Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 44>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:15
Ma samo nas zatrpavaj... osobno nemem nista protiv Wink
Ovi su privjesci toliko prekrasni da nemam rijeci.
Znas, s obzirom da sam ja na drugom kraju lijpe nase... nakon tvojih slika s HMF, pocela sam smisljati kako bih nagodinu u ovo doba izvukla par dana godisnjeg da dodjem vidjeti tu divotu uzivo... samo, morat cu ostaviti kartice doma Confused

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 12:38
Draga Prila, prije svega dobro nam došla u ovaj kreativni kutak i dugo se družila s nama  ...puno, puno ti hvala na krasnim riječima smile78...od mojih prvih susreta s fimom i drugim polimernim glinama neprekidno istražujem načine kako predmete od tog materijala učiniti ljepšim od onoga što sam imala prilike vidjeti u nekim našim hobby dućanima...
 
@draga Monna, hvala ti majstorice Moj%20naklonMoj%20naklon
 
@draga Lluvia, hvala ti puno smile78...baš bi bilo dobro da to uspiješ izorganizirati, kartice ti i onako ne bi baš koristile, tamo je sve na principu cash & carry  ali ti bi tu prepreku vrlo lako svladala vlastitim učešćem jer tvoje kuuuuutije, vješalice.... i još puno svega drugoga što se u godinu dana može napraviti sigurno bi privukle ljubitelje lijepoga, a naše društvo bi se povećalo za još jednu prekrasnu i kreativnu osobu
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:05
tako mi je drago da si se vratila. Nadam se da je bilo predivno i isplativo. Molim te zatrpavaj nas slikama tvojih radova. Uživam u njima.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 13:41
nemam riječi!smile211smile211
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:39
Joj... ne, ne, ne, ne... ne bih ja tamo isla kao izlagac, nisam neskromna, ali moji radovi zaista ne spadaju u tu kategoriju... samo bih gledala, napasala oci i shopingirala... to je moja kategorija... smile68 (ovo se preznojavam od muke sta kupiti... unaprijed..Tongue )
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 21:53
Drage moje... Saara, Rose ...puno hvala skupni%20hug smile78smile78 ...evo već večeras nastavljam s par radova...
 
Draga Lluvia, doista si preskromna, vjeruj mi na riječ, bilo je tamo i prosječnih radova, a tvoje smatram jako, jako, jako lijepim....a i godina je duga, razmisli, neću te nagovarati, meni bi bilo drago da dodješ kako bilo
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:04
Večeras jedna ogrlica od elemenata na principu self-made uz dodatak pokojeg metalnog elementa, cabochon medaljon i perle radila sam kao i obično od polimerne gline, na koju sam aplicirala srebrne listiće, nasumice ih potufkala prstima onim tuševima za žigove, jer nažalost, pravih tuševa na bazi alkohola kod nas nema za kupiti, zato sam bila ograničena i bojama, kad se osušilo sve sam još malo razvaljala da dobijem crackle efekt i onda tom plahticom omatala unaprijed priredjene osnovne oblike perli. Dalje već znate, pekla, šmirglala, polirala, lakirala, složila....
 
 
...da, umalo sam zaboravila, perlice gradiraju od zelene, preko narančaste do ljubičaste i svaka ima te boje, tako kad se ogrica nosi, uvijek se "posloži" neka druga kombinacija Wink
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:14
pre pre prekrasna je,bas mi se sviđa kako si slozila boje smile89
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:17
Dakle ženo ti me ostavljaš bez teksta a sam bog zna da to nije lako.smile93Ispast će mi oči od svih ljepota koje radiš.A ova ogrlica je san snovasmile86
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:25
Ako je ikakav kompliment, meni koja nisam ljubitelj nizanja perlica i nošenja istih je ovo radi prelijevanja boja i načina obrade i kompozicije fenomenalnosmile94
malo me podsjeća na razliveno motorno ulje na asfaltu koje se nekad tako lijepo zna presijavati pa unese malo šarenila u sivilo smile198tako da je ovo baš prikladna jesenska ogrlica...

i da se i tu pohvalim da sam tek nedavno shvatila što je polimerna glina, tj. da je fimo po sastavu polimerna glina,
a ja stalno mozgam s čim se to radi u galerijama nakita na forumu smile156
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:51
@draga Rose smile79 hvala ti od sveg srca, tvoji me komentari uvijek raznježe....
 
@draga Mare N. i meni se isto dogadja kad udjem u tvoju galeriju, riječi teško naviru od predobrih ideja i radova kojima nas darivaš smile79 ...hvala ti puno...
 
 
@draga Kami, ti si me fakat prokužila smile61...taj tuš za žigove ne spada baš u hobby materijal, ipak...dobije se odličan efekt...baš kao što kažeš, skoro k'o motorno ulje na asfaltu.... kaj se Fima tiče, ponekad koristim taj naziv, ali radije se koristim terminom polimerna glina, jer je Fimo samo jedan od brendova, a ja koristim i gline drugih proizvodjača, pa možda time zbunjujem ljude, ali si nekako mislim da treba 100 puta reći dok ljudima ne udje u uho, dok se ne naviknu... jednu ne ljubiteljicu perlica i nakita i sama sam rodila, nekako njušim da bi i ti mogla biti sličnih astro-vodenjačkih osobina Wink ...gle, ja se raspričala a nisam se niti zahvalila na krasnom komentaru smile42...hvala ti puuuuuuno smile79
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 22:55
molim lijepo (inače volim stvarčice s malo kameleonskog štiha kaj se boja tiče)... račica u podznaku vodenjaka, kaj god to skupa značilo smile105
hobby materijali su za mene sve ono što hobije čini kreativnima Embarrassed
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:29
....ček samo kad osvanem s nakitom od malih instalacijskih cijevi, već se dulje vremena pripremam, samo mi još nekaj fali da dopunim skicu u svojoj glavi smile129     ...... skoro dva desetljeća bavljenja astrologijom nisu protraćeno vrijeme, i svakako tvoja astro-kombinacija puno znači, mi smo ipak samo zrnca prašine potpuno nevidljiva iz svemirskog prostranstva a ipak svatko od nas nosi svoj poseban pečat i značaj...čudesan i neponovljiv....smile63 nije baš najadekvatniji smajlić, ali...tu je negdje...Wink 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:31
doslovce gubim oči od ljepote.super mi je taj raspucani efekt.izgleda kao iz bakine škrinje.nikako da nađem riječi kako bi opisala svoje divljenje tako pedantnim radom.tako ću citirati ms "umjetnik je onaj koji nešto radi zato što to voli,a ne zbog novca"(12 god).prekrasno!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Listopad 2009 u 23:59
Draga moja, nema šanse da je to PC! Pa meni te pre - e - e - e - divne perle izgledaju kao staklo! A tek boje... smile39Obožavam te masivne komade nakita, pogotovo zimi - veoma kraljevski!
I daj molim te stavi sve slike nakita odjednom koje imaš tako da dobijem jedan masivni infarkt, a ne kako ti kapaš sa slikicama tako ja hik - hik, hoću - neću, već me na Hitnoj znaju! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 08:33
smile120
ANĐELKA
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 11:20
Koje prekrasne boje i kombinacije boja
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 17:40
smile86...cure drage, srčeko mi bude zgorelo od vaših toplih riječi....hvala vam, hvala vam drage moje @Prila, velika pusa tebi i tvom sineku, mudro dijete smile79 ....@ Izzy ljepotice, normalno da je to PC, i tak se sva zmažem dok radim, pogotovu sam se s ovim tuševima sva namrljala, moš si misliti kaj bi bilo da obradjujem staklo smile109...nije baš najadekvatniji smajlić, ali tu je negdje....sva bi bila sporezana i narezana, pusa i tebi smile78   ....@ draga Anđelka smile78   ....@ Saara, draga moja, puno ti hvala smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Listopad 2009 u 18:18
Draga Primavera, ovo je fantastično, smile58Tako mi se sviđaju ove boje!smile39
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 12:19
 Thank%20You Thank%20You ...hvala ti najljepša Monna, draga i svestrana velemajstorice.... Moj%20naklon
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.