Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Flora by Floramye
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Flora by Floramye

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 55>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 20:00
Malo da te utješim, prije nekih mjesec do dva ja sam isto slomila grančicu orhideje s tim što je moja bila već pred otvaranje cvjetova. Pozelenila sam od muke! Čak sam ju probala omotati flasterom no nije pomoglo. Ali je onda ona za vrlo, vrlo kratko vrijeme potjerala dvije nove grančice iz prva dva oka odmah ispod reza. Još uvijek je u cvatu!


Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Karli View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
2. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 22 Lipanj 2013
Lokacija: Gospić
Status: Offline
Bodovi: 1352
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Karli Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 20:12
Znači operacija uspjela i pacijent će ozdraviti. LOL
"Tuga gleda unatrag, briga gleda oko sebe, a vjera gleda gore"
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 20:17
Danas sam bila u vrtu no imala sam samo 2 sata. Prava šteta! Vrijeme je bilo super, i da sam imala više vremena možda bi uspjela sve zrihtati! Ovako sam očistila samo jedan dio. Nadam se da će idući vikend biti lijepo vrijeme pa da napravim i ostatak. Narcisi polako izlaze, neki imaju već i stapke sa pupoljcima pa mi je žao da su tako u travi. Ah što imam te trave!
Od procvjetalog za sada samo ovi šafrani...

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 20:41
Velis .... samo safrani .... ali oni su tako velicanstveni
da bi si ja mogla tu slikicu izdrukati i staviti na zid kao poster !


                                      
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2014 u 22:47

Potpisujem guta Fee - velicanstveni safrani I slicicasmile64

a za "operaciju" Clap
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 12:22
Uvijek se iznova divim tvom cvijeću. Uspjela sam na tržnici pronaći šafrane pa me sad uveseljavaju iz teglica - poslije ih sadim u vrt. A gdje si ti nabavila geranium. Njega nikad ne vidim u ponudi.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 18:45
...prekrasna je ova fotka sa šafranima, možda nisam objektivna jer ih obožavam, ali su zaista lijepiSmile
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2014 u 23:49
Lijepi su ti šafrani, a vidim da imate i lijepo vrijeme u Slavoniji. Zagorje je danas bilo tmurno i jako vjetrovito tako da se nije dalo ništa raditi. Uopće se ne usudim maknuti zimsku zaštitu s gredice.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2014 u 13:31
Tmuran je dan pa sam krenula u virtualnu šetnju tvojim prelijepim šarenim vrtom i odmah je dan puno svjetliji i lijepši. Jedva čekam proljeće da opet uživam u tvom prekrasnom cvijeću.
Osijek prelijepi grad na Dravi
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 18:28
Gute Fee, Klaudija8, Karmen, Retriver Sara, Anabistrica, Lana2 ...



Danas sam obišla vrt, bilo je prohladno, pa sam samo obavila vizitu. Prvo što sam vidjela bila je ova bubamara, nadam se da mi u ovoj cvjetnoj godini bude donijela sreću!
Neke biljke još uvijek nisu provirile svoje glavice. Za neke sam sigurna da sam ih izgubila, za neke se još uvijek nadam...

Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 18:34
Još malo vjesnika proljeća...





Najsretniji ljudi ne posjeduju najbolje od svega. Oni samo naprave najbolje iz onoga, što im je na raspolaganju.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 20:06
preslatke su ti proljetnice, pogotovo mi je odlična slika plućnjaka.
mislim da ti je još rano žaliti da si izgubila biljke, treba još čekati, nas je ova zima razmazila pa bi htjeli da već sve cvjeta a prije godinu dana u ovo vrijeme je sve bilo pokriveno snijegom.
ako si nešto izgubila, to je od prevelike vlage, nikako od zime.
bilo bi dobro da napišeš koje biljke su ti uginule.
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 20:29
Lijepe slike draga moja, baš me razvedrila slika sa bubamarom. Heart
Sigurna sam da će ti donijeti sreću!


Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 21:55
predobre slikeClap kao i cvijeće koje nas uvijek razveseli jer je prvo u proljećeHeart
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 22:31


Kod tebe su bubamare već vani, kod mene se još uvijek drže toploga, u kući, u kuhinji, u sobi, mojoj sreći ne bude kraja.
Slikice su ti kao i uvijek prekrasne. Doronikum već polako otvara svoju cvjetnu glavicu.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 23:09
Zgodni su ti doronikumi. Jedva krene izlaziti iz zemlje, a odmah ima pupoljak.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2014 u 23:21
Dokazi da je proljece na vratima su mi stvarno lijepi !

Nemoj ni u snu pomisliti biljcice koje jos ne pokazuju znakove zivota slucajno izcupati i baciti !
Tako ti MM meni uvijek veli "baci to" a ja nedam i onda se bas njemu u truc probude i pocnu rasti !

                                      
Na vrh
panda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2010
Lokacija: Dalj ( Osijek )
Status: Offline
Bodovi: 852
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje panda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 09:44
floramye prekrasan vrt smile55 za biljke se nesekiraj ako kod tebe se osuse ima kod nas forumasa , ali mislim da se bezveze sekiras potjerat ce one Wink
Nihil agenti dies longus est. - Ništa ne radeći, dan je dug.
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 10:21
Preslatki vjesnici proljećasmile186
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2014 u 19:11
Prekrasne proljetne slikice
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2324252627 55>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.