Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:27
olala koliko radova Clap dobro si to namackala Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 18:28
oooo, pa svašta si ti napravila. kutijice su mi baš dobre. i flašica za ulje. smile93
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 19:27
ima tu svega i svačega i sa svime si sasvim zadovoljila...hahaha...
lijepi radovi...bravo
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 20:54
Što si ti vrijedna - šta si bila na nekakvoj terapiji protiv ljenititisa? Ona kutija od 100 godina mi izgleda (čak i na nereprezentativnim fotkama) jako dobro! Spiderman - ah, kako da to komentiram a da se ne nasmijem?!?! LOL I ostali radovi su lijepi... Daj mi samo reci, Spidermana si radila na limenci - koju si boju koristila za podlogu? Običnu akrilnu? Imam par limenki, ali stalno mislim da će mi se boja oljuštiti s njih... Confused
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Kolovoz 2009 u 23:10
Vauuu..Piramido...kako si bila vrijedna dok me nije bilo....sviđa mi se kako preuređuješ po kući....
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 01:21
Na čemu si radila ovo s vinskim bocama (za prijatelja)? Baš mi je fora! Ja sam nešto slično napravila za svoju haciendu, na crijepu...imam jednu narudžbu, ali nemam više crijepa, pa me baš zanima što bi to moglo biti.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 11:16
smile141piramida vrijednice jedna krasno si ovo namackalasmile141,samo daj jasnije slike ili ce bitsmile232
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 13:05
slažem se sa kaćom Smile
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Kolovoz 2009 u 14:10
Joj koliko vi pišete,a ja pored mm ne mogu do kompjutora,dakle ovako:Izyy,limenka je obojana nekakvom bojom za beton i ne ljušti se,imam već od prije neke limenke obojane tom bojom i dobro je,a i sve sam još polakirala,a na kutijici sa anđelekom nema kaj nisam radila.
Dada,slikicu sam napravila na keramičkoj pločici,imam ih još paket,pa nek se potroši.
Kaćo,More,ja sam totalni antitalent za slikanje,još sa mobitelom,ali potrudić ću se bolje slikat,obećajemsmile149
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2009 u 14:55
jako lijepo.....a malecki vrijedan na mamu......Thumbs%20Up
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 15:46
ja i dalje preuređujem po kući,ovo je stara mamina kanta za mlijeko,sad joj bude vaza u hodniku,nisam još polakirala i moram još popravit rubove ,ručku..



Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 15:58
kanta je odlično iskoristena,podloga je odlična kao i izbor motiva. super će izgledat kao vaza,jos kad se ubere cvjeće,bit ce to prava divota!
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 17:58
Ma nije mi ispala kak sam zamislila jer imam neku boju koja se tak teško boja,pa mi niš ne ispadne lijepo obojano,onda moram to krpat i popravljat i na kraju ispadne svega.Još sam je malo popravila,rub i ručku,da izgleda ljepše i urednije i polakirala.
Zove me sestra i ja velim da je kanta gotova,ali se suši i da sam joj već cvijeća nabrala,a ona odmah doletjela po nju i odnijela je još onak mokru.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 18:44
Kanta ko grom,i ja bi ti ju "maznula"!smile98još mokru!
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 19:01
Lijepo si ju zamislila....i dobro je ispala, ali imaš pravo trebalo bi malo dotjerati ručku. Smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:28
kanta je ko gromSmileSmileSmile tko ju ne bi odmah zapljenio...a ručka? s obzirom da ju je mama otela, ja bi i nju u bilje- slama ili u mom slučaju sirak i nek viriLOLLOLLOL
inaće ovo suncokreti joj tako fantastićno pristaju da mi sve dođe da idem do starih susjeda vidjeti da li imaju koji stari "boket"
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:41
kantica je odlična... baš su joj sjeli suncokreti...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 07:39
smile141kanta je baš onakva kakva treba biti!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 16:00
odlična kanta! smile55
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Kolovoz 2009 u 16:29
ova škrinjica je trebala ići za poklon,ali mi nije nikak ispala,u zadnje vrijeme mi niš ne ispadne dobro....ne znam kaj je toConfused
treba je samo još polakirati


Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.