Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anaida  - vrt, cvijeće, kamen, dom...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anaida - vrt, cvijeće, kamen, dom...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 245>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:45
Niho moja draga - dobrodošla si u bilo koje doba noći i dana!!! A za kopiranje - i ja tako, sve vas škicam pa malo prekopiram, malo dodam, malo promijenim... Prijatelji su zato tu!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
pčelica7 View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 1966
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pčelica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 08:46
zaista, zaista prekrasno!
kod tebe je prava uživancija doći, baš se lipo osićam u tvom vrtu... 
Kad ima volje, ima i načina. (G.B.Shaw)
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 18:17
anai sviđa mi se pogled Clap
već je dvorište puno drugačije od prošlogodišnjeg,a sezona je tek počela Wink meni je ta stalna promjena i najzanimljivija Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 09:05
Svakim danom sve ljepše i ljepše!!!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:20
Svega imaš i sve lijepo izgleda. A ne fali ti ni ideja. One žardinjere na stepenicama su za pet!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:19
Anaida, jako dobar izbor cvijeća, a i boja, lijepo si to iskombinirala, a cijeli vrt je prekrasan, ima malo nijansi japanskih vrtova, ali ipak puno ležernije uređen, što se meni posebno sviđa.
život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 11:44
Anaida evo me opet u posjetu kod tebe, tu se dobro odmorim i nauživam gledajući tvoj vrt.
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 15:21
jako lijepo nekako očaravajuće smireno
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:39
O Bože kako krasno sve uređeno.smile64
Onu kadulju kao da si i za mene usnila, ja sam prije par dana uzela 3, a večeras sam kupila 2.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:21

Anaida, krasan vrt

ova siva biljčica uz crvene kapice zove se helichrysum petiolare, samo pazi ona se jako razraste
(možeš pogledati u mom vrtu na str 15 i 18)
Na vrh
White View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 23 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje White Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 19:29
mmmmmmmm....baš super e,a i dobro pa i muž sudjeluje u uređenju dvorišta,mog baš cvijeće i ne zanima previše,mislim da bi one betonske rubnjake sama morala i kupit i dovest i postavit i...svašta još
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 10:41
"Obilje i radost, sreću i zadovoljstvo nitko ne može proizvesti strojem. Takva stanja izrastaju iz dubine srca: kako netko razmišlja, kako se ponaša, kako osjeća, kako ljubi, kako traži, kako je zahvalan, kako može prihvatiti, kako se odreći... Sve, stvarnost i želje, doživljavamo u svojim mislima, koje dobroga vode k boljemu, a opakoga još k goremu. Kako netko razmišlja - takav je. A takav je i  njegov svijet!"
 
Paul Haschek
 
Hvala Vam što u mojem vrteku svi radosno promišljate i dobro mi šaljete!!!
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:36
Evo me opet bez pitanjasmile100 ali bolan kako nebi pa da se ne vidi ovakva ljepota . Aj Anaida šta mi radiš -mm će me skalpirati gleajući vaše ljepote -a ja kopiram svaku po malo-- A i ti si među njima
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 08:31
Thumbs%20UpKratak komentar, koji govori puno!Big%20smile
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:29
Originalno poslano od člana katruža katruža napisao:

Anaida, a koje si to cveteke sanjala'?
Lijepo je u tvom vrtu, posebno mi se sviđa kamenjar!Thumbs%20Up
 
Uistinu sam sanjala ukrasnu kadulju (salviju) i morala ju kupiti...
 
Korijenko, Otok, Baka, Inaja - hvala vam što ste mi opet došle!! Idem i ja k vama sada...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 23:36
Predivno i pogled lijevo i pogled desno i sa strane i otraga i od spreda i s poda i s neba, pa još i zalazak sunca - baš kako treba (evo tvoji postovi izvlače iz mene pjesnika)
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 09:38
Draga moja "bila sam ti na kavi" ali tebe doma nije bilo pa sam "prošetala" tvojim prekrasnim vrtom, pišeš nisam mislila da ćemo imati velike radove u dvorištu, to si ti mislila ali ne i tvoj suprug, lijepo je imati tako nekog ko te i u tvom hobiu prati i sudjeluje a i u krajnjoj liniji uređujete dvorište da bi vama bilo ljepše.
 
Usput, imali ste dobrog keramičara fuge su na ulazu super.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 17:27
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Prekrasno i vrt dobija novi izgled. Volim kad se slika i cijeli vrt, da imamo predodžbu što gledamo, a ne samo cvijeće. To mi daje posebnu draž vrtu. Kod mene je bolje neslikati cijeli vrt i zavarati gledaocaLOL. Ali tvoj vrt je vrijedno pokazati.smile141
 
 
Samo ti nama sve pokaži - uvijek je nabitnije rasti, raditi na sebi, baš kao i u vrtu. Mi smo pravi primjerci za cjeloživotno učenje.  Stalno nešto mijenjamo, dodajemo, sadimo, vadimo, radimo... Meni na slikama nikada ne izgleda vrt tako lijepo kako ga ja vidim, pa je to dokaz da je ljepota u očima promatrača. A i nikad nije dovršen, evo vidite da opet imam rubnike po njemu, to će mi biti rubnici za cvjetnjake.. I tako iz dana u dan - rastemo moj vrtić i ja. On u širinu, boje i mirise a ja u milinu, osmijehe i ponos.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2009 u 22:53
Super je sve sređeno!!! A kako mi se čini, sigurno bu uskoro nadrapal dio travnjaka za novu gredicu cvijeća LOL
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 08:49

Kamenjar, sezona 2009-te

 
Ovako je bilo na početku proljeća...

A ovako neki dan...
 
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 245>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.