Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 30>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 11:56
Love%20You ....predivno je da si nam se vratila...naj se ništa sekirati zbog fotki, puno nas je prolazilo i prolazi kroz iste probleme s foto-poslužiteljima, kompjuteri su divna stvar mada se ponekad otmu kontroli Computer%20Smash
 
...najvažnije je da nastavljaš s provedbom svojih jedinstvenih ideja, okvirići za šaltere preposebni su, a i swap-rokovnik prelijepog motiva odmah odaje da je tvojih ruku djelo... nadam se da će proljetni umor ubrzo splasnuti i da ćemo te češće vidjati u ovom kutku svemira smile95
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 12:29
Drago mi je da te poslije dugog vremena opet vidim ovdje. Sve nadoknaduješ svojom kvalitetom radova. Rokovnik mi je pravi umjetnički, a s zaštitnicama budiš volju da se i iskušam u sličnim radovima.
Zanima me kako si riješila nanos boje na mjestu gdje se pregiba korica. Ja sam premazala s par nanosa boje(da prekrijem tamnu prvobitnu pozadinu) i sve mi je počelo pucati. Mislila sa maknuti samo taj raspucani dio i onda mi se cijela stranica  digla kao neka tapeta . Strašno.
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:15
super ti je ova nova serija štitnika za sezonu proljeće/ljeto 2010...  
čak je i ono moje muško otkrilo čari ovih okvira za oko prekidača... kaže on danas: "vidiš kak je to dobro! .... sad se neće rukama prljati zid a i lijepo izgleda" od sada ću ga zvati EinsteinLOLLOLLOL
 
Felina, rokovnik (koji je zapravo bilježnica) je moj zahvaljujući swapu i ja ga planiram zaštiti tako što ću mu na to mjesto gdje se pregiba nalijepiti pvc foliju koja odlično drži na svakakvim površinama a prozirna je tako da neće nagrditi remek djelo. vjerujem da se autorica neće ljutiti...
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 15:20
LLuvia, apsolutno predivno... mislim da sam već nahvalila swap Embarrassed
pa da se ne ponovim, samo ću dodati da su me toliko očarale te cvjetne rapsodije, tj. pelerine za prekidače da ću prvom prigodom kod bližnjih škicnuti treba im li koji i koliko im je zid oko prekidača prljav...Tongue
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 17:38
Odličan ti je rokovni/bilježnica...ma štagod da je...
Boje oko dame si taaakoooo dobrooo pomiješala, al ono baš, baš, baš...ma ne može nego tako!!!!!
Štitnike za prekidače si poredala..kao da sam ja stavljala favorite po redu
Prva dva, ispod dame su mi naročito "sjela"    A što si dobro ispao 2K na ono prvom štitiniku
Ja kakogod probam....nikako na zelenu granu s tim
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 17:52
na moju veliku žalost tek sad svratih u tvoju galeriju, ali sam stvarno oduševljena odličnim radovima i jako zanimljivim.
Ovi štitnici su ti pun pogodak, da ne govorim o tome da su odlično dekupažirani.
Sad sam i svoje počela gledati drugim očima, odnosno kako su dosadni i što bi se moglo staviti na njih.
Ona bilježnica zadnja je također odlična, sviđa mi se izbor boja i kako je sve uklopljeno, što da kažem nego smile112
To se odnosi na cijelu galeriju jer bi potrajalo da sad sve analiziram.
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 20:31
lluvia,ovo je savršeno!rokovnik je predivan,tako dobro odabrani motiv,boje,sve usklađeno,ničega previše a ničega premalo!štitnici za zid su odlični ali ne ljuti se,rokovnik je sve zasjenio!smile64
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2010 u 21:14
Cure moje drage Karmen, Katarina, Rose, Primavera, Felina , Anastazija,Kami (preko nekoliko puta..:)), Maredelmare, Šabica i Slavica... hvala vam svima redom na tako lijepim komentarima, bas ste me obradovale... pusa svima smile78
Kao sto je njena nova vlasnica vec napisala - rokovnik nije rokovnik nego biljeznica, odlucila sam se na nju jer su rokovnici obicno vezani za određenu godinu, a s biljeznice ne, pa su mi prakticnije
Felina - ovo je prva biljeznica s klasicnim tvrdim koricama koju sam radila i ne znam kako ce se ponasati pregib nakon puno otvaranja, nadam se da ce sve biti ok... ostale biljeznice koje mozes vidjetu u mojoj galeriji imale su deblje kartonske korice oblozene platnom i nikada mi se nista nije dogodilo s pregibom... ali ima tu i jedna "fora" - nikada ne idem motivom do mjesta presavijanja, uvijek ga skratim... do sada je to bilo slucajno, ali mozda je i u tome stvar
Kami - nadam se da ces uskoro naci neki potrebit i prazan stitnik za prekidac... ako ne, jako ih uspijem zavravi i ja ti ih saljem...
Maredelmare - na placi zbog 2K... vjeruj, slucajno je tako ispao... da mi je namjera bila da bude takav sigurno ne bi bio... zato neka i tvoja namjera bude drugacija, mozda ti se posreci Wink
Sabica - hajde... nemoj da budem usamljena u stitinicima... zelim ubrzo vidjeti tvoje
Karmen - ako ih uspijem zavrsiti (nekoliko ih je u radu) ponesem neke od biljeznica na kavu da ih vidis uzivo... nazalost ovu swapovsku ne mozes, iako je bilo napeto - skoro sam je ostavila sebiWink... ali dosla je u prave ruke
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2010 u 21:53
smile39ne znam sta mi je ljepse, rokovnik ili stitnici za zid, motivi su ti fantasticni, bravo smile169
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 10:30
nekako sam linena ovih dana... ove kutijice imaju vec staž od mjesec, vjerojatnije dva... samo nisma imala volje staviti ih na forum... toliko o tome Confused













Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 10:36
kutije su
a što nisi imala volje stavljat na forum
baš su lipe, originalne...svaka na svoj način
Pokušala izdvojit jednu, al ne ide-odmah bi na drugoj vidila nešto zbog čega mi je i ta favorit
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 11:19
draga moja Lluvia kad te nema, nema, a kad radiš, radiš prekrasne stvari, kutijice su ti čarobnesmile79 
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 11:59
bas lijepe kutije,svaka na svoj nacin,svjetne me podsjecaju na behar(mostarski behar) bravo,cestitamsmile106
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 12:01
Kutije su ti tako romantične baš za moju dušu ... znam da je vrijeme loše ali dođi na kavicu pa ćemo mi popraviti to depresivno stanje smijehom.
Sve što ti dođe pod ruku zaista pozlatiš.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 16:21
Kutijice su predivne s japanskim štihom, jednostavno lijepe smile78
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:00
Kutijice su ti smile89smile94 posebno ova sa roza-zlatnim motivom sto sam i ja radila 
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2010 u 21:36
Mare... ne znam kako mi je to uspjelo, ali na slikama izgledaju bolje nego uzivo (a to mi se rijetko dogadja)Confused
Mumica, Sarita i Dorina... hvala vam drage moje smile78
Karmen... hvala draga.. i kava uvijek moze... samo javi kada
Biljana... bas sam maloprije komentirala u tvojoj galeriji ovu salvetu... nisam mogla docekati da je dobijem, ali sada ne mogu docekati da s njom napravim nesto s cim cu biti zadovoljna... s ovim nisam... nekako mi nije leglo dobro...

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 01:00
MENI SU ČAROBNE,POSEBNO PRVA.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 01:08
Pogedala još jednom ...ma nemoguće da ne izgedaju odlično i uživo   
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:03
eeee... onda ne znam... mozda sam poslata majstorica u fotografiranju (mos si mislit Wink)
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2425262728 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,191 sekundi.