Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Božicin decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Božicin decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
Korisnik
Poruka
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 10:17
Bozhice, evo sam pregledala opet sve ove tvoje lepote i bash sam se nauzivala... al moram neshto da ti kazhem... Od svih radova moj favorit kao naj naj rad u tvojoj galeriji je znash koji?!
Onaj preradjen cup sa maslinama ! Znachi za moj ukus to mi je vrh, mrak, prekokrasno!!!!!
I moram na drugo mesto staviti ovaj stalak za nozeve, nikad nisam videla takvu salvetu... DIVNO, DIVNO!!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 10:24
Originalno poslano od člana lilian lilian napisao:

Bozhice, evo sam pregledala opet sve ove tvoje lepote i bash sam se nauzivala... al moram neshto da ti kazhem... Od svih radova moj favorit kao naj naj rad u tvojoj galeriji je znash koji?!
Onaj preradjen cup sa maslinama ! Znachi za moj ukus to mi je vrh, mrak, prekokrasno!!!!!
I moram na drugo mesto staviti ovaj stalak za nozeve, nikad nisam videla takvu salvetu... DIVNO, DIVNO!!!!
 
 
Lilian, drago mi je da ti se sviđa onaj popravljeni ćup, nastao je nakon dobronamjernih kritika i tad sam se uhvatila vodenih bojica...ne bi bio tako dobar da nema vas...dragih cura koje potičete ljude na ....još i na...bolje... 
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 10:27
smile78
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 11:02
...i tebi....smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 11:56
stalak za nozeve,salvete su odlični.
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 13:53
Prekrasni su ovi uporabni predmeti, posebno mi se svidjela posuda za luk!smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:43
....huuuu, duuugo nisam bila u ovoj krasnoj galeriji i sad ju temeljito pretražujem...posljednji radovi su me oborili, naročito onaj preradjeni ćup, zatim moje obožavane hortenzije u savršeno lijepim radovima tvoje juniorke, pa neobičan i fantastično lijep stalak za noževe, te genijalna upotreba salveta na svakodnevnim predmetima, posuda za luk osvaja na prvi pogled....ma, sve je tak dobro i odlično napravljeno da samo mogu reći  i dati jednu veliku  tvojoj juniorki
 
...inače, stare vodene bojice moje kćeri još iz osnovne škole i ja koristim, šteta ih baciti Wink 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 17:51
Stalak za noževe je super,super...A posude za luk su savršene.Najbolje mi je što sve to možeš svakodnevno koristiti.smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:08
Veoma lijepi i originalni radovi, a o pedantnosti da i ne govorim! Samo pohvale! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 19:20
smile227smile227potpisujem cure u svemu,stvarno se ne zna sto je ljepsesmile141

Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Listopad 2009 u 20:36
e....moja kaca...mare....primavera....ponavljam .....da nije vase kritike i kako mi jedna drugoj nadopunjujemo radove....ne bi bilo ni foruma cure moje....pusa svima.....
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:20
E......a ja samo 24 stranice...da pojačam...evo jednog starog vrča za čaj toliko je bio pohaban i star, a draga je uspomena na moju baku pa je juni pruredila vrč svoje prabake.....
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:32
kako je sladak i prekrasan!smile71Stvarno bi bilo šteta da je ostao negdje zaboravljen!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:36
  Bravo! Bravo! ....dakle, ovo zaslužuje dvostruku pohvalu...prvo za savršeni make-over vrča s taman pasent uzorkom, i još veću za očuvanje vlastite obiteljske povijesti....sve čestitke tvojoj juni draga Božice, a i tebi što si tako lijepo odgojila svoje djetešce Mom%20And%20Kids
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:49
Stvarno je krasno ispao ovaj ćupić! A ova salveta ko da je stvorena baš za njega!
ANĐELKA
Na vrh
Božica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 565
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 13:20
monna, primavera, anđelka.....smile79
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 13:45
Slažem se,čajnik je savršeno ispao.Kao da je baš takav oduvijek smile141
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:19
Pravi antikvitet, prekrasno curice smile58
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:38
posude za luk, stalci za noževe i salvete... sve jako lijepo, uredno i što je najbolje funkcionalno. a za ovaj zadnji vrč vrijedi sve već rečeno plus što vam je draga uspomena.
bravo objema! 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 14:43
prekrasno!smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.