Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 80>
Korisnik
Poruka
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 17:55
Joj draga moja sve je prekrasno i tako prekrasni motivi, a škrinjica je toliko lijepa da nemam riječi sa kojima bih opisalasmile120
meni je super u životu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 20:47
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:


Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Ajme Kaćo ovaj baulčić sa ružama je za plakat lip...Prekrasan je, tako romantičan, identično romantičan kao što su ti kalupići, prekrasno, predivno...moji su kalupići uvik škuri i tipično mojim boja, zlatno, smeđe, bronca....
Pusaaaaaaaaaaaaaaa
ljubice sta je baulcic[IMG]smileys/smiley29.gif" align="absmiddle" alt="Wacko" />,pojma ti neman..obozavan sve te tvoje boje,ali jok,kod mene mora bit sareno i ne mogu si pomoc..hvala ti od srca[IMG]smileys/smiley31.gif" align="absmiddle" alt="Hug" />


slatkice, baul ti je ova tvoja famozna kutija bijela sa ružama...kako se još kaže!?!?!
aa,skrinjica znaci..nije bijela,nisam mogla nikako uhvatit pravu boju,zelenosvijetla je..i bas san presretna sto ti se sviđa,a sijetit ces se i zasto..[IMG]smileys/smiley2.gif" align="absmiddle" alt="Wink" />



je, je, skrinjica, stvarno sam luda, nisam se mogla sjetiti...
čuj, zašto ovo gore, jel ja mislin na ono što smo davno gorovile???? jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

je,je,to je to..i da znas da mi je bila malo prpa kako ce ispastTongue
Hug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:06
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

kaća, dobro jutro, vidim da si se probudila kao i ovo proljeće. Kad kažem dobar jutar onda mislim na tvoje radove koje radiš jer si nešto bila uspavana. Evo, ne znam što da ti napišem jer sam jednostavno bez teksta                           itd, itd.....

gogsic,zafrkantice stara,u pravu si,bila sam jedno vrijeme uspavana,a sad,kad sam se probudila, malo i pretjerujem.razveselise me ovi tvoji smajlici,hvala puno,puno..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:14
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ajme kaća...šta da ti kažem....????

Bez teksta sam ostala....radovi su zaista taaaaako lijepi.....
Ali "pitar" je savršen...

Na čemu si ostale radove radila??? Laminat ili ...

draga veliko hvala,od srca,na komplimentima..ove slike su rađene na komadima panel ploce,mm pronasao u ocevoj garazi,i izrezao mi razne oblike.jako zahvalna podloga za radit,a jos kad kosta 0 kuna,tko sretniji od mene.pusaaaHug Heart
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:17
Pa ti si ženo odlična. Super čovječe
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:29
drage moje,sve odreda,da vas sad ne nabrajam,vesele me vasi komplimenti i svima vam hvala od srca,sve vas grlim i ljubim..

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 21:54
Jako jako lijepo...ClapClapClapClapClap
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 23:41
spring,draga hvala puno,punooo...smile79 smile72
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:30
Ja se opet došla diviti, ova tvoja škrinjica ostavlja bez daha, stvarno je prekrasnasmile71
meni je super u životu
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 08:54
Ovaj puta mi se posebno sviđaju gipsani odljevci okvirića,svi smo ih mi farbali, raspucavali, metalizirali a ti jednostavno puknula par cveteka i izgledaju smile227
S pitarima me više ne možeš iznenaditi (osim da mi koji padne na glavu, svi su prelijepi, svaki na svoj način poseban, svaki prepreprepoželjan)
Škrinjica - kao i ti posebna, drugačija, prepoznatljivo tvoja!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:50
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

drage moje,sve odreda,da vas sad ne nabrajam,vesele me vasi komplimenti i svima vam hvala od srca,sve vas grlim i ljubim..

 
 
A netko ti nedostaje čini mi se!!!!WinkWinkWink
Ti bi već sve redom grilila i ljubila...LOLLOLLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 09:51
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

drage moje,sve odreda,da vas sad ne nabrajam,vesele me vasi komplimenti i svima vam hvala od srca,sve vas grlim i ljubim..

 
 
A netko ti već nedostaje!!!WinkWinkWink
Vidi ti nje već bi grlila i ljubila....LOLLOLLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 13:51
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

Ja se opet došla diviti, ova tvoja škrinjica ostavlja bez daha, stvarno je prekrasnasmile71

hvala draga,bas mi je drago sto ti se sviđa..Hug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 13:59
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Ovaj puta mi se posebno sviđaju gipsani odljevci okvirića,svi smo ih mi farbali, raspucavali, metalizirali a ti jednostavno puknula par cveteka i izgledaju smile227
S pitarima me više ne možeš iznenaditi (osim da mi koji padne na glavu, svi su prelijepi, svaki na svoj način poseban, svaki prepreprepoželjan)
Škrinjica - kao i ti posebna, drugačija, prepoznatljivo tvoja!

franjica draga,nemoj se iznenadit ako ti koji moj pitaric padne na glavu,eto samo da znas,da budes pripravnaWink..hvala ti najljepsa,od srca,na osebujnom komplimentiranju mojih uradakaHug
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 14:07
Upravo sam ponovno pregledala sve tvoje radove, htjela sam izabrati najljepši, ali ne ide, svi su prekrasni, a po motivima čini mi se da obožavaš ruže
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 14:17
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

drage moje,sve odreda,da vas sad ne nabrajam,vesele me vasi komplimenti i svima vam hvala od srca,sve vas grlim i ljubim..

 
 
A netko ti već nedostaje!!!WinkWinkWink
Vidi ti nje već bi grlila i ljubila....LOLLOLLOL

sve znas dragaWink..i bas si me slatko nasmijala
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 22:42
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Upravo sam ponovno pregledala sve tvoje radove, htjela sam izabrati najljepši, ali ne ide, svi su prekrasni, a po motivima čini mi se da obožavaš ruže

Blowing%20Kissesdraga hvala,hvala..obozavan ti ja svo cvijece,a sukulente najvise(uskoro bi mogla i u zicanje kod tebe,stvarno su ti prekrasni),ruze mi nisu na vrhu ljestvice,ali kao motiv na salveti,definitivno su top1Hug
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2009 u 22:50
evo jos jedna,malo veca,skrinjica,na kraju je dobro ispala,koliko sam pogresaka napravila







nesto prigodno,uskrsno,samo mi nesto fali na slici,nisan zadovoljna




Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 00:18
Joj kako je to lijepo, pa ti mene stvarno želiš ubiti sa tim škrinjcama,predivno, predivno,a ova bebica je preslatka i ja ne vidim da tu išta fali, preslatkosmile39smile46smile93
meni je super u životu
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 00:33
aaaaaaaaa,prefantastično,ma koje greske,ovde nema gresaka ovo je predobro! a ovaj zadnji rad je premeden smile71smile91
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.