Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Malo smo se ponovili...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Malo smo se ponovili...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 49>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2008 u 23:16
Danas sam u baumaxu virnula nabrzaka među lukovice i stvarno svačega ima.SKORO sam kupila amarilis.malo je skup bio no uz lukovicu je i tegla sa njim bila .Imaju preslatke pakete sa začinima.E tom nisam odoljela.
Nisam slikala pa ću opisati. Tri tegle od terakote su zapalirane i u svakoj tegli je mala vrečica sa zemljom a sa strane je sjeme.Ja sam vidjela(nisam imala vremena tražiti dalje) samo ova tri začina-bosiljak,vlasac i peršin.
Uglavnom,preslatko je i morala sam ih uzeti,da za zimu imam svježe začine u kuhinji,a cijena je 38kn.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2008 u 12:06
za sada imam samo kesice semena:Brachycome iberidifolia,Achillea f.gialla,Gypsophila muralis,Rudbeckia hirta,Freesia hybrida, Crisantemo M.(Margheritone bianco), Zinnia pomponica,Lobelia blu scuro,Bidens Goldstar i dve kesice mesavine...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 06:22
Nisam ni znala da ima jesenski i proljetni encijan!!!! E sad ,ne samo da znam nego i imam oba. U baumaxu sam neki dan vidjela encijan u cvatu i nisam mogla vjerovati.Onda sam pročitala da je to jesenski,aj ok ,sad mi jasno zakaj cvate sad a ne u proljeće.E da,grmići su krasni i mislim da su 20kn no ima na akciji po 10kn.(još sam nekaj vidjela no ne znam kajsmile42)Uglavnom imaju akcije i nađe se svašta za malo novaca.Čak i dobro izgledaju. Kupila sam oxalis bijelu za 5kn i MM je "sebi"Winkkupio crno-crvenu kalu za 50kn.(kaj nije pretjerano jer su bile preko 100kn)
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Rujan 2008 u 21:29
Ja sam jučer na Trešnjevačkom placu vidjela Encian i čovjek mi ga nudio za 50 kn.Bio mi je preskup.Ali sam si za utjehu kupila 4 biljčice i to sve skupa za 50 kn. Ima dosta cvijeća na akciji pak sam si ja kupila dvije duple Kalanhoe,jednu Hebu i Kristov trn.A mislila sam da neću niš kupit jer je tanak novčanik ,plača je več odavno bila.Al ko da odoli cvijeću i još k tome na akciji
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2008 u 09:37
e sad sam u dilemi?koji si mi shasha poslala(seme enciana)?
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2008 u 21:55
definitivno moram u baumax jer opako želim encijan Smile
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2008 u 00:22
Gio,proljetni sam ti poslala kad sam samo taj imalaBig%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2008 u 00:10
e sad znam sta imam
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 20:02
da i ovdje stavim svoj novi amarilis




mi smo djeca cvijeća
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2008 u 20:57
Aha baš je zgodno niknuo, nadam se da će se i moj održati,  pa u proljeće cvjetati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 10:18
srecna i presrecna!

























eto to je bio moj izbor novih biljaka,srecom sa mnom je bila moja prijateljica pa sam imala pomoc kako sve to odneti do aut.stanice. ...sad predstoji odluka gde sve to presaditi...necu da zurim,a iskreno i ne znam gde bi sta odgovaralo,ali imacu vasu pomoc nadam se
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:23
I ja osječam tvoju sreću kao što ju i ti osjećaš. Biljkice su prekrasne .Pokaži kad ih posadiš van.Super su za kamenjar.
Ja sam Veroniku posadila u teglu da ju preko zime unesem u hodnik ako bi bila jaka zima
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:25
Da li je ovo zadnje sobna begonija?
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 13:28
Koje su to lijepe "muke" -gdje presaditi-
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 14:06
mislim da nije...rekla bi da je koralni zvoncic,ako gresim vec ce me netko ispraviti.
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 14:10
 Đoja prekrasan ti je izbor ovog cviječa , divim ti se sa koliko ljubavi kupuješ, presađuješ, njeguješ i slikaš da i mi uživamo zajedno sa tobom  smile106smile113
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 19:08
lijek za dušu i oči
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 21:44
Baš su krasni...dobro pa si imala pomoć za nošenje!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2008 u 23:01
moja prijateljica mi pomogla, ,da sam isla sama ne bih bas mogla sve poneti .
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2008 u 07:39
Super Gio, a Veronika prva liga, ja sam je propustila ove godine, biti će čim naletim.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.