Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Anđelkin vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Anđelkin vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 114>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
svesa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2012
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1021
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje svesa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:25
ajme ženo,pa kaj tebi nije vruće,ti radiš i radiš smile92
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:25
 One znaju što se od njih očekuje pa se trude i daju nove listiće

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:26
Au, Anđo, sve ti je krasno!
Mislim da ću početi sastavljati listu želja.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:32
Kad sam ih kupila stavila sam ih vani pa ih je malo sunce opeklo ali sad su OK a jedna dobivena iz sjemenke nicolai je pošla papasmile157 jURL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/205j.jpg/][/URL]

Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:38
Originalno poslano od člana svesa svesa napisao:

ajme ženo,pa kaj tebi nije vruće,ti radiš i radiš smile92
Ma jedino sam danas bila slobodna cili dan pa sam bila jako vridna ha ha ha a i koristila sva moguća pomagala od sucobrana kišobrana čak sam se uspila i u more bacit
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2012 u 22:40
Originalno poslano od člana dadinica dadinica napisao:

Au, Anđo, sve ti je krasno!
Mislim da ću početi sastavljati listu želja.

Još kad bi nam se nebo smilovalo pa da nas malo poškropi bilo bi super, Samo ti piši dok je vrime, piši Milijana!
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 18:43
a čuda kod tebe, svega ima
ja sam mislila, kako si pričala, da i nemaš ništa nego ruže i krizanteme, a kod tebe svašta lipoga

gredica - nema čega nema mi se baš sviđa
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 21:34
Anđelka, ako je na prethodnoj stranici ono lantana stablašica u nastajanju, počni joj kidati donje listove, postepeno. Pri vrhu ostavi nekoliko zaperaka. Bit će lijepa stablašica.
Na vrh
11111 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 2457
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje 11111 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 22:22
nisan skužila.....šta je ovo na zadnjoj slici??
što roditelji izdišu to djeca udišu ...oni su naša slika..naše najdraže i najljepše cvijeće....pozzz od Ruže
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:20
Ženo nije me bilo par dana a ono bogastvo boja a samo imaš ruže i krizanteme ma di neš? Samo an a ovo drugo je susjedovo?
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:20
ružo, mislim da se radi o strleiciji
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:21
Originalno poslano od člana natalija natalija napisao:

a čuda kod tebe, svega ima
ja sam mislila, kako si pričala, da i nemaš ništa nego ruže i krizanteme, a kod tebe svašta lipoga

gredica - nema čega nema mi se baš sviđa
Pa draga moja natalija i nije baš nešto bilo:ruže,lavande,kadullja,hortenzije i mini kaktusgarten u lavoru. A što misliš zašto sam ja česti gost u Magnoliji i dr.rasadnicima? A gredica "nema čega nema" kako je moja ćer  zove nabacana s brda i s dola,moram to najesen ili proliće presložit ako se bude dalo
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:26
Originalno poslano od člana seni seni napisao:

Anđelka, ako je na prethodnoj stranici ono lantana stablašica u nastajanju, počni joj kidati donje listove, postepeno. Pri vrhu ostavi nekoliko zaperaka. Bit će lijepa stablašica.
Ostavila sam 4-5 zaperaka i pokidala cvjetne pupove
a zašto da listove kidam? triba li tako i kod krumpirka?
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:27
Originalno poslano od člana 11111 11111 napisao:

nisan skužila.....šta je ovo na zadnjoj slici??
O Ružo moja, strelicija reginae
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:35
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Ženo nije me bilo par dana a ono bogastvo boja a samo imaš ruže i krizanteme ma di neš? Samo an a ovo drugo je susjedovo?
Draga moja aralija nije skoro ničeg ni bilo,bile su ruže uz vrt,malo lavanda  i kadulje,par hortenzija. To bogatstvo boja je od ove sezone i mogu ti reći da sam  se baš naradila ovo proliće.Čak sam uspila napravit jednu malo veću gredicu sa trajnicama a kako je kod susjeda pogledaj na desna od vrta di su krizanteme za rez
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Srpanj 2012 u 23:49
Prošetala sam ti vrtom koji je prekrasan,a teglica ko u priči.Puno posla za ove vrućine.
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2012 u 23:46
Hvala Camellia a mogla si i na kavu svratit,bila si blizu? Malo previše teglica ali podmladak uskače pa je lakše izgurat vrućine a i kombinira se red posla red mora i tako
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Srpanj 2012 u 23:51
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2012 u 21:36
 Vrijedne ruke Smile sve je prekrasno smile78
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Srpanj 2012 u 09:43
gredica "nema čega nema", baš slikovit izričaj...jako me zanima kako će ti napredovati projekt sa stvaranjem lantane stablašice.
lijepi pozdrav
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 114>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.