Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 246247248249250 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 22:31

Ma popiti ću ja kod tebe kavu kad tad!
To sam pomislila prije nego počmem hvaliti svu tvoju vrtnu ljepotu.Sada kada je sve bijelo,i sada ja odmaram dušu i uzdišem.
Veliki orkanski zagrljaj Hug

"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2014 u 22:38
Eto ti ga na! Iz kratkih rukava u bundu, od pijenja kavice na suncu do lopate za snijeg. I to sve u dva dana. Ako si danas lopatala, dok si od kuće došla do ulaza u vrt, sigurno ga je tolko ponovo napadalo da si prema kući opet morala lopatati. Barem je tak kod mene bilo danas.
A orhideje su ti ko san. Cvatu baš u pravo vrijeme. Znaju one dobro kad mogu pridobiti svu tvoju, a i našu pažnju.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 14:50
svaka cast :D ovo je prekrasno , eh da nije ovog snjega cijele godine bi vrtlarili nebi ni ulazili u kucu :D
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 16:23
Draga divno, uživala sam! Tvoj se trud uvijek isplati i biljke te nagrade. I ja sam zasadila tulipanovac pa tko zna za 30 godina dali ću uopće znati da je to tulipanovac

Nemaš pojma koliko mi je drago da ti se zakorjenila konopljika, eto to je ono o čemu ti pričam cvjetna priajteljice...


Rijeka

Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 18:29
Ljeto ili zima kod tebe je uvijek idila.  Uživancija prošetati pa makar i ovako virtualno.
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 23:01
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Eto ti ga na! Iz kratkih rukava u bundu, od pijenja kavice na suncu do lopate za snijeg. I to sve u dva dana. Ako si danas lopatala, dok si od kuće došla do ulaza u vrt, sigurno ga je tolko ponovo napadalo da si prema kući opet morala lopatati. Barem je tak kod mene bilo danas.
A orhideje su ti ko san. Cvatu baš u pravo vrijeme. Znaju one dobro kad mogu pridobiti svu tvoju, a i našu pažnju.


LOL  Ančice.....od ulaznih vrata do prve gredice u vrtu mi je tek....korak i pol !!!! tu se ne stigneš malopatati....ali ako kreneš  čistiti stazu do malih vratiju pa se vratiš do kuće pa kreneš lijevo pa asfalt do velikih vrastiju...treba ti sat i pol....i ugriješ se toliko da ti netreba čaj i kuhano vino za grijanje nego hladno pivo za hlađenje !!  Uhh, sad si mi dala ideju......ako moji žele da im lopatam...nek me kod lopate za snijeg čeka pivo od grejpa ili limuna !!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 23:17
Originalno poslano od člana SlavujVk SlavujVk napisao:

Za domaću zadaću imaš peticu veliku kao kuća, samo ne znam kako ćeš opravdati sve sate koje si izostala.
zimski jasmin je prekrasan, šteta što će ga ovaj snijeg uništiti.
...ali dobro, tvoja cvjetna ogrlica je toliko lijepa da nećemo ni primjetiti da nedstaje jedan biser.



Baš si me nasmijala draga Slavice !!  Pa za izostanke ću probat nagovoriti mamu da opravda !!!Big smile Tako to najbolje ide !!

http://www.zaslike.com/files/2bsjks21blilz91rcd6.jpg

A zimski jasmin još je ljepši kada padne snijeg !! Evo slikica, samo za tebe, ovaj čas slikano !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 23:20
Originalno poslano od člana Belina Belina napisao:


Ma popiti ću ja kod tebe kavu kad tad!
To sam pomislila prije nego počmem hvaliti svu tvoju vrtnu ljepotu.Sada kada je sve bijelo,i sada ja odmaram dušu i uzdišem.
Veliki orkanski zagrljaj Hug



Uzvračam orkanski Hugi jedva čekam tu kavu !!!

http://www.zaslike.com/files/0trjpgvvzml5zoeu9ok.jpg

Al sada bi ovdje najbolje pasao lonac kuhanog vina, sa puno cimeta i limuna !!smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 23:21
Islo mi se malo iz ove daljine "DOMA" pa sam uz put svratila k tebi !
I ova prekrasna bjelina mi se jako dopala !    
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2014 u 23:23
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Draga moja Free - uvijek je kod tebe lijepo!


Draga, jako je lijepo vidjeti te tu !!Hug
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 16:11
to ti je po onoj "tražili ste gledajte "Tongue a što se tiče cvijetića kao i uvjek bespjekornosmile55
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 18:03
Ugodna šetnjica uz tvoje krasne biljke, a lijepo je vidjeti i ove slike prepune snijega smile55
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 21:50
Lijepo od tebe što nisi sasvim zaboravila nas koji povremeno uđu u tvoj vrt i nadaju se da će ipak osvanuti neka sličica.Baš sam uživala u tvom cvijeću.Kad god mi se nešto ne primi,sjetim se tebe jer znam da ono što ti posadiš raste kao iz vode.
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2014 u 23:03
Tiho ću ostaviti mali trag u tvom prekrasnom uspavanom vrtu, da ga prerano ne probudim, a biljčicama u unutrašnjem dijelu koje te uveseljavaju šaljem topli dodir divljenja.

   
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 00:25


Bjelina u tuđem vrtu mi je uvek ljepša nego u mojem, pogotovo kad se gleda kroz prozor sa "venecijanerima". Vidim da si pitanje godišnjeg već riješila, ideš na kampiranje .
Oranž orhideica ti je prekrasna, a bome je i onaj duuuugački cvijet u tvojoj ruci.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2014 u 00:26
Imaš pravo Free, mali žuti cvjetići zimskog jasmina su još ljepši na bijeloj pozadini. Nekak mi je nježna ta kombinacija.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 18:00
SAM_1690

Konačno procvao dugoočekivani kukurjek !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 20:41
Baš je krasan smile55
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 21:05
Takvog imam i ja tra la la la la laTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2014 u 21:15
Ja nemam, tra la la la laaaa......
A i ne treba mi, tra la la la laaaaaa
( ajme, kako lažem)
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 246247248249250 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.