Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:21
aloa ce uskoro procvjetat


palma osisana jucer ,za cas ce ona rasirit grane,sisamo je 2 put godisnje

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:24
ovdje sam posijala dragoljub i super je kreno,do danas ..kad je postar naiso tim je skocio i naletio na teglicu sve se prosulo,druga je u redu ,al svejedno moram pod hitno u nabavu dragoljuba,da posijem opet u drugu teglu

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:28
Kod tebe lijepo procvjetano .....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:31
malo kkatusa...fali mi kamencica za dekoraciju





pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:36


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 19:39
moji hibiskusi smile71


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 20:24
Opet si se lijepo ponovilaTongue
Nasmijala sam se kad sam pročitala da ti je sfalilo kamenčića,kaj bi ja rekla koja ga kupujem,teglice s kaktusima i sukulentima si posložila kao vojsku u redove.TongueVidim i puno pupova na kaktusima,začas će ti cvasti.Tongue
 
Ovo žuto je divokozjak-doronicum orientale,moj još nema cvjetnih pupova,a kod tebe i Antonije cvate.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Cvijetomanijak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
*moderator - povrća

Pridružen: 31 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cvijetomanijak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 15:09
Prekrasno je ,palma mi je mrak...dala si mi ideju mogla bi i ja na Viru jednu zasadit,ak kaktusi jaoo,A da ja kupim kartu i doletim do tebe hahaha
Velika gorica
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 16:57
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

moji hibiskusi smile71





Hibiji su novi ili baš tvoji, prekrasni su s toliko pupiva smile64 moj još spava zimski san. Rano mi ga je nositi van dosta je hladno a i stalno piri.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2012 u 19:39
hvala na posjeti milice
mali kaktus ja kamencice porucujem iz bosne i slovenije LOLone sitne male za dekoraciju,ovdje kod mene sam nasla na jednom mjestu ,al isto nisu tako mali ,nego onak srednja zalost,al bolje ista nego nista ..kod mene na plaze pobacali onaj bijeli "umjetni" ni za cega nije
cvjetomanijak na viru slobodno posadi palmu ,super ce ti izrast i krasit ti dvoriste ,mozes i ruze posadit na viru i ja sam ih imala a nisam bila tu,a mogla si doletit kod mene smile78
ksan hibiskusi su tek kupiti ,i kod mene puse danas mi vjetar polomio jedan cvijet

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 18:53
Došla još jednom pogledati tvoje kaktuseTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 19:52
da vam pokazem sta mi je danas uljepsalo dan ..mali kkatus smile78


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 19:55
ajuga procvjetala

tulipani cvatu


pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 19:57
gredica se popunjava

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 20:51
Ma divno šta da ti kažem... s toliko lijepih sadnica dan nikako nemože biti loš.
Ruke do ramena u blatu i zemlji, a osmijeh na licu sigurno kao kod djece kad zdušno kopaju.
ja danas nisam ništ kopala a bogami ni novčiće trošila  na cvijeće jer bih olako mogla bankrotirati pa da me muž ubije.. Ha ha
danas sam se zadovoljila kavicom i šetnjom s belicom i mužem, malčice sam preradila jednu teglicu, a ostalo uobičajene ženske "radosti"
belica,zagreb
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 20:56

Citiraj kamenjar Replybullet Objavljeno: 26 Ožujak 2012 at 19:17
jeli ovo lunaria? To je lunaria.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 21:02
Poslije ovih cvijetova dolaze tzv. dukati i u njima sjeme a skidanje jednog sloja tih "dukata" dobije se zgodan suhi cvijet za aranžmane.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 21:44
uživala sam u tvom vrtu,noviteti,kaktusi ,palma,hibići,ma sve prelijepo,ali kaktusi su me oduševili baš ih imaš dosta
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 22:00
puno imaš cvijećaClap a tulipani cvatu i jorgovan će uskoro, to su mi najdražiHeart
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2012 u 22:17
Koja vojska kaktusa??!!!
Predivni pikači!
Vidim da se peso drži onih nježnih cveteka, kaktuse baš ne voli čuvati???
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.