Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:41
ha,ha....Gio...baš tako ko na slici!!!!!!!!
 
 
NmPS je reko da ne može živjet bez kompa...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:41
Danas je lijepo vrijeme i čeka me
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:42
...evo kako sad izgleda osvježen onaj stari stolić....
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:45
...ladičar iliti neka vrsta komode iz istog programa Aba...datira iz vremena početka našeg braka...točnije kasne 80 god prošlog stoljeće......ha,ha....
 
 
 
...evo je na reparaturi....to je slika prije kiše....sad je skoro gotova i napunjena....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 08:49
Treba cijeniti ono kaj imamo! Svaka stara stvar uz malo truda može ponovno zablistati! Bravo! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 11:48
..ma da, Šefi...danas se može baciti hrpa novaca na namještaj od "plastike"  koji je jedino  moderan,  a zapravo bacamo kvalitetnije komade...
...odlučili smo na otoku  raditi sve sami ili obnoviti ono što imamo....a tako i u gradu !
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 15:10
Bravo manči, sve je to sigurno kvalitetnije, a ako netko uz malo truda uredi i vrijedno. Super ste to zamislili i vjerujem da će sve biti prekrasno.
Ja nemam starih niti starinskih stvari, ali mm bi uživao kad bi mogao sve u starom stilu, zato stalno gleda gdje će što ugrabiti, a često ljudi takve stvari ostavljaju kraj kontejnera.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2008 u 15:23
Nije ti meni niš neugodno kad ide glomazni otpad. Ak vidim komad koji je dobar ja si ga zemem. Žao mi jednog starog tv-a. Baš je bio ludi, na stalku koji je bio puno drvo. Tam negdje iz 50-tih- super ušćuvan. Kad sam ga vidla imala sam viziju napraviti akvarij ili starcima na grunt. Ali dok smo došli po njega već su ga tak uništili i očerupali radi bakra!! Šteta.

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:35
...nemam  stari namještaj , onaj za muzej...moram priznat da se ne bi dobro osjećala uz takav namještaj u stanu...možda samo kakav detalj.....naš namještaj je jednostavan i ostario od upotrebe tj. djece koja su ga istrugala , išarala i tako to.....
....rađe ću novac čuvat za putovanja,a s malo mašte i volje napravi se dosta toga i sam.... 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 08:59
....jučer sam bila na groblju...odnijele smo cvijeće i svijeće i uredile obiteljski grob po majci...tu je pokopan moj otac, none i nono....
 
...prigodno današnjem danu slike sa zadnjeg putovanja...
 
 
 
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 09:00
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 09:02
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 09:04
....slike su iz svetišta Montserrat u Španjolskoj.....ostale fotke ću staviti na neku temu od putovanja.....
Na vrh
Nana View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2008
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 332
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 09:53
Manči, već danima, od kad sam ga otkrila, listam tvoj dnevnik i prisjećam se nezaboravnog ljetovanja na tvom doista čaaarobnom otoku. Bilo je to davne 78., nakon nekoliko godina ljetovanja u Dubrovniku. Zaljubila sam se u Dbk od prvog trena, a tamo smo se mm i ja upoznali, pa eto ima posebno značenje za mene. Ali nakon 10-tak godina ludog provoda u Gradu, odlazaka na plažu koji bi završavali u nekoj betuli na Stradunu (npr. u Manona) sa suhim ručnicima i u neslanim badićima, odlučili smo se za mirniji odmor. Odabrali smo tvoj otok i nismo pogriješili. Kad smo se zaželjeli Grada, predstava i koncerata ili su to obaveze zahtjevale, otišli bi i prolumpali noć, a onda se u večernjim oblekama vraćali prvim jutarnjim brodom u smirenje otoka. I danas kad gledam tvoje slike, prisjećam se svakodnevnih šetnji u predvečerje na drugu stranu otoka. Tada ponovo osjećam opojne mirise i čujem umirujuće zvukove tišine u kojima smo putem uživali. Čak mi je i ožiljak od meduze koji sam punu godinu nosila na lijevom zapešću (izgledalo je kao da sam rezala vene LOL) bio draga uspomena.
Nadam se da ste uspjeli sačuvati otok od automobila i megalomanskih turističkih objekata i želim vam da tako i ostane.

A što se tiče tvog obnavljanja starog namještaja, osim što je višestruko korisno, meni se čini da je i puno primjerenije u tom ozračju nego neki moderni predmeti. Tim više što to doista krasno radiš.
Ja ću se sigurno i dalje često zavlačiti u intimu tvog dnevnika. Embarrassed
(O)smijeh je najbolji facelifting   
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2008 u 10:13

....hvala ti Nana...baš me je razveselilo da poznaš i moj grad , a posebno i otok  čiji sam polustanovnik odnedavno i još ga nisam cijelog upoznala...mislim nogama prešla ( što i nije neki problem ).....

...još uvijek nema prometa, osim pokoji skuter i traktorić....divno miriše zrak čim se iskrcaš sa broda....
smile78
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2008 u 22:18
ufff malo duže sam se zadržala na onom pogledu na more smile70
izgleda da nas je par u isto vrijeme davalo komentare pa da se krivo ne shvati,ja sam kometirala tada zadnju sliku...more :)

Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2008 u 07:58
kontesa, ne znam na što misliš....u svakom slučaju  sve je o.k....i meni se često dogodi da mi prije teksta  upadne tuđa nova poruka pa se može krivo shvatiti....ali stvarno ne znam na što si konkretno mislila?!Smile 
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:28
na sliku sa prethodne stranice :)
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 23:32
...
...pogled sa plaže u Uvali   -  grad...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2008 u 23:33
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.