Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 44>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 08:32
Vratih se još jednom prwegledati tvoje čarobne radove i shvatih da nisam pohvalila tvoj najljepši, najčarobniji rad od svih ....imaš prekrasnu kćer...prava ljepotica, a po onom što si napisala vidim i da je k tome još i velika dobrica.smile78
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 09:40
Sve sto sam napisala na temi za decoupage, ovdje vrijedi duplo... ostadoh bez rijeci i bez teksta. smile79


Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 11:27
Drage moje, predobre ste prema meni...smile91 Monna, Mare N., Tajčica hvala vam puno, stiže još radova obećajem...sad me se više nećete tako lako riješiti Wink
 
Draga Anđelka, Lluvia...predrage ste i lebdim od vaših lijepih riječi smile170
 
Draga Lula, hvala ti iz dubine srca na prekrasnim riječima, na Handu je doista bilo posebno i usrdno se nadam da ćeš dogodine imati prilike pridružiti nam se na toj posebnoj smotri stvaralaštva, jednako kao i mnoge talentirane curke s ovog krasnog foruma...
 
...a moja Tajčica je doista moj najljepši i najvredniji uradak, najbolje što mi je Svevišnji podario, mada znam da svaka mama dijeli isto razmišljanje samnom Embarrassed
 
Svima puno pusica, srčeka ste prava
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:29

konačno sam vidila tvoje slike sa handmade festa i baš mi je drago da si ih stavila i opisala kako je bilo.

crna cuffica i naušnice od lažnog vulkana i tirkiza, savršeno! tirkiz si predobro napravila. da nisi napisala da je to lažni tirkiz, mislila bih se jel pravi ili nije.
Na vrh
bubi12 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 112
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubi12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 12:52
jupi, jupi vratila si se. Po fotkama sam vidjela da je bilo jako ljepo, nažalost nisam mogla doć iako sam imala u planu.
kao i uvijek nakit ti je savršen, savršen i uvijek savršen.   
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 14:09
Drago More, hvala ti puno smile79   ...nije mi bilo teško složiti priču jer još uvijek lebdim na oblaku pozitivnih vibracija s Handa u Puli, a i znate mene...skribomana smile217...sretna sam što sam vam približila atmosferu bar malo, a naravno i zbog predivnih riječi o mom nakitu...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 14:11
Draga Bubi, baš mi je žal da nisi uspjela doći, bar bi se srele i izvan virtualnog svijeta, to je ipak pravi doživljaj...no, bit će opet Handa, pa tko zna...hvala ti puno na predivnim komentarima za moj nakit smile95smile95
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Listopad 2009 u 21:06
toliko lijepoga na jendome mjestu si nam uspjela na ovaj način prenjeti, a najviše od svega si prenjela osjećaj da si se zaista lijepo provela i da je tao vladalo predivno druženje, toplina i krasna atmosfera...
nešto što svakako vrijedi doživjeti...

Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
orca View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 207
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orca Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 00:26
skoro sam plakala na tvoj opis HMF...super si sve opisala...
ja sam imala tu sreću da upoznam Primaveru i popratni bend...obitelj su iz snova...ona vam je bila odmah do pozornice u glavnoj dvorani...pravo mjesto za kraljicu...inače tamo su je svi nazivali božica fima...sa čime se potpuno slažem...ona radi i ti gledaš ali to je sve čarobno...ne može to svatko...
 
nakit je divan...ovu cufficu crnu sam vidjela uživo i predivna je...
i konačno sam vidjela onu zvecku sa voćkicama koju sam odmah kupila pijateljici za rođendan...ono je predivnoooooooooooo...Clap
 
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 00:44
svaka čast na izlozbi,reportaža je za desetku,radovi me uvjek iznova toliko oduseve da jednostavno nemam  riječi! al najdraze od svega mi je plavo-narančasti komplet!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 00:50
Jesam doista draga Nato, možda sam malo i subjektivna jer je Hand i inače prije dvije godine bio prvo mjesto na kojem sam javno izlagala, no znam da i drugi slično ocjenjuju tamošnju atmosferu...a kad ga usporedjujem s Florom još je jasnija ta prisnost i kolegijalnost koji vladaju u Puli...
 
 
...evo još par fotkica...prvo zajednička fotka s našom presimpatičnom Orcom, koja me nadarila svim mogućim darovima cmok ...slijedi pozicija mog štanda ali ne zbog njega nego zbog preslatkih Šestinčana koji su mi iza ledja igrali pa sam se osjećala ko da sam doma, a dalje slijedi kratki pregled dijela onoga što se još moglo vidjeti u Puli...
 
...osmijesi samo za forum cvijet.info...
 
 
 
...Šestinčani...
 
 
...nakit i ostale đinđe...
 
 
 
...keramika...
 
 
 
...rukotvorine od prirodnih materijala...
 
 
 
...rukotvorine na tragu hrvatske baštine i naše narodno blago...
 
 
 
...prekrasno, čudesno brodomaketarstvo...
 
 
 
...torbe, šlape, svaštice za kuću...sve od tekstila...
 
 
 
...i na kraju nešto suvremeno... na prvoj fotki su male limenke pive ili cole, rascopane ovako kako vidite, na njima instalirane minijaturne pozornice sa kompletnim intrumentarijem za bend, a na drugoj su mali robotići napravljeni od instalacijskih cijevi...
 
 
Nadam se da ste uživali u ovoj kratkoj šetnjici, žao mi je što nemam još fotkica sa štanda naših cura predvodjenih vrijednom Leonardom, nadam se da će se i ona uključiti u ovu priču jer smo se zajedno fotkale kraj zajedničkog štanda naših decoupage majstorica...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 01:02
Originalno poslano od člana orca orca napisao:

skoro sam plakala na tvoj opis HMF...super si sve opisala...
ja sam imala tu sreću da upoznam Primaveru i popratni bend...obitelj su iz snova...ona vam je bila odmah do pozornice u glavnoj dvorani...pravo mjesto za kraljicu...inače tamo su je svi nazivali božica fima...sa čime se potpuno slažem...ona radi i ti gledaš ali to je sve čarobno...ne može to svatko...
 
nakit je divan...ovu cufficu crnu sam vidjela uživo i predivna je...
i konačno sam vidjela onu zvecku sa voćkicama koju sam odmah kupila pijateljici za rođendan...ono je predivnoooooooooooo...Clap
 
 
 
 
...isto bi ja mogla reći i za tebe draga Orca...tvoja prekrasna obitelj, naročito najmanji član razgaljivali su me svakodnevno, da ne velim da si ti bila moj Djed Mraz dva mjeseca unaprijed  ...a sad, božica, kraljica...mislim da sam ipak tu negdje bliže vama, ajmo reć' po zagrebački narodska puca  ...još jednom ti puno, puno hvala kaj si i tržila kod mene uz sve ono lijepo što smo dijelile na Handu Kisses
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 01:05
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

svaka čast na izlozbi,reportaža je za desetku,radovi me uvjek iznova toliko oduseve da jednostavno nemam  riječi! al najdraze od svega mi je plavo-narančasti komplet!
 
 
 
...draga Rose, hvala ti puno na komplimentima Thank%20you! ...taj je komplet i meni jako drag, mada slika ne dočarava potpuno ovaj efekt chatoyant odnosno "mačje oči", ipak se to bolje vidi uživo...ili ja jednostavno ne znam dovoljno dobro fotkati... smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 13:24
Hvala na ovim prekrasnim fotkama, neznam što bih prije pogledala, ima izuzetnih stvari!!!Mogu misliti kako je to uživo doživjeti smile71
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 17:16
Ovo je čarobno! Ne znam šta bi od svih tih ljepota da sam kojim slučajem mogla svratiti tamo. Očaravajuće!
ANĐELKA
Na vrh
tajčica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 385
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tajčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Listopad 2009 u 18:44
draga primavera,
 
 
hvala ti još jednom na doživljaju iz Pule.
 
 
puse iz hladnog Samobora   smile79
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 00:04
Thank%20you!Thank%20you!Thank%20you! ....hvala vama što ste uzele vremena i posjetile moju galeriju, razgledale ovu hrpu fotki i još komentirale tako toplim riječima....hvala drage moje Monna, Anđelka, Tajčica
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 00:22
A sad idemo dalje s radovima...još malo nakita s izložbe u Puli...
 
...vjerojatno se sjećate ove moje ogrlice koju sam napravila ranije ove godine, ali nikako ju nisam uspjela dobro pofotkati, no sada sam nabavila ovaj "vrat" i ipak se bolje vidi kako stoji i pada niz vrat... "mramorni" dijelovi su naravno polimerna glina (fimo) povezana metalnim elementima...
 
 
 
...jedan mali kompletić koji se sastoji od narukvice, malog medaljončeka na lančiću i vrlo sitnih naušnica na šaraf... metalni dijelovi na ogrlici i narukvici kupljeni su i onda sam ih "ispunila" polimernom glinom u tzv. millefiori tehnici - medaljon je veličine 1x1.5 cm
 
 
 
...i još nekoliko crnih medaljon ogrlica na kožnoj traci, pločica je radjena od crnog fima (polimerne gline), oris voćkice ili cvijeta napravljen posrebrenom žicom i utisnut u glinu, a boja dobivena miješanjem tekuće polimerne gline s malo praha od starih sjenila za oči, sve pečeno, dobro obradjeno šmirglanjem (brusnim papirom) i lakirano s 4-5 slojeva laka...upravo sam u Puli demonstrirala izradu jedne takve pločice...
 
....zelena jabuka...
 
 
...tratinčica...
 
 
...tulipan...
 
 
...neki, 'ajd'mo reći gerber ....
 
 
...ljiljan...
 
 
 
Zbog izvanredno visokog staklastog sjaja pločica teško je bilo izbjeći odsjaj prilikom fotkanja...Nadam se da vas količina slika neće zamoriti, no s obzirom da dugo nisam niš stavljala, sad ću vas malo zatrpavati još koji dan happy%20roll
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 01:32

ovo je prekrasno!!vidjela sam puno radova sa fimom ali ovo je svijet za sebe.pregledala sam cijelu galeriju i očarana sam!ovi privjesci su tako dobri da nemam riječi smile227

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 10:30
Draga, samo ti stavljaj slike!!! Ja čekam!!! narukvica mi je fantastic!!!smile58
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.