Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 44>
Korisnik
Poruka
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 23:16
sada imam malo više vremena i pomnije ću pogledati sve , danas sam se malo više zadržala kod tebe, pa opet vratila na nakit , jer mi je nakit najposebniji i prekrasan. To je područje gdje se nisam oprobala , a sviđa mi se, kad se samo sjetim kako bi morala nabaviti sve ispočetka od materijal do alata pa naukovanje mislim da će to pričekati. do tada ću biti kod tebe i uživati , imaš sjajne ideje i vrhunsku izradu vidi se tko je majstor zanata , bravo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Listopad 2009 u 23:26
 Thank%20You....najljepša ti hvala draga Nado na lijepim riječima...da ja imam tvoj talent za slikanje, teško da bi se upuštala u izradu nakita...ipak je tu najviše učenja i tesanja tehnike, uz naravno i puno materijala...ali slikati kao što to ti činiš dar je Božji koji nije svima dan....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 00:59
Hoće li meni naškoditi ...da toliko puta padnem u tri nesvjesti. Prekrasan ti je nakit......Divim ti se jer tako lijepo radiš, da divim , skidam ti kapu. Wink
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Listopad 2009 u 10:29
draga Primavera, svaki put kad navratim u bilo koju od tvojih galerija osjećam se kao Alisa u zemlji čudesa. Zaista radiš čudesne stvari i nemam prave riječi za izraziti svoje dojmove. Neka mješavina ushićenosti,oduševljenja i sreće što postoje takva stvorenja kao što si ti i što nam svima tako nesebično daješ da uživamo u kreacijama tvoje mašte i vrijednih rukica. 
 
vidim da je na HMF bilo jako lijepo i veselo i nadam se da su ti posjetitelji opustošili štand. 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 00:56
...ooooooo, draga Lula, ne padati u nesvijest, a kamoli u tri ...trebamo te ovdje čilu, veselu i nadahnutu, da uživamo u tvojim krasotama i majstorskim radovima.... hvala ti od srca, draga moja Heart%20Glasses
 
...draga Anastazija, duboko i veliko ti hvala, moja sreća je tim veća što kroz vaše prelijepe komentare dobivam natrag energiju potrebnu za novo stvaranje, poticaj i nadahnuće, ali osjećam i obvezu da vas ne razočaram Thank%20You ...po pitanju pustošenja štanda, možda bi se to i dogodilo da sam npr. pivicu prodavala Beer%20Frauali ne žalim se, dugoročno gledano svi kontakti i susreti ipak će jednog dana uroditi plodom...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 14:06
I malo nakita, još dvije medaljon crne pločice na temu voća i cvijeća i jedan privjesak čiji oblik i boja su nastali pukom slučajnošću...
 
...trešnjice...
 
 
 
...visibaba...
 
 
 
...Jupiter, ime je dobio čistom asocijacijom...gnječila sam ostatke polimerne gline kroz pasta mašinu i u jednom momentu ukazao se ovaj uzorak koji me odmah podsjetio na površinu najvećeg planeta Sunčevog sustava, Jupiter, a točku na i, dodala sam jer i sam planet kad ga se gleda s jedne strane ima takvu jednu tamniju površinu...
 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 15:59

kakva divota!posebno izdvajam visibabu ali sve je super.već se par puta vračam provjeriti da li je i jupiter rađen od pg.izgleda kao da je od mramora.stvarno mi je fantastična ta kombinacija sa žicom.smile73

Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 17:00
smile120
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 17:53
odlično primice! smile141
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:05
Fly me to the Moon....eeeerrrrr, Jupiter? S - J - A - J - N - O!!! smile198
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 01:11
 skupni%20hug ...hvala vam drage moje, draga Prila, sve je od polimerne gline ČPR, uz naravno dosta obrade i pomagala  Blowing%20Kisses ....Anđelka Blowing%20Kisses ...Ružice naša draga Blowing%20Kisses 
....i na kraju Izzy vragolanko Blowing%20Kisses ...meni je Mjesec preblizu, konačno znaš kak plavuša veli kad ju pitaju kaj je bliže: Mjesec ili London? ...pa Mjesec naravno, njega vidim golim okom, a London uopće ne vidim odavde  ...osim toga, taj je Jupiter svojim položajem u Djevici u mojoj natalnoj karti umnogome pridonio da toliko "jašem" na svakom radu i tešem ga do iznemoglosti happy%20roll pa sam mu morala odati priznanje....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 09:12
Moj duboki naklon Jupiteru u Djevici smile211a tebi naklon s kniksom caricesmile78
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 09:56
Privjesci su kao i obično - prekrasni! Možda bude još koji planet? smile213
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 11:50
Opet sam bez teksta... privjesci su tako lijepi da ne znam sto napisati... ozbiljno - ne znam... jedino sto mogu je diviti im se
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 16:30
Najljepša hvala drage moje vjerne posjetiteljice, svima velika ogromenska pusa Valentine%20kiss
 
...i pojedinačno...   @ draga Mare N. Blushy%20Girl%202baš si mi zacrvenila obraze...pusa Thank%20You
 
 
@ draga Monna, ak niš drugo, Mjesec bu ziher osvanuo jednog dana u mom nakitu, a trenutno radim na jednoj narukvici koju već zovem Venerom zbog boja koje prevladavaju...tako da će se niz nastaviti... hvala ti puno
 
 
@ draga Lluvia, velika pusa Thank%20You
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2009 u 22:04
Joj baš lijepi radovi. Kako ja volim tvoju preciznost i izvedbu. Jaaako

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2009 u 13:44
jako,jako lijepi privjesci,predivni kao i sav tvoj nakitsmile120
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 00:14
 ...draga SaaraSingle%20Rosehvala ti najljepša, šaljem ti ružicu za tvoje lijepe riječi, a ponavljam i ovdje, uskoro i fotkice u plavim tonovima na PP Wink 
 
...puno, puno, puno ti hvala draga Kaćo Single%20Rose
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 23:56
 
 
 
 
 
...visibaba...
 
 
...Jupiter, ime je dobio čistom asocijacijom...gnječila sam ostatke polimerne gline kroz pasta mašinu i u jednom momentu ukazao se ovaj uzorak koji me odmah podsjetio na površinu najvećeg planeta Sunčevog sustava, Jupiter, a točku na i, dodala sam jer i sam planet kad ga se gleda s jedne strane ima takvu jednu tamniju površinu...
 
 
smile98dolazim k tebi brzinom munje i nosim sa sobom sve ostatke svega što imam...mislim ...stvarno...kažeš ostatci...Ja se toga nebi dosjetila da me netko puškom natjera. Predivan je Jupiter...stvarno predivan....
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 00:18
smile96 ...hahaha...u tome i je štos draga Lula...nisam se ja toga dosjetila, to se jednostavno dogodilo, nastalo, svaki put kad mi se skupi malo više raznoraznih ostataka polimerne gline ja nju lijepo u ruke i u mašinu za tjesteninu, dobro mi dodje kao osnova za perlice, i tako...par puta kroz mašinu i ugledam ovaj uzorak...tak sam i mnoga nova jela smislila pukom slučajnošću... a mogla sam vas uvjeravati kak je to jako komplicirana tehnika smile178 i kak sam se jako namučila, ali nemrem šutiti smile42
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 44>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.