Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:07
Alisa...super ti je cvijeće....sve lijepo i zeleno kao da nisu bile one nesnosne suše, svaka čast! Di su fotkice od novih lukovica?...i da...., daj mi reci molim te...di si nabavila ovo;
 
ipomoea cardinal...smile93
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 15:13
Hvala na lijepim riječima.Na koje lukovice misliš?One jesenje? Ako na te misliš slike su negdje na početku teme,gladiole i dalije su tu negdje kroz temu,se protežu .
Što se tiče cardinala on je naručen preko bakker kataloga,ja sam dobila na poklon sjeme.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 20:14
ja sam dobila na poklon sjeme.--------------E ovaj sam tražila sad sam se sijetila
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
marijankica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 24 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 152
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijankica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2009 u 23:13
prekrasno
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 21:45
Uh, dugo ništa postavila nisam u svojoj temi..Već polako i prolazi šarenilo ljeta,polako dolazi jesen.Danas sam malo slikala po bašti..
Ova crvena penjačica cvjeta od maja do prvog snijega..Imam je na 3 mjesta u bašti..Jako zahvalna ružica..




Gazanije koju su posadjene direkt u vrt bolje su podnijele ove suše nego one u saksijama.Nije me bilo kući i odmah je izostalo redovno zalijevanje saksija..



dalije cvjetaju,neumorno.Ove godine nema mi žutih dalija nema ni žuto-bijele ogromne kaktusarke.Ili sam ih nekome dala,dok sam u proljeće djelila gomolje il se nešto drugo desilo sa njima...Nabavit ću ih ponovo




Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 21:50


Visoki aster baš lijepo napreduje..

Crdinal se tek sad potrudio da raste i cvjeta..


i ova crvena kana ,namjerava da cvjeta u kasno ljeto..


Begonijica cvjeta cijelo ljeto


ovo je najzahvalniji i najizdrzljiviji cvjetic..kadifica..


neke fuksijice još uvijek cvjetaju ..


Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 21:54
Krasno, krasno!  smile71 Penjačica ti je Don Juan, zar ne? super su ti! A dalije su ti još uvijek jako lijepe...moje je pokosila pepelnica, osim one tamnocrvene sa bijelim kakva je i na tvojoj slici! Toliko su me iznervirale da su skresane do zemlje...ali već vidim ponovno tjeraju i to dosta bujno! Krasan je Cardinal - ne samo da je lijepog cvijeta nego je i krasnog lišća!Tongue
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 21:58


Hortenzija u bojama jeseni..


rododendron smješten u baštu,ima već pupove...


I noćurak polako uspavljuje svoje latice..

Sedum spectabile ima lijep i mirisan cvjet..Usto je i ljekovita biljka.Meni posebno draga..

Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 22:08
vrt je prekrasansmile161
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2009 u 22:28
Krasno cvijeće Alisa Clap, dalije su mi posebno lijepe, ali mi je zapeo za oko onaj Cardinal, znaš li kako mu je pravi naziv, da li je to penjačica, jako intesantan cvijet. 
život je more
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 11:36
Flavia,Rose, Lantana hvala vam na posjeti mom vrtu i lijepim riječima.
Flavija i moje dalije su neke propale zbog pepelnice,ali nisam ih sjekla do zemlje,nego samo baš jako zarazene listove.Kasnije su se oporavile,poprilično dobro..

Lantana,onaj cardinal je ladolež.Pravo ime mu je 'Cardinal Climber" Ipomoea.Penjačica je i navodno je trajnica.Tako su mi rekli..
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 12:19
Predivno cvijeće, fuksije izgledaju savršeno...!
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 13:54
Hvala Željka
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 18:48
imas predivan vrt
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 19:24
kod tebe kao da nije bilo suše,super ti se drži cvijećesmile186
kod mene sve izgorilo smile43
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 19:30
gioiaa hvala ti najljepša na šetnji mojim vrtom..
josipa i kod mene se pola posušilo.Dok sam bila kući zalijevala sam redovno,kad sam bila u skitnji zalijevali drugi,ali izgleda ništa pomoglo nije.Suša je bila jača od svega i potepala mi pola biljaka,,
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 20:12
Odavno te nije bilo Tongue...gledajuci po slikama,dosta cvijeca ti je prezivilo i bas je lijepo Clap...a slazem se s tobom da je sunce ove godine bilo i prejakoOuch...kod mene Ladolez nije procvijetaoOuch,samo me je Impatiens obradovao s cvijetom i skupila sam sebi sjeme za sl.godinu Big%20smile...Sta ti je s ostalim ruzama??
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 20:29
Sve ti ja jako lijepo u vrtu i tesko je bilo sta izdvojiti, jer je svaki cvijet lijep na svoj nacin, ali ipak bih rekla da su mi se najvise svidjela dalije, ladolez i fuksije.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Rujan 2009 u 22:26
Jasmin,hvala na posjeti..Ljeto je bilo baš pakleno.Preživjele biljke su heroji..Što se tiče ladoleža baš me čudi da cvjetao nije.Nema veze,dobit ćeš ponovo sjeme,samo ovog puta u nekom mixu,sa punoooo više izbora Dobro je da je bar impatines cvijetao

Fuksija hvala na posjeti,i baš mi je drago da ti se svidjaju moje biljke.Jer ja se divim tvom trudu i svemu onome što postižeš sa biljkama u klimi koja je skoro pa nikakva za biljčice...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2009 u 08:11
I ja odmah uočila Cardinala! Drago mi je da ti je ipak puno toga preživjelo sušu, draga Alisa!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.