18
veličanstvena je ljepota tvojeg cvijeća, ne želim ništa posebno izdvajati iz ove bajke o pirodiClapClapClap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 12:06
Podranea i asteri ....smile227
Murtilu i mentu ne bi mogla razlikovati
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 12:10
Gaura je zaista predivna kao i asteri, moji se tek krenuli
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 14:51
Tonguedraga sve je predivno,al asteri su mi čudo i vrijedni  su svakog poštovanja!ClapClapClapClapClap p o  zz z  z z zz z
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 21:00
draga, juka ti sad cvate? smile39
asteri su prelijepi, oduševljava me taj cvijet, tako jednostavan, a tako mami poglede i cvate kad već sve posustaje Thumbs%20Up sve pohvale i podranei i anemonama jer njima se nikako nadiviti Big%20smile
i moja gaura se sad sjetila cvasti LOL
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 21:58
Vidim da i tvoja podranea cvjeta..i moja istarska se dala u cvatnju! Mislim da neće dugo jer su joj ove kišurine uništile cvijet! Nadam se da kod tebe ipak manje pada i sunce više sja!
A, molim te napiši nešto o murtili...Embarrassedza nas neznaliceEmbarrassed..........please!
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 22:02
Juka cvateeeeeClap,kod tebe je sve drugačijeTongue
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 22:29
Mira i mene je podranea oduševila, slična je tekomi i kao što vidiš ima mravi po sebi isto kao i tekoma kad cvate, kad ocvjeta ako hoćeš mogla bi odrezati reznice Wink

Antonija hvala ti, evo i kod mene kiša, ali sve nešto sipi.

Sara Embarrassed

Korijenko i Bergenija, ma ni meni nije baš jasno samo znam da menta ima onaj specifičan miris peperminta i listovi su joj svjetliji, a cvat joj je šiljat, murtela ili murtila (neka vsta basilicuma, bosiljka) u jesen cvate i ima dosta tamije listove, širi se brzo isto kao i menta. Ljudi je sade u pitare i stavljaju na prozor jer navodno svojim mirisom koji je dosta intenzivan tjera insekte.

Otok meni je gaura iznenađenje ove sezone, cvate već nekoliko mjeseci, nije je ni bura slomila.

Vilmač i ja sam asterima jako zadovoljna svake godine nabavim neki pelcer nove sorte tako od lani imam ovaj plavi i bijeli, a Horti mi je poslala jastučasti, a on će biti lijep u kamenjaru i na padini, kad se malo razraste jer sad je tek jedna grančica LOL

Konte i Mali kaktus jedna juka je cvala ovo ljeto, a ovoj je ovo prvi cvat od kad je kod mene. Impozantan je taj njen cvat sa spuno cvjetova





život je more
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 22:34
vauuuuuu....koja divota!
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Listopad 2010 u 23:29
Vrti mi se po glavi ona izreka.."Svuda podji,svojoj kuci dodji"..a tako sam i ja veceras se setkala po vrtovima nasih forumasa,uzivala u ljepoti njihovog cvijeca ali ovdje kad dodjem..kako da kazem,osjecam se drugacije..nemogu reci da se osjecam kao kod kuce Big%20smile,ali tvoj vrt je kraljica i kao takav zasluzuje da se njemu posveti najvise paznje!!
Propustila sam doste toga u tvom vrtu i nebih sad da nabrajam sta mi se svidja...eh,va be' bilo bi mi malo teze i nabrojati jer sve mi se svidja LOLLOL!
Veliki zagrljaj draga moja i sad idem leci spavati..sad mogu TongueWink!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 233234235236237 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,392 sekundi.