Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt > Moj povrtnjak
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Povrtlarska brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Povrtlarska brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 381>
Korisnik
Poruka
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:50
svjetionici%20humorma sad ću ga ja..sam da se snađem...Fiiiikili..ostat ćep bez repa ...fffrrrgrrrfrrr
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:50
dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban i kako prstic?
Na vrh
Fiki View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 11 Prosinac 2011
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2792
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fiki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:51
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban [IMG]smileys/smiley14.gif" align="middle" /> i kako prstic?
Mora wizz.,nešto smisliti!
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:54
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban i kako prstic?
smile73
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:54
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

Neću ja ovo....... ja hoću metlu kao i vi!
 
...evoo, jel dobra
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:55
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban i kako prstic?
smile73
 
..de pričekaj da skoknem do Kine..odmah se vračamLOL
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:56
To je neko sporo prijevozno sredstvo...jako sporo.....dok vi odete u Andaluziju, ja još neću ni krenuti!
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:56
Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban [IMG]smileys/smiley14.gif" align="middle" /> i kako prstic?

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot129.gif" height="66" width="70" align="absmiddle" alt="smile73" />

bebolina
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:57
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:


Originalno poslano od člana bebolina bebolina napisao:

Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

dobro vece narode evo i mene,jeeedva sjedoh na zabavu ovdje od posla.viz imal za mene kakav prijevoz,al da je udoban [IMG]smileys/smiley14.gif" align="middle" /> i kako prstic?

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot129.gif" height="66" width="70" align="absmiddle" alt="smile73" />

 
..de pričekaj da skoknem do Kine..odmah se vračam[IMG]smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />



hajd draga nasa brzaljko
Na vrh
bebolina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Srpanj 2011
Lokacija: Selendra b.b.
Status: Offline
Bodovi: 12672
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bebolina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:57
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

To je neko sporo prijevozno sredstvo...jako sporo.....dok vi odete u Andaluziju, ja još neću ni krenuti!
Ja odoh u krpeLOL a ti treniraj novu igračkuLOLLOLTongue
Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovara, a fukara se obogati.   I. Andrić
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2012 u 23:57
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:

To je neko sporo prijevozno sredstvo...jako sporo.....dok vi odete u Andaluziju, ja još neću ni krenuti!
 e pa idi..ja sam ti dala naj bolju koja je ostala na skladištu..idem ja mojoj Pustolovki nači najbolju...Smile
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:00
Tko kuda ide? Wiz zar ti trebaju Nisam ja rekla da idem nego Bebi...
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:01
Animacija%20-%20Mala%20vještica...evo Pustolov..sam nemoj i ti kmečati da ti ne valjaWinkova piči ko karavela
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:02



......I vratimo se salati od povrća....
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:03
Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





[IMG]http://animashki.mirfentazy.ru/images/stories/vedmy/mal_vedma/mal_vedma_01.jpeg" alt="Animacija%20-%20Mala%20vještica" />...evo Pustolov..sam nemoj i ti kmečati da ti ne valja[IMG]smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />ova piči ko karavela

ma dobra cim mi je od tebee
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:04
Animacija%203D%20-%20Harry%20PotterOde naš Fikili laganim kasom...ovaj..letom..papaaa
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:04
Originalno poslano od člana monstera monstera napisao:


[IMG]http://www.she.hr/UserDocsImages/zdravlje/zivjeti%20zdravo/scarsdale_in_2.jpg" />

......I vratimo se salati od povrća.... [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley1.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" />

monstera ja danas jela mlade salate iz maminog vrta jao jest mekana i mlada ljepsa mi nego u proljece.
inace tamanimo ovu ukisnutu bolje se jede uz nju
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:06
Originalno poslano od člana PUSTOLOV PUSTOLOV napisao:

Originalno poslano od člana wizardica wizardica napisao:





[IMG]http://animashki.mirfentazy.ru/images/stories/vedmy/mal_vedma/mal_vedma_01.jpeg" alt="Animacija%20-%20Mala%20vještica" />...evo Pustolov..sam nemoj i ti kmečati da ti ne valja[IMG]smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />ova piči ko karavela

ma dobra cim mi je od tebee
..ma ti si moja skromna dušica..zato ja tebe jojimWink
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
monstera View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 11895
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monstera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:06
Pustolovko zar još imaš salate vani? Pa zar nije već smrzla?
Zemlja nije ni moja, ni tvoja, posuđena je svima nama, da dođemo, da se tu sretnemo i odemo bez povratka.
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2012 u 00:06
.a sam radila od rikule (slika nije moja)??????%20?????%20??%20???????%20?%20????????%20?%20????????%20???????%20?%20????
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 381>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,342 sekundi.