Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 08:43
Originalno poslano od člana darla darla napisao:

Jel zna netko što su to pigmenti, kako se s njima radi i gdje ih se može nabaviti? Na nekim tutorialima na netu se rade prekrasne podloge s time. Izgleda kao neki prah u koji se nalije voda i onda kad slikaš, miješaš ga s nekakvim ljepilom[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley3.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Shocked" />


Pomoću pigmenata i posebnih medija, inače to se zove pittorico tehnika, dobiva se bezbroj nijansi i tonova za sijenčanja i izradu podloga za decoupage tehniku.....

Dosta su skupi ali traju jako dugo jer se koriste u jako malih količinama...
Ima ih za kupiti u Lumosu.

Btw, bila sam na tečaju pittorica i mogu vam reći da je to tehnika koja mi je nedostajala da bi zaokružila svoj decoupage
Inače pittorico je može raditi i sa akrilnim bojama ali uz posebni medij ( gel )
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 09:14
Cure, trebam drvene kutije za vino
Jel tko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje? Kakve? Cijena?


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 09:30
Hippy, vidjela sam neke kutije na aukcijama hr. za vino, pa pogledaj dali ti odgovaraju Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 09:31
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Hippy, vidjela sam neke kutije na aukcijama hr. za vino, pa pogledaj dali ti odgovaraju [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Hvala ti Monna-1, idem odmah škicnuti
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 14:46
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cure, trebam drvene kutije za vino
Jel tko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje? Kakve? Cijena?


Ja sam ih prije vidjela u offertisimi, mislim da su bile od 30-40 kuna.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 14:59
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cure, trebam drvene kutije za vino [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> Jel tko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje? Kakve? Cijena? [IMG]smileys/emot27.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot89.gif" align="middle" />


Ja sam ih prije vidjela u offertisimi, mislim da su bile od 30-40 kuna.


Nažalost, 53,00 kn
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 15:07
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Cure, trebam drvene kutije za vino [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" /> Jel tko kupovao u zadnje vrijeme? Gdje? Kakve? Cijena? [IMG]smileys/emot27.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/emot89.gif" align="middle" />


Ja sam ih prije vidjela u offertisimi, mislim da su bile od 30-40 kuna.


Nažalost, 53,00 kn
 
Ili su to poskupile ili se ja ne sjećam točno cijene!!!Confused
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 01:58
zna li netko gdje kupiti limene kantice / posudice?
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 07:21
a mene zanimaju teglice za cvijeće, one obične od terakote ili što to već je, svijetlo smeđe (ne one već ukrašene) - gdje ih je najbolje kupovati, gdje su najjeftinije?? hvala unaprijed....
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 07:38
neznam da li im je cijena povoljna, ali znam da ih ima u bauhausu, relativno velik izbor veličina, cijene nisam pamtila
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 07:45
puno hvala, uštedila si mi trudoko obilaženja svih silnih centara.....

smile73
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 08:39
imaš terakotu u mbm-u. nisam gledala cijene, ali mislim da imaju najveći izbor teglica.

a imali su i limene kantice. sad mi se čini da više nemaju obične limene već ukrasne, ali nisam previše zagledala jer mi nisu trebale.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 11:31

evo cure dva info-a:

1. u chemaco-u imaju nove decoupage-papire s klimtovim motivima (opet klimt... eto bas se potrefilo LOL)
 
2. u dm-u su ovih dana dobili bozicni asortiman, izmedju ostaloga veliki izbor salveta po 8 kn paket, s raznim zgodnim motivima. ima i malih formata, isto po 8 kn. ja sam danas kupila tri paketa, evo slikica, pa ako je tko zainteresiran javite na pp.
 
a ako kupujete, kupite koji drugi motiv, da imamo za razmjenu Wink...
 
 
 
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:02
Brankić, salvetice su prekrasne
Odoh ja u Dm po druge motive, pa da se možemo đorati
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:50
Ja danas bila u lumosu. Od božićnog asortimana salveta skoro pa ništa, ali nema veze ja sam nakupovala boja i design frost. A ni u Konzumu još nemaju salvete sa božićnim motivima, tako da ću i ja morati u dm.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:58
Koliko vidim na netu u Chemacu imaju i anđela i kolačića i kuglica i snjegovića i svašta
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:06
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Koliko vidim na netu u Chemacu imaju i anđela i kolačića i kuglica i snjegovića i svašta


Imaju....bila ja jučer ( popodne )
Kupila Klimtića ( decoupage papir ), nešto malo anđela ( a doma ih imam za izvoz ) i malo šljokica
    
Bila sam i u Lumosu ( ujutro )
Kupila slikarska platna za minijature ( sinoć radila do 1 sat ), malo boja i kraklea...

Cure, pazite na cijene...ima artikla koji su i po 10 kn jeftiniji u jednom od ova dva dućana
Na vrh
branka202 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 09 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje branka202 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:19
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Koliko vidim na netu u Chemacu imaju i anđela i kolačića i kuglica i snjegovića i svašta


Imaju....bila ja jučer ( popodne )
Kupila Klimtića ( decoupage papir ), nešto malo anđela ( a doma ih imam za izvoz ) i malo šljokica
    
Bila sam i u Lumosu ( ujutro )
Kupila slikarska platna za minijature ( sinoć radila do 1 sat ), malo boja i kraklea...

Cure, pazite na cijene...ima artikla koji su i po 10 kn jeftiniji u jednom od ova dva dućana
 
samo da spomenem da npr. u chemacu imaju upravo motive iz dm-ovih salveta (npr. oni crveno-bijeli sobovi, bozicna djecja, bozicna zvijezda) po 2,5 kn komad - a u dm-u je cijeli paket za 8 kn...
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:40
Probat ću i ja danas otići do dm-a, makar sam u frci s vremenom!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:51
ovakvih salveta ima u dm-a od 6.90-9.90. ove salvete sa djedom bozicnjakom imam i ja Smile,upravo kupila i jos jedne sa cvjetnim motivom
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.