Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Glikica - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Glikica - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 142>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 11:42
Prekrasna ruselija,našoj Free se sve zapelcalo,pa će sigurno i tebi.Tongue
Daj molim te sačuvaj koju sjemenkicu zimske trešnje,ja ostala bez nje.Confused
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 15:06
MK malo sam proučila zimsku trešnju: sjeme dozrijeva krajem zime, sije se u proljeće, a lako se i iz reznice razmnožava, pa će biti i reznica koje svakako moram odrezati ako ću ju malo frizirati, jer vele da joj to treba. Dakle bit će trešnjica, pišem te u tekicu.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Rujan 2012 u 15:29
Glikice,cim ti bobica dozrije,sama otpadne i možeš sjeme skupiti,moje već otpadaju, još jednomClap za vodenog ljubimca,
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2012 u 10:34
očekujem da dođeš , rušelija mi je favorit smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 00:16

Držim fige da se zakorjene !!  Sljedeći put pelcaj reznice bez cvijeta, ili skini sve cvjetne pupove a po potrebi i 2/3 listova !!!    Pozdravčić ti ostavljam !!!smile219


Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 08:23
Štefice, sve ću ih pokupiti, a ima ih fala bogu, baš se zacrvenila, kao krizban, još malo zlatnih trakica i evo ga Božić Wink

EN, kad budem išla u Brod slijedeći puta javim ti se, hvala na pozivu.

Free, tnx, kidam cvjetove, a baš su mi slatke ovako male pa sa cvjetićima.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
anđelkad View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 2719
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelkad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 19:47
smile177
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 22:20
malo novih slikica danas slikanih:

ova ljepotica me totalno osvojila:



ova je za Free, kad ocvate putuje u Međimurje:



ova je za sada grm, dogodine ću pokušati načiniti stablo od reznice:



ova ruža je cvala cijelo ljeto:



ovaj grah je prekrasan, malo ga je vrućina zakočila, ali inače jako bujno i brzo raste, prekrasne ima lila cvjetove i ljepe sjajne ljubičaste mahune, sjemena će biti, pa ako netko želi neka mi se javi:



ova je cvala, ali nije uginula, ne kužim:



a ova raste iz ničega:



eto za sada toliko, mislim da je sasvim dovoljno.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 22:54
Ovaj grah mi se jako svida, cini mi se da sam ga i ja pokusala posijati ali mi uopce nije niknuo (da li su mu sjemenke crne sa malo bijeloga ).
I mene je ruselija osvojila, tvoja je prekrasna.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 23:12
Carol, jest, crno bijele sjemenke su, ma taj grah jako brzo raste, ja ga sijem krajem travnja, po 2-3 sjemenke su dovoljne da naraste cijelo čudo toga. Ima i lijepo lišće, stabljika i mahune su boje cikle, a cvijet liči na cvijet glicinije.Meni svako malo netko pozvoni na vrata i zatraži par sjemenki, jer se vidi visoko iznad kapije.
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
dmirce12 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dmirce12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2012 u 23:51
Ja malo i pogledao tvoje i šta reči samo i do sljedečeg puta
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 07:21
smile113Samo da ostavim trag
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 07:59
Stalno govorim MM da to moram uživo pregledati al nikako do slobodnog vikenda. 
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
alad View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 790
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alad Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2012 u 13:50
lijepo cvijeće ,bijelo roza ruža mi je posebno lijepa
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 11:11
Prekrasno,posebno ruselija,grahek i rozo-bijela ruža
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 13:44
Dmirce, samo ti šetaj, a mogao bi prošetati nogice do mene i uživo, pa to ti je samo 20-tak minutica, onako laganini.

Aralija dođi kad god stigneš, uvijek si dobrodošla.

Dijana zaboga, daj požuri, nedjelju popodne si uzmite slobodno i za pola sata si kod mene, kavica, cuga, druženje....

Alad, ta ruža je prekrasna i jako lijepo miriše, kad budem rezala ako hoćeš grančicu, javi se na pp, rado ti pošaljem.

Maris my darling, drago mi je vidjeti tebe kod sebe...

ponuda za grahek još uvijek vrijedi za sve, i reznice ruže i ruseliju ćemo razmnožavati....ma bit će svega za sve...

a sad za sve još jedna veoma zahvalna vrsta:




...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 13:59
Samo malo smile199i gledam cvijeće
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 21:23
Bila ti u šetnji,pomirisala lijepu ružicu,pogledala prekrasnu ruseliju,bacila pogled na kaktuse i tiho otišla daljeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 23:19
Procunjala, baš sam uživala!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2012 u 23:20
Originalno poslano od člana Glikica Glikica napisao:

Flover draga, tek sam prije par dana ovo pelcala, tako da ne znam jel uspjelo, nadam se da hoće. Ako uspije, pelcat ću i dalje, kao i lantane. A datura će tek cvasti, očekujem cvijet za koji dan. I lopoč ima još jedan pup, baš mi je krasan, možda zato što je to nešto novo kod mene, a možda je stvarno poseban, teško mi biti objektivna kad je on u pitanju.


Kod Lopoča, nemožeš biti objektivan jer svaki cvijet je prekrasan, ja ga imam već 15-tak godina i još uvijek se ama baš svakom njegovom novom  cvijetu  beskrajno divim !!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 142>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.