Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mali-veliki s(c)vijet
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mali-veliki s(c)vijet

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627>
Korisnik
Poruka
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 10:22

 ma prelijepo... nemam riječi......smile93

"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 06:54
Utvom vrtu zastaje dah od mirisa,oblika i boja,predivnosmile64A šta je taj mališa napavio,voli loptice,a pogled"ma tko,ma ja,neeeee!"Big%20smile
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2011 u 07:00
Lijepo!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2011 u 01:35
Dok pasem oči na tvojim preljepim slikama cvijeća i maloj nogometašici, jedna misao mi se vrzma po glavi: tko ti slika slike, jer....nemožeš s ovolikim trbuhom se spuštat na sve 4 da slikaš licem u lice, nogometašicu, maritimu, phloksiće, i sve ono kaj je skoro na zemlji???  Znam kaj ja sve izvodim po tlu nastojeći uhvatiti barem koju dobru fotku, ali....kako to radiš ti?

Pozdravčić ti ostavljam u ovaj kasni sat, dok ti slatko pajkiš!!!  smile79
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 15:23
Mali kaktus - hvala na komentaru!! U pravu si, lantana cvjeta ali to nije prošlogodišnja, nažalost ona mi nije preživjela zimu, ova je kupljena prije jedno mjesec dana pa sad već kreće sa obilnijom cvatnjom.smile78
Nataly, gioiaa, Anaida, Vilmač, Mira021, gospina trava - hvala vam puno!!!!! I pozdrav od moje nogometašice Wink  smile79
Freeland44 - baš smo se nasmijali čitajući tvoj komentar! Ne znam ni ja sama kako to uspijem! Nekad kleknem, nekad okidam napamet pa kaj bude bude, neuspjele brišem. Nekad mi brat pomogne i tako, snalazim se! Još malo, ako sve dobro bude, još mjesec dana ću izdržat. Hvala ti na lijepim riječima!!!!!! smile78
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 15:32
Prošetala i smile227na svo to cvijeće!Big%20smile
Na vrh
nanica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 97
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nanica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 15:43

Prvi put sam u tvom vrtu i cjelokupni komentar je  smile227

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 16:17
ne znam što mi bi da već dugo nisam bila u tvojem vrtu, ali sada sam sve nadoknadila...dobro mi je poznat tvoj način prezentiranja biljke jer te pratim od početka, pa nema potrebe ponavljati sve što su takoionako curke ispred mene rekleSmile.
Čudesno lijepe fotke kao i inače...
lijepi pozdrav i sve dobro
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 16:34
Evo i danas sam se kotrljala po dvorištu (sada pošto ulazim u zadnji mjesec napokon su mi dozvoljene lagane šetnje pa ja to iskorištavam maksimalnoWink) pa da vam pokažem što smo uslikali.

Aquilegija i armeria...










Vinca major







Klematisi - westerplatte je u punom cvatu dok pillu i multiblue tek kreću...






















Malo maćuhica...







Perunike, divlji žuti iris i lukovičasti irisi koji još nisu svi procvjetali ali ovi koji jesu jako su mi lijepi...













Jedna iglica...







Turski karanfil...







Petoprsta je sad prelijepa...







Ruže tek kreću...
















Inkarvileja...







Karanfil...




Delfinumi će mi ove godine biti prepuni cvijeta, ovo je tek početak...




Ukrasni luk i jedna bubica...







Solanum od prošle godine mi se lijepo obnavlja ove...




Nectaroscordum je počeo cvjetati - baš zanimljiv cvijetak...







E ovom nikako ne mogu zapamtiti ime...




Lantana...




A ovo je garnitura što smo ju udruženim snagama brat, ja, moj dragi i tata kupili mami za rođendan, već neko vrijeme ju je pikirala baš za ovu hladovinu ispod trešanja. Brat je još kupio begonije...
















Evo i par krupnih planova tek toliko da malo steknete dojam o cijelom dvorištu...






















Naravno, jedna mora biti i sa mojom Zivom koja zijeva na mojoj ležaljci - čini mi se da ona misli da je ta ležaljka tu prvenstveno radi nje a ne radi mene jer toliko brzo skoči gore da se ja ne stignem ni okrenut da bi sjela prije nje...




Evo i mene ( kitić - kako mi dragi tepa Smile) - baš i nisam u najboljem izdanju, malo sam neispavana i umorna ali kad sam među svojim cvijećem odmah sam dobro!




Pozdrav svima smile79





Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 16:37
baka, Retriver Sara - hvala vam puno!!!!!!!!!!!!smile79smile79
Nanice - dobrodošla i hvalaaaaa!!!!smile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 16:45
Srčeko kak si lijepa! Čuvaj nam se samo..........vrtek i cveteki su predivni i fotke također.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 16:57
baš si preslatka trudnica, drago mi je da te ovako upoznajemo...o cvijeću je već sve rečeno, ali moram spomenuti veličanstvenu trešnju i prelijepu okućnicu...a garnitura za sjedenje je vrlo elegantna i izgleda privlačno i udobno..lijepi pozdrav
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 17:20
Koliko ljepote na ovim slikama........................prekokrasno sve od prvoga do zadnjega..................ali drago mi je vidjeti i tebe, lijepu, nasmijanu trudnicu (nadasve vrijednu).............puno sreće do kraja..........................pa uživancija sa svoijim najdražim cvjetićemWink
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 19:32

Cvijeće je predivno, a i ti super izgledaš, lijepo si se zaokružila. Izdrži još malo i onda ćeš imati i društvo za uživanje u cvijeću i na ležaljci. Jedino je sigurno da ti nikad nebude dosadno.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 19:42
Evo i ja sam lijepo prošetala tvojim cvjetnim carstom,i na kraju vidjela i tebe,hajde još malo izdrži i onda ćeš sa slatkim društvom uživati u svom vrtu.smile78
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Svibanj 2011 u 21:37
Cvijeće je prekrasno, sve se rascvjetalo i zrači  baš kao i ti Thumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20UpThumbs%20Up
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 07:34
Ti znadeš da volim tvoj vrt i tvoje cviće ,ali ta slika predzadnja ,a naročito zadnja su mi preslatkesmile79
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 23:47
Koliko cvijeća, koliko boja!!! Očaravajuće! Garnitura pridonosi ugođaju, još kad se upali svijeća u onoj lanterni.... sjedni i uživaj. Tebi, tako lijepoj trudnici, želim da sa svojim djetešcem uživaš u svom cvjetnom svijetu.
Sutra je novi dan.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 06:57
Ovaj puta biram klematise? ruže?lantane? perunike? - uh ne mogu se odlučiti, sjest ću na onu predivnu klupicu, još malo uživati i razmisliti.
Dođi i ti popit ćemo kavicu!
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2011 u 08:57
Tongueevo mene opet! wowowo prekrasno ti je dvorište..... sigurna sam da uživaš u svakom cvjetiću, a ono je tvoju pažnju obilno nagradilo! svaka čast!ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.