Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 272>
Korisnik
Poruka
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 11:31
Mislim da je. Slikat ću ti iz bilžega da usporediš.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 14:58
Ares čuva sukulente, da svi ne bi završili ispred vrata u prizemljuLOL

Super su se održali preko zimeClap
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 20:57
Zamisli, smcko, sve hladnoće su preživjeli kraj širom otvorenih vratiju. Sad ti budi pametan !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 21:00
Moji kaktusi i sukulenti većinom nisu uspjeli, iako sam ih zaštitila.
Ili sam ih previše zalila ili je onaj val hladnoće sredio.Confused
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 21:02
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Prema preporuci drugi dan sam samo šetala Wink. Za sada je samo magnolija u punom sjaju! Hvala vam na lijepim riječima!
 
Jučer sam veliki dio cvijeća iznjela na privikavanje.
Vaze sa krumpirkom, jasminima i plumbagom dopunila sam kompostom.
Svo cvijeće je OK (osim dvije felicije).
 
A ovo biće je zaspalo na zadatku. Lijepo smo mu rekli da čuva cvijeće! Nije zauzeo baš ugodan položaj:
 
Sukulenti su mi poslije ove prehladne zime ljepši nego ikada (nisam ih "pezaljevaja").
 

smile71ovo je aresu a sad za sukulente smile71a evo i tebi jedna smile78bleso mali kako je zaspo LOL
pas je jedino živo biće koje te voli više od samoga sebe ...



Vir
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2012 u 21:07
divna je baš bi volila da i moja bude takva ,samo kod nas cvjetanje će biti malo kasnije a ako bude kao ova tvoja ljepoticasmile213
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 06:11
Smrcko, imamo moje i lako ćeš dopuniti vaze.
Kamenjar, nogom je zdrobio jednu biljčicu, ali takvi se gafovi samo njemu opraštaju ...
 
blue sky, ova moja magnolija procvate prije od svih ostalih. Ponekad prerano. Desi se da cvjetove unište mraz i kiša.
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 06:44
Ares je super Smile LOL , koji je to položaj u snu !!
 
A sukulenti ti zaista odlično izgledaju. Eto, već imaš početak za krasno svečano uređenje dvorišta..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 06:50
Hvala Anaida!
 
Računam na njih. Čak smo jučer od njih pokušavali slagati aranžmane za stol. Kombinacije sa sukulentima i svijećnjakom na ogledalu.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 08:14
ljepo je bilo prošetat kod tebe, svašta lijepog sam vidila
al on me ostavio bez daha

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 08:53
Hoya, dok imaš ovako lijepog i " vrijednog" psa tebi neće biti dosadno.Smile
 
Drago mi je da su ti sukulenti preživjeli, kod nas na kontinentu je ova zima napravila pravi pomor...
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 09:59
E da ja imam mjesta odmah bi posadila magnoliju, ova tvoja je prelijepa.

Sukulenti - što reći? Clap
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 10:01
Stvarno je predivna magnolija!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 11:37
Sukulenti koji su zimu prespavali u toplom sada su na privikavanju:
 
Vaze očišćene i dohranjene:
 
Još pokoji vrtić uređen:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 11:51
Ovdje je bilo puno nanešenog lišća, još treba pažnje, ali za sada je važno da ima zraka:
 
Osim magnolije samo me jastučac razveseljava:
 
Evo kako izgledaju moji krumpirkići nakon proljetnog rezanja:
 
Graptopetalum je platio glavom, ali mi se čini da se nazire život:
 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 11:54
Ovo je jedan od boljih iberiksa:
 
i MAGNOLIJA:
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 12:18
hoya stigla i ja malo kod tebe u goste. Magnolija je pokazala svu svoju cvjetnu raskoš, zaista predivno izgleda. Uvijek mi je žao što joj cvijet ne traje duže. Sukulenti su prekrasni, djeluju kao da nisu prošli period prezimljavanja, a iz svakog kuta gdje pogledam vidi se koliko su bile vrijedne tvoje ruke, pa me onda ne čudi što imaš upalu mišićaWink. Adeniumi su već lijepo zaokružili trbušćiće i baš su mismile227
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 17:12
male heuhere već ničuTongue sukulenti su prekrasniClap kako se zove onaj grmić s plavim cvjetovima u  vrtu
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 17:23
Uh pa ti imaš i dobrog čuvara,sukulenti su ti lijepo prezimili,a magnolija je posebna.Koliko su ti stari ovi adeniumi?Pitam zato jer sam ih ja ovu zimu sijala,pa da znam koliko moram čekati da ovako lijepo narastu.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2012 u 17:47
Palcice, gio, proljeće - jedna biljka i jedan mezimac ovih mi danas su mi glavna radost u dvorištu.
 
OTOK, a sukulenti ? Pa da nije tebe .. smile78
 
lana2 i ja danas obilazim dvorište i ne mogu zamisliti da je sve učinjeno za sam dva popodoneva i u subotu. Znaš, manje boli kad si zadovoljan!
 
Mari, to ti je jastučac ili aubretia. Vrlo zahvalna i jednostavna za odžavanje. Sada cvate, jedan period bude ružna, suha, to treba potrpiti, ostaviti je na miru, a onda na svakoj grančici baca listove i širi se.
 
Mali kaktus, adeniume sam sijala 2010 u siječnju. One koje nisam štedjela i otkinula sam im vrh imaju stalno lijepe trbuščiće, ali sam ove zime skratila i sve ostale i mogu ti reći da su sad oni samo malo, malo "mršaviji".
Da ih ponovo sijem svaki bi puta kod presađivanja više korjena ostavljala vani.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 258259260261262 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.