Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavica - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavica - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 55>
Korisnik
Poruka
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2010 u 23:20
Hvala  vam svima!puno vas sve volim!smile79Dajete mi krila!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2010 u 22:43
S punim pravom si ponosna na svoju vazu , špsebna je i po obliku i ti si je vrlo decentno i majstorski uredila
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 02:22
Slavice...zabrinuta sam...više od jedne strane imaš bez slika radova-ajme!!!!

Ma šta je-je, nakon brdovite vaze i onog lipog kompleta šta si mi pokazala ...pa zaslužuješ brate svojih 10 minuta:

Puno pozdrava od dežurne ljenčine..kampanjca (e to sam ti ja zapravo:))))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2010 u 08:28
vaza je super,imaš i zašto biti ponosna.Clap
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 20:56



Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:02
swap je prekrasan
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:05
ovo je moj rad koji je otišao Anđelki!samo ne znam jesam li joj pogodila broj noge!ove male slatke klompice mogu zahvaliti Mumici koja mi ih je poslala,predivne su.nisam baš imala inspiracije pa kad mi je ova salveta sa macama došla pod ruku.pomislila sam-a zašto ne,ona je vedra,pršti bojama isto kao i proljeće i onda se rodila ova pomalo luda kombinacija.eto da ne mislite da am se ulijenila,radim ja radim ,ima još radova ali su u završnoj fazi,ima vremena,doći će oni na ove stranice!
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:07
Samo da kazem da je sve super, ali trebala si malo vecu dasku za rezanje, mozda bi nam koristila kod Marenostrum
za prsut.
Prefektno.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:14
majstoriceeee,ostavila si  bez teksta,koja ljepota...bravo carice.smile64
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 21:22
bez brige Tatjana,imam ja dasaka u rezervi,samo naka MareN pripremi pršut!Hvala vam curice moje sve vas volimsmile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2010 u 22:04
Vidila, meni je ovo sve odlično...a već sam rekla ,doduše!
A klompice su tako dobre da boli!!!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 00:22
čestitke za ovako interesantne radove,klompice su mrak.
Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 07:57
sigurna sam da će se Anđelka oduševiti,baš kao i ja , klompice su preslatke ,naravno i ostatak kompleta.Zaista sve pršti bojama, što je super ,ali tako i treba........ClapClapClap
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 07:58
klompice su mi malo prevelike smile96, poklon je prekrasan, a baš sam te htjela pitati gdje si nabavila klompice i evo gore vidim odgovor!
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 08:48
invazija mačaka na forumu........sad sam bila kod sariteWink ........krasne su ti ove klompice a anđelka ako su tebi velike imaš moju adresuLOLLOL
bravo slavice,pravi veseli proljetni poklonsmile75
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 09:51
i ja imam veliku nogu samo da se zna Wink
predivan komplet smile71 uz napomenu anđelki ... malo pripazi na mace da ti ne pogaze cvijetiće
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 10:58
Super swap!Clap
Baš sam razmišljala invazija mačkica. Možda je to zato jer sada im je vrijeme kad se kote, i možda će nekome jako dobro doći takav poklončić.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 11:16
...savršen swapić, a mace se odlično uklapaju u temu... već u veljači najavljuju ga glasno i jasno Kitty%203 ...prekrasna kombinacija stiliziranih motiva i ukrasno-uporabnih predmeta, naročito klompice osvajaju sva srca... smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 11:22
a ja se bojala da ne budu male!hvala vam dame moje-od srca!smile83
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Travanj 2010 u 12:46
smile89razigran, veseo komplet,savrsene izrade, bravo Slavice smile169
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.