Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naš mali vrt...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naš mali vrt...

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 35>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2016 u 14:12
Sve se lagano budi, najviše me oduševila marelica. Ne mogu vjerovati da je u tolikom cvatu. Šafrani me baš vesele svojim bojama. Bit će svega za uživanje.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2016 u 11:20
Divno je gledati prirodu kako se budi!Smile
I tebi i svima nama želim proljeće,ono pravo...napokon! smile106

Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2016 u 07:19
Hvala vam drage moje, sve je bilo idilično kao na onoj slici marelice u cvatu- dok nije pao snijeg...



Druga marelica je imala svega nekoliko cvjetića, tako da se ne nadam plodovima ove godine...



Ispod marelice, ukrasni vrč je postao bunar... barem za moga sina Heart



U rano proljeće, boja ovih čuvarkuća me očarava...



Dosta ih je cvalo prošle godine tako da se gužva u tegli poprilično smanjila...









Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2016 u 08:02
ViloHug čuvarkuće su ti savršene ,kao i 
posude u kojima rastu i prelijevaju se
kao crveni slap
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2016 u 09:06
čuvarkuće savršene, krasan detalj u tvom vrtu smile55
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2016 u 10:12
Slika na kojoj je tegla s čuvarkućama je savršena, izgleda wow smile94
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2016 u 16:13
miška - lijepo si to rekla, baš kao neki slap, hvala ti što si tu kod nas... Hug

Nisa - hvala ti, drago mi je što ti se sviđaju Heart

zvjezdice - nisam ju doživljavala kao savršenu, ali kad vi kažete da je, onda je Heart



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2016 u 17:39
smile199
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
kamenjarka1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2015
Lokacija: Drinovci BiH
Status: Offline
Bodovi: 1656
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjarka1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2016 u 15:39
Hugza čuvarkuće a žao mi je marelice i ona ko mi ljudi požurila za suncem i eto ti snijega ćudljiva priroda ko i mi ljudi
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2016 u 07:47
JosipaNu, kamenjarka - Hug







Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2016 u 16:26
Iako je zakašnjeli snijeg pao nije baš naštetio ovoj ljepoti. Savršene čuvarkuće, mirisni zumbul, acer Jedno pitanjce kad si ošišala zvonćiće, promaklo mi kad je Slavujka to objavila?
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2016 u 17:30
Sad kad si pitala sam skužila da nisam sto posto sigurna da je ona rekla baš za zvončiće, znam da je za većinu tih niskih trajnica spominjala orezivanje jedne trećine nakon cvatnje (phlox, arabis, aubrieta, lavanda... )... Ovu sam Campanulu kupila u trg. centru i prema nazivu uzgajivača pronašla na netu točan naziv i upute o orezivanju nakon cvatnje... Stvarno je puno gušća i ljepša od one koju nisam orezala...
Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2016 u 10:43
Prekrasne čuvarkuće i posuda!Clap

Ja strpljivo čekam tvoj kamenjarčić da se pojavi. 
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2016 u 14:22
Miranda- slikala sam ga samo za tebe Smile Ne liči siroče na ništa sa ove strane, ali tu moram smisliti šta staviti, ružmarin sam morala preseliti jer je zauzimao previše mjesta... mislim da ću na njegovo mjesto posaditi lavandu koju ću održavati orezivanjem pa će se nadam se dobro uklopiti... Hug



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
zvjezdica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Srpanj 2015
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvjezdica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2016 u 08:17
Uvijek ugodna smile199ovim lijepim vrtom, zumbuli su divne boje, a za kamenjar vjerujem da će biti prekrasan na ljeto kad sve procvjeta.
"Sreća - to je biti s prirodom, gledati je i s njom govoriti." - L.N.Tolstoj -
Na vrh
Miranda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2013
Status: Offline
Bodovi: 1263
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Miranda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2016 u 11:02
Ohoho,evo i njega!Clap Hvala Vilo!Hug
Ništa ti ne brini. Njemu treba samo malo sunca i topline pa da zasja u svoj svojoj ljepoti!Heart
Na vrh
janja-nja-nja View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 01 Studeni 2014
Lokacija: Predgrađe Zg-a
Status: Offline
Bodovi: 217
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje janja-nja-nja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2016 u 12:42
Predivan ti je vrt. Nema veze čak što nije većina u cvijetu, jednostavno je lijepo. Dosta kamena, lijepih vrčeva, oduševio me je bunar btw.

Sve izgleda mirno i odiše nekom elegancijom.
Na vrh
vila2 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vila2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 16:50
Hvala vam, cvjetne prijateljice, na posjeti i lijepim komentarima...
Evo za vas još koja slika...



Miška smile84






Prva Anemona coronaria...



Ukrasna lijeska i trešnja u cvatu su predivan prizor...



Javor je olistao samo na jednoj grani... a danas sam zapazila uši i mrave na mladim listovima Angry



Što sam? Tko sam? Ja sam samo sanjar...
Na vrh
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 18:01
Prekrasne slike Clap
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2016 u 18:08
Zbilja jesu. smile76
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 35>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.