Početna stranica Početna stranica > Drveće, živice, palme ruže i bonsa -Forum o drveću > Grmlje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lantane
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lantane

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 31>
Korisnik
Poruka
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2012 u 22:03
Stefice, ja sam ih sijala bez namakanja. Niču dosta sporo i nikne ih manji dio. Ove male na gornjoj slici su nikle ovo proljeće iz sjemena koje je palo u teglu prošlo ljeto ili jesen.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2012 u 22:52

Stefice, baš su ti lijepe lantane. Meni se sviđa ova ružičasta. Mislim da se zove Ham and eggs ( zbog boja). Željela sam naručiti sjeme preko neta za nju. Da li bi sada bilo rano za to tj. da čekam početak iduće godine...što mislite?

Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 17:43
Zuta lantana Smile
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 21:02
woow stefica, tvoja se bogme dobro razbubala. prekrasna je. jel to ona mala sadnica što si proljetos kupila?
belica,zagreb
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2012 u 21:20
Nije belice,ovaj je od prošle godine, od ove je isto krasan ali boja je tamnije žuta
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2012 u 11:51
 
 

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Kolovoz 2012 u 17:12
ja sam ove godine kupila malu bijelu lantanu i formirala stablašicu...odlično napreduje
može li mi neko sa iskustvom napisati što će se sa stablom događati ove jeseni i zime..... sječam se da bi mi prije grmolike lantane skroz nestale i na proljeće bi mi iz zemlje izlazile mladice.... i koliko godinea može trajati stablašica ako mi uspije opstati zimu....treba li je zamotati zimi ... ja živim na moru (vodice) ... hvala

što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2012 u 15:57
hm dobro pitanje ruzo,i ja sam o njemu arzmisljala ,al ja sam moju stablasicu stavila u teglu pa cu je sklonit,a mislila sam i u vrt stavit al me bas zanima sta ce se desit sa njom po zimi..
meni su lantane Nr 1 prezadovoljna sam sa njim,obilno mi cvjetaju i lijepo napreduju
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 09:19
nemam riječi, fantastične su smile120
ove četiri ljepotice sam dobila od štefice.n smile78


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 13:42
ove senine su stvarno san snova Clap

ja imam problem/pitanje
zašto se lantani kovrčaju listovi? i to oni mladi, pri vrhu grane, do sada nikad nisam primjetila da im se to događalo - na lantanama koje sam do sada imala, bilo u vrtu ili tegli



kupljena je ovo proljeće, mlada biljka, cvijet je bijele boje
redovno je zalivam
Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2012 u 15:33
Originalno poslano od člana stefica.n stefica.n napisao:

Zuta lantana Smile


Ova je stvarno prelepa, posebna.
Da znamo da nije lantana, mogli bi je pobrkati sa nekakvom neobicnom zutom hortenzijom Smile
Koliki su cvetovi...
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2012 u 21:38
Sta su Belinine lijepe!!!!!!!! Nemam rijeci.

Moja bijela, danas:



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 06:45
Divne su vam.

Natalija voljela bih ti pomoći, ali neznam pravi uzrok točno, Ja sam primjetila na mojoj žutoj to ispočetka kad sam ju tek kupila, onda sam ju presadila ponovo nakon nekog vremena i oporavila se brzo. A sad kad sam se vratila s mora bila je sva pojedena i zakrcana bijelim mušicama i jajašcima s donje strane lista, tako da mi je opet sva jadna.
belica,zagreb
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 08:07
belice baš mi je žao... oporavlja li se?

na mojoj nema vidjeti nikakvih nametnika ili oštećenja lista
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 14:44
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 17:06
Štefice , tvoja je i dalje prava ljepotica Heart.
 Natalija, moja se polako oporavlja od svih šokova ovog lijeta, nema veze biti će u punom sjaju slijedeće godine. Kako je tvoja ? Jel su se prestali  listovi kovrčati ?
belica,zagreb
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 21:10
meni najdraze i najzahvalnije ,obozavam lantane..zadovoljn sam sa njima,do godine idu i u vrt i u teglu...
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 00:13
Ovog proljeća kupila sam prvu lantanu.Dogodine nastavak slijedi...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 20:14
Štefice, jel to žuta dobila malo tamniju nijansu ? Baš je krasna !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2012 u 20:21
moje su još male, narast će valjda, za sada se jako dobro drže :


...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,195 sekundi.