Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jani - upoznajte me....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jani - upoznajte me....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 63>
Korisnik
Poruka
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 08:08
draga jani ... mogu samo ponoviti sve što je klara napisala.

Puuuuuuuuno smile213sreće danas....
jučer sam se sa dragim dogovorila da danas idemo na sajam čokolade i na tvoj sajam ...
snijeg pada ko lud ali nadam se da nas to neće spriječiti da dođemo do tebe makar i smile153

happy ...happy ... :))
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 22:21
Izložba je prošla....malo sam umorna ali zadovoljna!
Nisam u gubitku, nešto se malo i prodalo...
Vesela sam jer sam provela dan s kreativkama a imala sam i posjete koje su me razveselile. Bile su mi Maris, Gogs i TaraBraun i od srca im se još jednom zahvaljujem! Hvala na posjeti i salveticama....Heart
Moja draga kumica jutros se rano ustala da bi mi mogla pomoći složiti stol (ona je inače majstorica estetike i kada god trebam nešto lijepo posložiti pozovem ju u pomoć i nesebično se odazove....pusa mojoj najdražoj kumiciHeart)
 
Moram i ovo reći - prostor gdje se održavala izložba je krasan! Prostran je, svijetao, lijepo grijan i baš sam se ugodno osjećala.... Hvala curama koje su organizirale sve...
 
 
Evo i sličica:
 
 
....a ovo sam ja sa svojim radovima:
 
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 07:15
Jani,prekrasan stol s prelijepim radovima.Uživo je to naravno sve još i ljepše.Sori kaj sam ti sve isprepipkala,ali nisam mogla odoljeti,i kutijice,i slika s slakovima,i srca,i vješalice,broševi...ma sve je stvarno smile170.
Sinu se naravno isto sve sviđalo ali kad je vidio malo dalje one pilice i stroj za tokarenje ...
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 08:42
Što reći nego: mi forumašice smo ponosne na tebe!
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 09:36
draga jani,
od srca - iskrene čestitke na uspješnoj izložbi... Clap  Heart

čini mi se da sam na slici primijetila i neke radove
za koje se ne sjećam da sam  im vidjela slike  u tvojoj galeriji
- nadam se da si ih poslikala
i da ćeš staviti da uživamo i pasemo okice...

     smile169
učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 15:47
Curke mojeHeart
Maris - nemoj se ispričavatiHeart i ja volim sve pregledati...i prepipkati....a to mi je samo kompliment više!
Klara - vjerojatno i ima radova koje nisam uslikala. Najviše mi je žao kutijice koju sam napravila sa salveticom koju si mi ti poslalaHeart....najprije se prodala i nisam ju uspjela poslikati... a bila je preslatka....svima se svidjela! Sada sam malo bolje pregledala - to je ova mala ovalna iznad slike skroz desno naprijed! Otvorena je...
 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 15:48
Nešto sam "prtljala" pa mi se dio teksta izbrisao....Mima - hvala ti draga od Heart
Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2012 u 19:38
Na vrh
suza1801 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Bodovi: 276
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suza1801 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 08:17
smile43šmrccc ...
sve je prekrasno i žao mi je što te nisam upoznala ... otišli smo na krivo mjesto ...BOOGALOO  ...čak sam tražila organizatoricu Koraljku i pitala za tebe 
I tamo je bilo super ... puno lijepih radova Smile

Vozili smo se sat vremena po ovoj glupoj mećavi smile153...da sam bar provjerila prije nego smo krenuli
happy ...happy ... :))
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 08:22
Jani ovo je divno, trebala sam i Lili i ja iči u Boogalu, ali smo odustale, jer po ovom snijegu nisam mogla van.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 11:30
cestitam draga,imala si sta pokazatismile141smile99
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 14:22
Radovi od naše Jani uživo prekrasni, šteta što nije bilo više posjetitelja, no drugi put neće biti snijega pa će biti bolje.
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2012 u 14:45
Drage moje - hvala vam najljepša na ovim divnim riječima!smile79
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 22:07
Drage moje curke, nemam momentalno radova za pokazivanje ali zato svima šaljem veeeeelika srčeka za današnje Valentinovosmile72smile80smile79Volite se, ljubite se, mazite se, ali ne samo na dašanji dan....radite to sve dane u godini
Na vrh
kikins View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 176
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kikins Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 22:35
Jani ovo sto ja vidim ovde je sve prekrasno..nemam sta dodati sem [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />
moja izlozba je prosla-bez mene..poslala sam drugaricu da me menja a ona se nije uspevala probiti kroz sneg tako da je sve propalo.ali ja se ne predajem.. i da..hvala za savet za kutijicu
postoje ljudi koji ti iscupaju srce i postoje oni koji ga vrate na mesto!
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2012 u 23:03
Šteta da se tako dogodilo, malo je nedostajalo da i nas zatrpa snijeg...
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 09:00
jaaaaaaaaaaaaniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...

di si nestala? Confused    


učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Veljača 2012 u 20:14
Klara - drago mi je da se brineš o meni.....Heart
Prvo mi se potrgao kabel punjača laptopa pa se nisam mogla uopće spojiti, a onda mi je tata završio pod hitno u bolnici....u međuvremenu je napravljen jedan zahvat kod njega i sada je bolje, nadamo se da će sve biti dobro....
Sve to me bacilo iz normalne kolotečine, ali evo me opet ovdje s vamaWink
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 09:05
Jani ako trebaš pomoć, možda možemo pomoći. Javi se. Šaljem ti e mail koji moraš pročitati, i svi drugi.Virus
Na vrh
TaraBraun View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Prosinac 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaraBraun Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2012 u 15:54
Čestitam  na članku u Jutarnjemem listu. smile141
Što je sreća? Znati što se hoće i to strastveno željeti.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.