Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 255256257258259 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 08:53
Oduševili su me ovi sukulenti!!!!!  
Time is something you can never get back..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 08:53
jelda da je lijepa i zanimljiva onakva sa svojim listićima!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 09:06
Raskitila sam božićno drvce, ono se je vratilo na svoje mjesto u vrtu, a cvijeće nazad na svoju policu. I dok su neki božični kaktusi uranili sa cvjetanjem, ovi malo kasne



grevilea ima pupove



razveselila me  moja polygala



jer ima pupove i uskoro će procvjetati



neveni uvijek cvatu



maćuhice daju vrtu malo šarenila







Eto, pa i nije tako loše s obzirom na datum




Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 10:12
Lose? nikako nije lose,kad ce moj vrt da ozivi tako
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 12:37
Bez obzira na godišnje doba, uvijek lijepo i rascvjetano.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 14:03
Božićno drvce se vratilo na svoje mjesto u vrtu.......a molim lijepo malo pojašnjenje toga,imaš ga u tegli i svaki Božić ga unosiš unutra ili...?Thumbs%20Down
 
Sad kad su naši božićni kaktusi ocvali,sad buš se ti hvalila svojimTongue
 
Grmići ti imaju pupove,maćuhice i neven cvatu,pa ja mogu samo sanjati o tomeTongue
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 14:06
Ovo ko da sam ušla u drugu vremensku zonu, sve šareno cvjetno, pravo osvježenje!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 17:12
Hvala na posjeti.

Mali kaktus - kupila sam malo posađeno drvce, prve godine sam ga okitila i bilo je u kući. Još je uvijek u tegli, ali bilo mi ga je žao unositi u toplu kuću, pa sam ga okitila i smjestila u dvorište pred ulazna vrata. Sada je opet u vrtu.

Danas je bio baš krasan dan, a i svjetlo je skoro do 5 sati, pa sam malo guštala prčkajući po vrtu, trave ima koliko voliš
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 17:17
Kod tebe nije nikad loše. Ima uvijek nešto lijepo,nešto zanimljivo...I stalno ti nešto cvjeta..Thumbs%20Up
A vidiš malo i ti božićni kaktusi se lijepo ponašajuWink, rascvjetali se na smjenu!Big%20smile
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 18:41
a mi možemo samo maštati kada će kod nas da se zazeleni i zašareni u vrtu, ali počelo je odbrojavanje danas je i kod mene bio lijep dan pa sam malo virnula što ima ispod lišća koje sam nanijela na lijehu i bogami narcisi već izbijaju iz zemlje, samo da ponovo ne zapada snijeg .

Uploaded with ImageShack.us

evo za tebe jedne lijepe maćuhice ali vezene
Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 20:47
Embarrassed Prvi put sam prošetala vašim vrtom (nova od danas). I ostala bez riječi! Prekrasno!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 22:48
Evo došla ja doma pa kako ne vidim što je u mom vrtu, došla malo do tebe i mogu ti reči proljeće je tu Clap
život je more
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 00:32
smile64  predivno cvijeće i već počinje pupati.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 00:47
Prekrasno cvijece , kad cu ja opet u HR da nesto napravim !? Ah , Otok , lijepo je kod tebe !
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 16:11
prekrasno kod tebe u odnosu na kod menesmile112
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:18
Rascvijetano i bujno kao i uvijek

Jedno pitanjce, mačuhice su možda viseće?

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:20

Nahranimo dušice u tvom vrteku na biljkicama a ti nam još zahvaljuješ, pa mi trebamo zahvaliti tebi što nesebično daješ pogled na tu ljepotu!!!!Embarrassed
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:39
Lijep pozdrav svima, a Floramye - tebi dobrodošlica.

Lora - maćuhice nisu viseće, ali su  mini, imam i nešto onih većih, ali ove mini su mi se lani pokazale izdržljivije
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 21:54
pregledala sam sve zaostatke, draga Otok, od  originalnih božićnih ukrasa, fenomenalne ideje s kalendarom, pa do sukulenta i grevileje i drugih ljepota, sve redom i samo ću reći, klanjam se...
lijepi pozdrav
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 05:26
Mnogi od nas će se cvijeću veseliti tek kroz koji mjesec, do tada, srećom, možemo uživati u tvom vrtu!
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 255256257258259 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.