Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 29>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 09:55
Bila sam bolesna ,neka ubitačna viroza s fibrom,prepolako se oporavljam a ove tvoje vesele stvarčice bolje su mi od vitamina,unatoč tmurnom danu i kiši,svijet mi je ljepšiApprove
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 15:08
2 dana sam se borila sa fotografiranjem, a danas se borim sa prehladom. Maramica za maramicom, nos peče ko da si ga stavio u pećnici. Uuuuffffffffffffffff!!!!
 
Moj prvi sat na staklu. Staklo sam dobila na poklon i bila sam ugodno iznenađena. Staklo je bilo u ormaru od 11-tog miseca. Ne znam koliko puta sam ga gledala i mislila se koji motiv da stavim. Prije skoro 2 miseca stavila sam kineski motiv i to je bilo to. Staklo je opet bilo u ormaru, ja bez ikakve inspiracije. Prije 2 i po tjedna konačno se dohvatila tog stakla, počela sa bojanjem da bi na kraju sve zabrljala. Ajme muke! Napuni kajin vodom, stavi staklo, peri, guli, briši. I opet staklo bez ikakvog motiva.
Kako sam nabavila decoupage papir sa afričkim motivima moram priznat da mi se bilo jaaaakoooo teško odlučit koju slikicu stavit. Sve su mi tako lipe. Napokon je izbor pao na jednu slikicu i i počelo se radit malo pomalo. Nalijepila decoupage papir, obojala staklo, sve lakirala i na kraju sam počela raditi sa kontur pastom. Prvo je "pala" proba na nekom kartonu jer nikad nisam radila sa kontur pastom.  Na red je došlo staklo. Brojevi.... Namučila sam se sa 12 i 6. Malo ulivo, malo udesno, malo ukrivo, malo doli, malo gori... Bila sam ljuta al nisam se dala. Onda svi oni ukrasi. Prsti se ukočili. Kad sam napokon bila gotova evo ti brata. Gleda, mjeri na jedno oko: "Dobro, dobro, dobro, dobro... Ovo nije dobro. To popravi!" Ništa. Slušaj brata i popravi što ti kaže. Opet on na jedno oko: "Sad je sve dobro!" Ajd napokon! Kazaljke? Obojala sve. Fotografije? Ajme! Ne znam koliko puta sam fotografirala. Bez blica, sa blicom, a fotografije grozne. Danas sam opet fotografirala i ispalo je kako je ispalo. Ne da mi se više zezat sa digitalcem. Di će sat? Na zid u moju sobu. Smile
Sad vaše mišljenje molim. Budite nježne Tongue
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 16:51
...sat si odradila odlično, koliko god jednostavno izgledao vidi se da je trebalo puno truda za njega, mirna ruka i oštro oko, boje afričke i sve skupa jako, jako lijepo, bravo more!!!...još samo ozdravi i onda u nove izazove!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 17:21
Ja sam ga vidila u Friško...pa sam morala ući ovdje. Znaš ono da ti se neki radovi sjednu, oduševe te, a za neke osjetiš da su baš pogodili tvoj ukus...ovaj sat je to ,no doubt, napravio mom ukusu...da sad ne pjevam neke hvalospjeve s prekrasno, divno...ma htjela bi nać neke druge riječi...al mislim da si iz gornjih redaka shvatila šta ja mislim o tvom satu. Evo i smajlić:
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:50
odradila  si više nego dobro,motiv i boje odlično ukombinirala,možeš biti zadovoljna,drugo je ukrasiti već gotovi sat,tu je većinu posla napravio netko drugi a ovdje je sve tvojih ruku djelo,stvarno zadivljujuće i hvale vrijedno!bravo More! Clap
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 20:53
sat je krasan, savršeno si ga napravila! Motiv je fantastičan! (samo jedan moj savjet ako može......nemoj nikad slušati savjete osoba koje se nalaze oko tebe, jer uvijek se nekom nešto ne sviđa, pa ti onda lijepo ispočetka i tako par puta. Iskusila sam to na svojoj koži i vjeruj mi bilo mi je.....smile194)
ANĐELKA
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2010 u 21:01
Ajme more, sat je pre, pre, pre krasan!!!!
 
Isplatilo se pomučiti za ovakav sat.
 
Ooooooodličnoooo
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 08:16
slažem se sa curama da je sat ispao predobro. ne znam šta te brat tjerao da popravljaš i koliki je njegov doprinos u konačnom izgledu sata, ali vjerujem da bi i bez toga bio savršen. Clap
i ja sam mišljenja kao i anđelka da ne treba slušati mišljenja drugih dok radiš nešto, uvijek netko nešta ima za prigovoriti, dodati, oduzeti... pa tko bi im svima udovoljio?
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 09:48
More svaka čast!Svaki dio, svaka etapa tvoj ručni unikatni rad. To se cijeni u današnje vrijeme. Sve pohvale!smile55
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 11:33
Odličan sat majstorice!Thumbs%20Up
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 15:06
@ sanjam, hvala Smile trenutno su mi najbolji prijatelji kapi za nos i rola toalet papira. potrošila sam sve maramice i možeš zamislit reakciju ukućana kad su vidili da sam uzela cilu rolu toalet papira LOLLOL 
@ maredelmare, shvatila sve Smile hvala na lipim ričima.
@ Slavice hvala! Smile
@ anđelka, anastazija, hvala  smile79 
inače ignoriram savjete drugih dok nešto ovako radim. lako se naljutim kad mi se netko petlja oko nečeg što radim pa me baš i ne diraju. radim onako kako meni odgovara pa ako uspije, super. a ako propadne, ništa. opet iznova. ovaj put sam brata poslušala jer je bio u pravu. nije trebalo popravljati ne znam koliko toga. samo jednu stvar je trebalo malo popravit i vidila se razlika prije-poslije. inače, u pravu ste kad kažete tko bi im svima udovoljio. to mi je itekako poznato.
@ proljeće, felina, maslina, hvala vam puno smile79
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 15:46
...evo, reći ću najnježnije što mogu Wooow!!Wooow!!Wooow!!...sat je za bogove,  a tvoje priče, jednako kao i Kamine, daju dodatnu dimenziju cijeloj prezentaciji... kao da čitam mali esej... hvala ti na toj radosti drago More St.%20Pattys%20Clover%20Head
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2010 u 22:16
smile141za sat i za pričicu
a znaš kako ono kad ideš u posjetu kod nekog bolesnog nosiš limune i naranče za brži oporavak evo ja tebi smile73valjda će ti i od njega biti bolje
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 10:21
ma sat je, što reći, nego divan, i ja bih voljela imati jedan takavsmile79 
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 15:26
Meni se jako sviđa kako si sve iskombinirala na tom satu. Iskreno, prvo sam pomislila da si brojeve i ove trokute kao ukrase mogla raditi zlatnim markerom ali onda što sam više gledala sve mi se više uklapalo u preostali motiv. Zato sve pohvale.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 17:21
originalno smile141smile170
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2010 u 18:37
Morat ću utvrditi gradivo što se tiče tijeka izrade LOL
Odličan sat, totalno (ne moje) afričke boje, ali baš si ih lijepo složila,
crvena u nekoj užarenoj zemljanoj bordo nijansi uz tu pastelnu odlično...
KARMEN se očito navukla na lak-markere Tongue ali vrhunski si odradila brojke i trokutiće s konturama, uz spiralice vrlo prikladno Thumbs%20Up
Meni se tekstura kontura dopada samo sam s njima dosta neprecizna za ono za što bi ih koristila
(i samo jednu imam doma, možda bi s nekom drugom bilo lakše Embarrassed)
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 17:00
pošto sam pročitala muke od stakla do sata nemogu drugo nego biti nježna u komentiranju.
sat je odličan , a svi koji misle da je to samo komadić prilijepljenog papira i malo boje neka pokušaju, naime i takvih sam primjedaba čula.
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2010 u 18:32
volim priču uz rad a kod tebe toga ne manjka.......i moram reći da imaš dobro oko,ništa nije ni ulivo ni udesno,sve je na svom mjestu.......a i brata "moraš" slušati jer kad vidim njegove majstorije s nakitomHeart......
jako dobro su mi poznate te muke s inspiracijom i vjerujem da ih sve mi imamo......da mi je kuna za svaki put kad sam držala nešto u ruci i vrtila po salvetama ne nalazeći inspiracijuUnhappy......
sat je odličan smile71 .......i složila bih se s nadom.......svi koji misle da je zaljepiti komad papira kraj priče neka samo probaju.....
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Ožujak 2010 u 21:16
primavera, file, mumica, karmen, biljana, kami, nada-m, mare smile79 smile79 šaljem!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 29>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.