Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijet do cvijeta,Korjenkova hacijenda

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 203>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:46
pitam majku šta ona radi pa vam javim
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:28
Super da vam se sviđa moj vrt to je i poticaj da bude još ljepši. I lani je bilo sve lijepo dok nisam bila član foruma međutim ove godine se stvarno više trudim i dobro da stavljamo slike svojih vrtova jer tu se pokupi toliko dobrih ideja i savjeta a i novih stanovnika. Ako ove moje slike budu dale bilo kakvu ideju bilo kome na forumu moj se je trud isplatio.
 
Stižu:
 
Ovo je jedna gredica sa udrobljenim svim i svačim:
Od napred: roza trubice(zaboravila ime, moram pročitat), tulipani ocvali -sad sam između njih stavila kadifice ali su još malene, gazanije, djevojačko oko, ukrasni luk, sedum,
Sredina: mini narančasta georgina, pakujci, turski garofuli
Iza: echinacea purpurea, liatrisi bijeli i lila, kokotići, jesenska anemona-roza i ruža penjačica
 
 
 
Evo pojedinačno što sad cvate:
 
turski garofuli
ukrasni luk
 
pakujci
 
 
roza trubice
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:39
korjenko sve ti je prekrasno 
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 16:04
 Pa vidim po Pedru kako mu je loše kod tebe -nebi bio onolikismile39-razboliću se radi njega
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:15
obožavam proljeće i ljeto baš zbpg ovakvih slika Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 19:06
smile227bez teksta sam,predivnoooooooooosmile141
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:34
Kad već imam slika da nastavimo
 
Nova kampanela-fuksija
 
 
 
Barbaroža-štriga
 
 
 
 
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:44
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

S ruzama imam isti problem ,trenutno izgledaju zdravo(kod prvog cvetanja),a kasnije obole od rdje.A koliko vrt ti je velik i uredan
 
Ja sa ružama imam uvijek peh, pepelnicu uspijem nekako zaustaviti ali hrđa pa to je užas i špricam u samom početku ali badava. Ove sam godine nabavila jedno drugo sredstvo,  nije baš ni malo koštalo, špricala sam već dva puta i ništa Confused
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 19:07
Kao i uvijek prekrasni. Imaš veliki prostor za urediti.smile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:37
Pa malo ruža 
 
Ne znam kako se zove ali kod Hoye sam vidjela takvu Bonaza
 
Za ovu znam da je Ingrid Bergman
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:55
e pa izgleda da ste tim iz snova jer slike su dokaz za to
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:49

Zaboravila napisati što sam posadila. Tisa, bijela hortenzija-puna pupoljaka, iza calistemona ne vidi se božikovina- formirala sam ju ko stablašicu i sad oblikujem kuglu, campanule- šire se ko lude, begonije, tri erike-ostale od lani i mini georgine-slike sam već stavila negdje na prijašnjim stranicama

Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:54
Nasmijala si me sa nazivom opuncija - lopatari! Tongue
Žao Crymi je zbog one žute ruže jer je prelijepa (a uz to volim žutu boju).
Vidim da si nabavila lavandu sa nazubljenim listovima. Htjela bih te upozoriti da ne podnosi baš niske temperature jer je meni ove zime se sledila. Nabavila sam je prilikom jednog posjeta Lošinju. No, vjerujem da je kod tebe toplije nego kod mene.
Thumbs%20UpBravo korijenko za cvjetiće jer svega imaš i lijepo je ukomponirano!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 17:14
Draga moja još kad pridodaš nihine poklončiće, odmah će se adaptirati kod tebe moraju kad imaju toliko veliku porodicu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:23
Sve se ljepo šareni!!! Prekrasno!!!!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 16:01
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

e pa izgleda da ste tim iz snova jer slike su dokaz za to
 
Pa dobro se slažemo po tom pitanju i nema zabušavanja, svatko zna svoj posao i nema mješanja jedan u drugog.
Ja i MM naprimjer nemamo pojma o vinovoj lozi o vinogradu o pčelama. To sve radi moj tata, jednom kad on nebude mogao toga više neće biti zato ja u tome maksimalno uživam.
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 12:10
Koliko ljepotica, pakujci i campanule na prvom mjestu
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2009 u 15:51
Originalno poslano od člana inaja inaja napisao:

e carice draga kad sve to stigneš uraditi
 
Draga moja ništa bez timskog rada - ja, moj muž i moj tata - kad se vrijedne ruke slože sve se može !!! Tongue
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 11:42
Vrtić na ulazu ispod stepenica
 
 
Barbarože lanjske
 
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2009 u 14:49
I još par slika od iza kuće, tamo ja najviše volim boraviti
 
 
U ovom malom vrtiću imam isto svega podrobljenoga: bergenije, šareni sedum od cvetlin ili od Lily (skleroza), niču Tonijeve kane, bijeli oleander,
iglica, bit će lijepo kad sve bude cvalo
 
Skimmia - zaboravila sam ju slikat dok je bila u cvatu- nakon par godina škicanja konačno sam ju kupila
 
Stolić-gljivić uz ljuljačku i žuta margareta u vazi da ne bude sve zeleno
 
 
Pogled sa ljuljačke na šternu, tu mi popodne ispijamo kafjeta ispod brajde od malvazije. Vidi se i velika smokva uz šternu, piješ kavu i bereš smokve (naravno ki jih voli Wink)
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 203>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.