Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Travanj 2014 u 22:28
Originalno poslano od člana milica7 milica7 napisao:

Već je rečeno a da još ponovim radi utvrđivanja gradiva: prelijepo.....
 milice7 Hug hvala ti na posjeti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 00:17
Što god da napišem ne bi bilo dostatno divljenja viđenom smile89
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2014 u 23:10
ajoj moonEmbarrassed sto odgovoriti a da moze parirati tvom divnom komentaru, jedino da se osjecam da ga nisam vrijedna - hvala ti smile79
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 20:12
Neću ponavljati ostale jer sve je rečeno a ti sa svojim istaknutim instiktom profi fotografa to i znaš dočarati . Rapsodija ljepote eto samo to
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Travanj 2014 u 21:23
kad god prošetam tvojim vrtom ja ostanem bez teksta ,posebno mi se sviđa tvoja pedantnost u svemu a biljke su tako lijepe i njegovane da su komentari suvišni slike govore svesmile79
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2014 u 00:13
Sigurna sam da ćeš ti i u novoj konstrukciji sve tako lijepo ukrasiti cvijećem. Ovo je bilo prekrasno Clap
život je more
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 00:36
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Draga prekrasno kao uvijek. Poznavajući tebe ništa drugo i ne očekujem. Svaki put ljepše od ljepšeg.
Možeš li mi reći što je ovo na ovoj slici u ove dvije tegle posađeno isto, izgleda mi bajno. Hug




Ne samo da sam uživala u novitetima, ja sam se vraćala na početak. Kombinacije u teglama osvajaju. Posebne su. I molim te možeš li mi reći što je to u trećoj tegli? Je li to neka trava, možda ruselija... Ne vidim baš najbolje. Hvala. Eto mene opet. Tamo gdje je čovjeku lijepo, stalno se vraća.
Sutra je novi dan.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 06:18
koja ljepota..bas sam uzivala jutros u kavi setajuci tvojim vrtom

pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 08:21
Krasota nad krasotama, vrt kao iz časopisa, ne mogu se nadiviti!
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:01
Originalno poslano od člana aralija aralija napisao:

Neću ponavljati ostale jer sve je rečeno a ti sa svojim istaknutim instiktom profi fotografa to i znaš dočarati . Rapsodija ljepote eto samo to
Hvala, hvala draga aralija smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:03
Originalno poslano od člana Fany54 Fany54 napisao:

kad god prošetam tvojim vrtom ja ostanem bez teksta ,posebno mi se sviđa tvoja pedantnost u svemu a biljke su tako lijepe i njegovane da su komentari suvišni slike govore svesmile79
fany hvala ti na posjeti draga smile79veseli me da ti se svida kod mene
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:07
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Sigurna sam da ćeš ti i u novoj konstrukciji sve tako lijepo ukrasiti cvijećem. Ovo je bilo prekrasno Clap
hvala lantana kad vjerujes u menesmile79, ma morat cu ja nesto smisliti Wink
hvala ti na posjeti smile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:15
Originalno poslano od člana lucy lucy napisao:

Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Draga prekrasno kao uvijek. Poznavajući tebe ništa drugo i ne očekujem. Svaki put ljepše od ljepšeg.
Možeš li mi reći što je ovo na ovoj slici u ove dvije tegle posađeno isto, izgleda mi bajno. Hug




Ne samo da sam uživala u novitetima, ja sam se vraćala na početak. Kombinacije u teglama osvajaju. Posebne su. I molim te možeš li mi reći što je to u trećoj tegli? Je li to neka trava, možda ruselija... Ne vidim baš najbolje. Hvala. Eto mene opet. Tamo gdje je čovjeku lijepo, stalno se vraća.
Hvala ti draga puno kad si uzela vremena I prelistala sve straniceHug, drago mi je da ti se svida moj vrt.
U trecoj tegli je idirot, imas o njemu vise ovdje http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=7894&PID=863151&#863151, vrlo je zahvalan I dekorativan.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:17
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

koja ljepota..bas sam uzivala jutros u kavi setajuci tvojim vrtom

kamenjar hvala na posjeti draga I veseli me da ti se svidjelosmile79
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Svibanj 2014 u 13:30
Originalno poslano od člana temzi temzi napisao:

Krasota nad krasotama, vrt kao iz časopisa, ne mogu se nadiviti!
hvala ti draga temzi smile79drago mi je da ti se svida
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 11:35
Meni trba pomoć, ako gdje piše oprosti ali ja nisam uspjela naći. Uspjela sam kupiti ukrasni batat, ali nisam sigurna u kakve tegle ga treba posaditi, koliko mu treba prostora.
Unaprijed ti hvala.
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 11:42
raskošno rascvale lončanice Tongue kad su stigle već tako razbujatiClapThumbs Up
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 14:01
Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Meni trba pomoć, ako gdje piše oprosti ali ja nisam uspjela naći. Uspjela sam kupiti ukrasni batat, ali nisam sigurna u kakve tegle ga treba posaditi, koliko mu treba prostora.
Unaprijed ti hvala.
karli bas ti zavidim da si nasla - ja ih ove godine nisam nasla, smrc. ok, jos zivim u nadi. 
a batat lani  sam kupila vec je bio u visecim saksijama( sa surfinijama skupa je bio jedan zeleni I jedan crveni mislim da su bile one promjera 24cm) pa sam ga ja presadila u one duge a uske od 60cm saksije I dodala jos jednu malu surfiniju (da mi produzi sezonu cvijetanja I da kada se ova izduzi ona prekrije izduzene grane)  - to su oni viseci na balkonu. isto sam presadila (vec postojecu kombinaciju 2 batata I surfinija) u vece saksije promjer 30cm a visina 38cm I dodala ja mislim dvije surfinije. nisam sigurna da je samom batatu bilo toliko potrebno ali ako mislis kombinirati sa necim bolje je da ima vise prostora jer su meni narasli ogromni I drzali se do 11tog mjeseca.
nadam se da te nisam samo zbunila, a I uvijek mozes sredinom ljeta presaditi u vecu saksiju
 
lijep pozdrav draga
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 14:03
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:

raskošno rascvale lončanice Tongue kad su stigle već tako razbujatiClapThumbs Up
hvala meri ali sam stavila gore 2 slike od lani ( jer sam se potuzila da necu ove godine imati lijepo kao lani jer radim ogradu a te sam slike stavila kao podsjetnik kako je izgledalo lani - iako je ona prva ja misllim slikana krajem svibnja)
pozdrav draga
Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2014 u 14:48
Originalno poslano od člana klaudija8 klaudija8 napisao:

Originalno poslano od člana Karli Karli napisao:

Meni trba pomoć, ako gdje piše oprosti ali ja nisam uspjela naći. Uspjela sam kupiti ukrasni batat, ali nisam sigurna u kakve tegle ga treba posaditi, koliko mu treba prostora.
Unaprijed ti hvala.

karli bas ti zavidim da si nasla - ja ih ove godine nisam nasla, smrc. ok, jos zivim u nadi. 
a batat lani  sam kupila vec je bio u visecim saksijama( sa surfinijama skupa je bio jedan zeleni I jedan crveni mislim da su bile one promjera 24cm) pa sam ga ja presadila u one duge a uske od 60cm saksije I dodala jos jednu malu surfiniju (da mi produzi sezonu cvijetanja I da kada se ova izduzi ona prekrije izduzene grane)  - to su oni viseci na balkonu. isto sam presadila (vec postojecu kombinaciju 2 batata I surfinija) u vece saksije promjer 30cm a visina 38cm I dodala ja mislim dvije surfinije. nisam sigurna da je samom batatu bilo toliko potrebno ali ako mislis kombinirati sa necim bolje je da ima vise prostora jer su meni narasli ogromni I drzali se do 11tog mjeseca.

nadam se da te nisam samo zbunila, a I uvijek mozes sredinom ljeta presaditi u vecu saksiju

 

lijep pozdrav draga


Dobro, to znači da batat nije trajnica ili sam ja nešto krivo shvatila..
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2223242526 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.