Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 243>
Korisnik
Poruka
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 12:47
bok komad samo da znas da ja ne vidin slikice leh samo tri krizica.....vidi ca se more storit, Wink
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 13:06
Neman pojma ča se događa, jer sada stvaljam slike po tvojoj preporuci preko imagesforme, imaš li kakv prijedlog za nešto dugo - neku drugu opciju. Probala sam preko "ptičice" pa ne znam kako?
Ajd pomozi malo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 13:43
Ja vidim sve sličice. U čemu to bude problem?
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 16:58
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

No sada znam što sam kupila Prva biljka, koja se vidim i vama sviđa, ja sam joj nadjenula ime "šašavica" jer ona je nekakav "šaš", ali zove se  SCIRPUS CERNUUS - našla sam je na netu i baš je prepoznatljiva.Druga biljka je KRASULA ODDITI (ili krasula gollem) kaže Brbe, a Dzomba kaže da je to KRASULA PORTULACEA - e sada sam ih zamolila da "se dogovore" i jave mi koja je.



Trisa,tvoje slike se vide... a sto se tice Crassule...trazila sam i trazila po netu ,jer nazalost nema knjigu samo o Crassulama (moram i to naci ).. pod imenom ODDITI ili GOLLEM nisam nasla tvoju Crassulu..izvini Brbe.. znaci na ime koje sam ti vec dala dodajem samo da se tvoja(nasa ) Crassula zove CRASSULA PORTULACEA CV.HOBBIT i evo ti jedna slika na kojoj se vidi da je cak i procvala !!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 17:41
Vau predivna je baš joj se veselim, a sada ću ispraviti ime u mojoj tekici, koja je ustvari album svega što imam.

Hvala ti, a Brbe će se već javiti, pa ćemo vidjeti što on ima za reći.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 17:49
Nema na cemu ....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 18:11
Triša, ne žuri sa ispravcima, zainteresirala sam se jer i ja imam ovu crassulu i ta mi je najljepša od svih
 
na ovoj sličici sa interneta piše crasulla portulacea hobbyt
 
 crassula%20portulacea%20hobbit%2022Kb
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 18:12
A na ovoj crassula portulacea gollum
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 18:12
Pa sad ti budi pametan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 18:24
Dobro si rekla i što sad da ja napišem u svoju tekicu.
Malo ću prelistati temu crasule na našem forumu - možda  još netko ima baš ovu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:12
Danas je novi dan, a u mom domu četri nove biljkice.
Prvo zamijaculcas, dugo je već kibiciram ,a sada je i



Sukulenti, kaktusi  ili što god već (piše kaktus mix - da poludiš) idu na prepoznavanje





Na kraju, već na izlazu nisam mogla odoljeti ovim preslatkim šafranima, jer žute imam, ali ovi su lila.



Odmah sam sve presadila i zalila  - mjesto nije upitno, ionako imam već svega previše kaže mm.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:53
Bravo Triša vidim da te krenulo Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 18:20
Ha,ha,ha..na kraju si je i kupila...bas jucer si pricala o tome !
Treca biljka po redu je: Madagaskarska Palma..imas temu o njoj tamo i Kaktusima...i bas tamo sam procitala da je otrovna ...ali i meni se je uvijek svidjela...Zamioculcas je fantastican a ono trebala biti jedna od Aloe...ali to ce znalci znat' ti reci bolje od mene !!



Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 10:05
bravo za nove biljke
ma pocecu da vam zavidim
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 11:00
Triša, tvoje "dvorište" više sliči na botanički vrt!Smile
 
Al' ti nemaš MM koji meni "dahće za vratom" s rečenicom: "Obuzdaj svoje strasti"!
Pa tako ja mogu samoCry i kad dospijem u Vrtni centar kupiti ono najnužnije. A nije da nemam mjesta za slaganje "važića"!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 11:51
To je baka istina, mm uopće nije zainteresiran, iako zna koji puta reći da je pretrpano, ali ja odmah skočim i predbacim mu njegove "igračke" od drva, pa makete brodova, pa školjke, pa razno-razne dašćice i onda stvorimo sporazum.
E da ja barem imam mjesto ko ti, nego moram izmišljati "viseće vrtove" da bi sve smjestila, ali u tome je draž.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 15:12

Triša, viseći vrtovi su ti odlična zamisao. Profi vrtlari kažu da se u malim vrtovima obavezno mora razviti vrt u vertikalu. Uz ograde, šupe, na krovu pomoćnih zgrada....

Zamioculcas sam kupio mami lani za 8 mart i do sada je izrastao dvostruko. Pravi "korov" što se tiče rasta. Izgleda veličanstveno s tim granama dugim oko 80 cm.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 15:40
Mali gogo hvala ti puno, ma dieja je došla s foruma, kako je vrt zaista mali, a i ograda sprečava dolazak sunca u sve djelove, viseći vrtovi, dobro to ja tako zovem, ali to su obične daske s lancima na dva kraja pričvršćenim za nešto i neke biljke dobivaju super mjesto pod suncem.
Baš mi je drago što i ti tako misliš.

Zamija me jako veseli, jer kćerka ima baš takvu ogromnu i predivna je, pa se nadam da će i moja brzo narasti.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 18:26
Ma Triša nam je puna ideja i neumorna, stalno nešto smile160. Hooooću i ja u mirovinu smile155, pa da mogu imati ruke stalno u zemlji
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 22:14
kat.rea, ja sam mislila da neću nikada u mirovinu, a gle čuda tu sam i super mi je.

Danas sam nešto čistila, nešto sijala, a malo samo dovršila ovaj vrtić od cigle, tu su unutra perunike, ne znam dali će cvjetati ove godine, ali vrtić će biti zgodan i bez njih, stavit ću nešto ljetno.


RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.