Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izzy: Moj kreativni laboratorij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izzy: Moj kreativni laboratorij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 58>
Korisnik
Poruka
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 19:58
Izzy,opet sam gledala sve tvoje radove,radim to svako malo jer se ne mogu nadiviti tvojim satovima i škrinjicama...nadam se da ćeš nas brzo iznenaditi nečim novim,inače ćešsmile232.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Svibanj 2009 u 20:53
Jako jako mi se sviđaju i ovi tvoji zadnji radovi. Same pohvale!!! Bravo
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 18:30
Vidim da mi se tu neki prijete da ću dobiti "preko koljena" pa sam morala smuljati nešto preko vikenda... Dakle, ovo je kutijica za čaj za moju najstalniju mušteriju - moju mamu... Kako sam ja njoj zahtjevna u šivanju, tako je i ona meni u decoupagu i nakitu... Ali to je pozitivna energija! Tongue
Kutijica je prelakirana samo jednom i složena i fotkana brzinom svijetlosti (vidite da sam ju krivo spojila, ukrivo je!) jer mi je frend ponudio vožnju autom do ZG što ne odbijam pa je bilo pakiranja i rukama i nogama! No, poslužit će svrsi... Cool












Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:06
To je prekrasnoooo......smile71
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:09
 
Prekrasno, jel to salveta ili decoupage papir?
ANĐELKA
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 19:58
jako lijepa škrinjica, odličan izbor motiva i kombinacija boja...i jako uredno napravljeno...predivnoooo
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:04
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

To je prekrasnoooo......smile71


Ma šta se ti javljaš draga?! Tvoja kutijica je strašno dobra! Vidim da smo u orijentalnom điru ovaj vikend! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:05
Originalno poslano od člana anđelka anđelka napisao:

 
Prekrasno, jel to salveta ili decoupage papir?


Sve je papir, tj. motivi printani na obični 80gr papir! Smile
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:10
Profinjeno, elegantno i posebne boje. Očigledno jako moderan istočni stil .
Bravo!smile55
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:15
Znala sam da ćeš napraviti nešto savršeno i posebno,a ja i volim plavu boju,pa mi je i zbog toga kutija,smile227
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:25

Draga moja ovo je  po meni jedan jaaako lijepi rad.

Ao si bila u frci s vremenom a budući da si "teška pedanterija", onda razumijem zašto ti osobno nisi zadovoljna. Ali nas to i nije briga, bitno je da se mi oduševimo, kao uostalom za svaki tvoj rad.LOL

Meni je kutijica "po guštu"!!!
smile55
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 20:26
Hvala drage moje kreativke! Hug
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:04

Gle Izzy mi svi hvalimo tvoj rad, ali mene nešto drugo interesira...

Koja ti je ovo tehnika postavljanja slika???

To radiš u photo shopu???Moram ti reći da je rad puno ljepši sa tim detaljima...I vidim da stavljaš i potpis...super...

U biti kada malo bolje razmislim sve mi se čini da si ti ipak svjetlosnu godinu udaljena od nas po radovima, tehnici, idejama, urednosti...i sada na kraju još i ovo!!!
Budeš to objasnila...???
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:15
Svjetlosnim godinama sam udaljena i imam uši kao Spock! LOL (Spremam se u kino ovaj tjedan...)
Ovako... S obzirom da već znaš da volim svoj nos gurnuti svagdje, onda sam ga ovaj put uvaljala u CS3 Photoshop! Krenula sam ga učiti iz nekih drugih potreba (nevezano za decoupage), pa se ispostavilo da su fotografiranje nakita i kutijica te njihova obrada sasvim dobra praksa i vježbanje naučenog! Još sam ja daaaaaleko, jedva da sam amater u tome, a i More uči Photohop tako da nisam jedina!
Podlogu ove zadnje fotke sam radila sama nanošenjem različitih kistova i sl. Stvarno je zgodno, mogućnosti su bezbrojne, ali traži vremena...
smile217
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:27
Ma znala sam!!!
 
Ovo nisam pitala zbog sebe, jer nemam to vrijeme koje taj program traži, ali sigurno će i cure biti zainteresirane...
A za tebe smo već navikli da svugdje guraš svoj nos na naše veeeeliko zadovoljstvo, jer uvijek iz toga ispadne i neki super savjet, ideja ili informacija...
 
Na vrh
lilian View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilian Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:32
Super shkrinjica... mada ja bezhim od plave shto dalje mogu :)
motivi su prelepi
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:38
Ja i plava se nikako ne slažemo, jedino volim tirkiznu i to je to od spektra plave! Ali ovo mi se činilo kao zgodna boja za eksperimentiranje sa rozom i crvenom jer su motivi te boje... Treba svašta isprobati! Thumbs%20Up
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:43

ti si bila jaaaaaaako vrijedna! Smile a da znaš (bez ljutnje), da si malo bliže, lipo bi došla i uzela ti kutiju. sad znaš koliko mi se svidila.

ja sam se ovaj vikend baš nakupala. čak sam i ribu uvatila! ima u njoj po kila! jeeeeeeeeeeeeeeee smile213
inače, da ne ispadne da nisam baš ništa radila... radila sam nešto prije vikenda. sutra ću slikat pa da i drugi vide.
i da... dobro izzy kaže. i more uči photoshop Smile jako je zanimljivo.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 22:57
More, draga - ti si žena i pol!!! Još nisam upoznala ribolovku dosad! Vidim ja, morat ću putem Splita ovog ljeta pa makar na kavu! Ajmo, slikaj sutra da vidimo čime su se tvoje ruke zabavljale (osim lovljenja i plivanja!), baš se radujem! Hug 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2009 u 23:01
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Originalno poslano od člana lula lula napisao:

To je prekrasnoooo......smile71


Ma šta se ti javljaš draga?! Tvoja kutijica je strašno dobra! Vidim da smo u orijentalnom điru ovaj vikend! LOL
Našle smo se na istoj frekvenciji.....Wink. Nisam ni ja baš ljubitelj plave, ali ova tvoja tirkizna je ona koju volim.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.