Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 30>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 09:52
samo polako, budeš se vratila na stare staze, samo sve 640x480 ;)...
malo sam špijala tvoj photobucket album i jedva čekam da nam sve divote nanizeš u zasluženim veličinama...
a ja i dalje slinim na taj tvoj zlatni brokatni papir, baš volim što fotkaš radove na njemu, on mi je sav TI Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 11:03
Kami HeartWink hvala ti sto vjerujes u mene kad me uhvati bacanje laptopa u pod... pokusavam na sve nacine i nikako nece... mozda bi bilo bolje da to sve ostavim za sutra (samo me nemojte zvati Scarlet Ermm)
Andora smile78da, to na biljeznici je print... obozavam prerafaelite (posebno Rossetija i Waterhousa) i jako volim raditi biljeznice s printevima/decoupage papirom... i kud ces vece srece kad to dvoje mogu spojiti

Rose...dobrodosla u klub ljubitelja drzaca za knjige s Gertrudom (tako je zove njena nova vlasnica)... svakim danom broj se povecava Wink

Nato... kad toliko "a" dodje od takve majstorice cijm se škrinjicama (a i svemu ostalom klanjam) onda se stvarno osjecam fenomenalno smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 11:07
samooo polako Wink je da sam se zaljepila za ekran,al koliko vidim swapići su prekrasni,rokovnik i okvir ako se ne varam?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 11:35
lluvija, samo da znaš da sam jučer u nestrpljenju navukla jedan okvirić preko prekidača koji još nije vraćen na svoje mjesto nego još onako visi na žicama iz mog žutog zida. dobro pa me nije struja otresla... smile175ali nisam više mogla čekati...kad moj majstor zašarafi sve na svoje mjesto poslikat ću pa ću staviti slikicu ovdje u tvoju galeriju. smijem?
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:30


evo nadam se da sam uspjela bar jednu sliku biljeznice za swap postaviti u nekoj normalnoj velicine... sjecate se renea i "... you stupid woman!!!"... e tako se ja sada osjecam

Anastazija.. polako draga, pazi na zice... ja zelim svoju proslu i buducu swap partnericu zivu i zdravu.. i daaaaa... naravno da smijes stavilti sliku u moju galeriju... bit cu pocascena Tongue
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:31
nista od toga Cry.... pokusat cu kasnije opet
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:36
kod krive fotke si stavila, nemam više strpljenja, uskraćuješ nam radost LOL

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:37
aaaaa... daj mi plese objasni kako????

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:38
dobit cu slom zivaca a bome i otkaz...

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:40
skuzila... ma bravo za mene... samo sad je problem sto sam onu drugu sliku obrisala i dok ne dodjem doma nista od nje... ajme "you stupid woman" puta 2
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 15:46
Polako LLuvia, ipak si ti nježna kišica, ne se nervirati...
Vidim da ti se sad pošeremetilo u albumu jer pokazuje 3 fotke, a piše da ih je 5,
to se vjerojatno desilo dok si pokušavala Resize-ati, tj. promijeniti im veličine...
Ja sam kopirala kod ove koja mi je bila velika kad sam ju otvorila u tvom photobucketu...
Probaj opet na jedan okvir pa Resize > 640x480 i onda Save as new copy i onda njen kod kopiraj...
I ministricama se ne daje otkaz samo tako LOL
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2010 u 16:01
onu koju si ti uspjela postaviti sam ja jos doma povecala... obrisala staru i stavila novu i jos uvijek mi je trebalo vremena da skuzim kako je postaviti na forum.
Okvirici su "usnimljeni" mali i ne da mi ih povecati... time cu se zabavljati veceras... samo me panika hvata, mislim da mi je vecina novih slika u tom najmanjem formatu na PB... Confused
No, to ce mi biti dobra skola... trebam cesce biti na forumu da ne zaboravljam... ipak sam ja koka u godima (kazu moji slavonci Wink)
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 01:10
Bravo za ideje i uradke.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 09:20
ne bu mene nitko zafrkaval Wink
evo ih u pravoj velicini






Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:38
draga moja rokovnik je čisto savršenstvo, za mene je to "viša matematika", bravo majstorice, dugo te nema a kad se pojaviš zasjeniš nas svesmile79
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:48
joj Mumice draga... puno hvala na ovako lijepom komentaru, ali zapravo je vrlo jednostavno... sve cu ti objasniti ako zelis kad se drugi put vidimo smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 10:51
evo jos malo novih stitnika za zid... u pravoj velicini nadam se Wink






Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:38
Draga, ovi rokovnici ti savršeno leže, to si baš ti i tvoj stil i ja ih obožavam. Motiv si složila savršeno a bome i odradila savršeno. Ovi štitnici su mi baš onako romantični - a to volim, ali me ti tvoji rokovnici uvijek obore ljepotom
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:45
a joj rokovnici su
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:52
rokovnik je odličan,okviri su pravi veseli,proljetni,al zadnji mi je naj naj smile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,235 sekundi.