Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moji vrtovi, moj okoliš
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moji vrtovi, moj okoliš

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 90>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 12:29


hahahahahahahasmile156

Probudila se Snjeguljica!!!!!smile75  Ko crnogorci-skoro pa podne prošlo!!!

Budi mi dobra, bijela udovice!!!Heart
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 12:33
Ne, za Milicu je nešto drugo! Sve namjenjeno za tebe je stiglo do tebe.Smile
Legla sam u 4h, ispratila muža i sada "radim ili bolje rečeno na poslu sam"a u pauzi malo zavirila. Wink
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 13:11
Draga Mira, već nekoliko dana šećem po tvom vrtu, tj. tvojim vrtovima i nisam se htjela javljat dok ne dođem do zadnje stranice. Možda bi i prije stigla da se nisam stalno vraćala na neke slike kojih se nisam mogla nagledat.
Kao što je već netko ovdje rekao, imaš pravi botanički vrt! Prekrasne biljčice, vidi se koliko ih voliš i brineš o njima.
E, sad...
Kod tebe sam naletila na ovu sliku:

Taj cvijet imam već duuugo, dugo, al je jadan, s tri grane i par listova. Pred nekoliko godina mi je čak i cvijetak jedan procvao, ali i on je bio neki kilavi.
Gdje ti svoga držiš, kako ga zalijevaš, gnojiš,...
Ak možeš koju riječ o njemu napisat, bila bih ti zahvalna. Već sam neko vrijeme na rubu da ga se riješim, al MM neda. A stvarno mi već ide na živce, nikak da se makne s mjesta!
I, da, hvala kaj si mu ime i prezime dala, ja sam ga svakako zvala!
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2011 u 23:45
bigmamma
Nije uopće zahtjevan. Ima dovoljno svjetla ali nije u jako toplom i na suncu. čak ga zaboravim zaljevati i gnojiti. Treba veliki važ i brzo se širi.
Puno njih ga ima od mene i nadam se da je i drugima napredan. Probaj ga odvojiti i stavi u drugi važ pa će valjda biti bolji kada ima prostora. Ako misliš da je moj neka bolja sorta, ja ti ga šaljem i daj adresu na pp
 
smile78
Na vrh
bigmamma View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Studeni 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bigmamma Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 07:42
Mira, hvala ti. Moj je u dosta velikom važu, tako da mu mjesta ne fali. Mislim da je sorta ista ko i tvoja, samo tvoj očito ima bolje "gene", pa bolje i raste. Hvala ti na odgovoru!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2011 u 10:59
Zaista je krasna biljčica!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2011 u 15:23
Broken%20Heart


                 smile222



                                                      smile67

Jel ti se štucalo danas, pozdravljaju te biljčice, smile78!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 15:32
Zima je pa se još ništa značajno ne radi, samo su pripreme u tjeku a ima i po nekih novosti.. slikat ću dok uhvatim i sunca i vremena..
A Plodine su mi jako blizu... zar baš moraju imati ono što jako poželim. smile198
 
Malo ću ovo isprobati a onda napraviti konačan zaključak, što trebam i što ne trebam za iduću sezonu. Mjesta je malo a tamo gdje ga ima teren  nije za samo zabosti nešto. Treba napraviti veće zahvate ali za to ne postoji trenutna mogućnost iz više razloga..
 
 
 
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 15:43
A ovo je bio poklon od prijateljice za rođendan.  Ovo je njezin ručni rad
 
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 15:50
Ovi je od druge prijateljice koja je kasnije došla..
 
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 18:28

Novosti su lijepe, a pokloni krasni

Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 19:06
Miro, vidim da si ti imala danas bogat ulov. Ovo su biljke prekrasne. Nisam kod nas u plodinama vidjela ovih biljaka. Ja imam ljubičast( lila ) achimenes
Kad počne cvjetati stavi ga na neku tacnu da sam  prospe sjeme koje je sitno kao prašina.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 20:09
Prekrasni pokloni Miro,one ruze rucni rad .....jesu li od keramike...?
Kako su lepo oblikovane.....stvarno umetnicko delo!
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2011 u 20:33
lijepe ćeš biljke uzgojiti! sve si lijepo kupila! pokloni od prijateljica su super!
od čega (kojeg materijala) je napravljen onaj ručni rad!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 06:43
Originalno poslano od člana Mira K Mira K napisao:

A ovo je bio poklon od prijateljice za rođendan.  Ovo je njezin ručni rad
 
prelijepoooooo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 09:22
Tonguepredivni pokloni, a za novitete da ne govorim!
ako to sve izraste, a vjerujem da hoće, vrt će ti biti pravi mali raj!!!!!!!!!!!!ClapClapClapClap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 11:17
noviteti predivni,ni ja im ne bi odoljela
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 18:56
Drage moje
milica7 smile78 Mjenjat ćemo se sjemenki, ja tebi crvenu (ako je uopće crveni) ti meni ljubičasti!
 
Olja smile78Da, od keramike je a da vidiš koliko ona toga ima... kreacija ko u priči, pokazat ću vam slike kada mi ih pošalje.
 
antonija smile78. Ti uvjek svariš i nađeš vremena za svih, divna si! Od keramike je draga onaj buketić.
 
VILMAČ smile78 Imam i KAMELIJU kao novitet!!!! To je novost!!Wink
gioiaa smile78Kad to kaže cvjetni guru, valjda je tako.
 
Ja sam u potrazi za vrtnom zemljom pa molim pomoć... Imate li nekog sa dobrom zemljom. Gnojiva imam i kravlje i ovčje.
Planiram manje zahvate oko zgrade: vađenje kamenja, dosipavanje zemlje, gnojenja... šteta je da sve ove biljke koje imam ne nađu svoje mjesto već da se muče... Koliko ću uspjeti u  tome, vidjet ću. Susjedi moraju barem odobriti ako već neće raditi niti financijski sudjelovati..
 
 
 
 
 
 
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:03
Važi dogovor. Ja nisam još sadila ahimenese jer je kod nas napadao snijeg i danas cijeli dan pada pa mi se nije dalo biti u podrumu jer je hladno. smile65
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2011 u 19:08
Još  radova  od moje prijateljice... To je samo dio. Ima različitih motiva, od zdjela do lampi, aranžmana... Divno je sve, ja oduševljena Tongue
 
 
 
 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 90>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.