Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - OTOK- moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


OTOK- moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 263264265266267 374>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 22:46
Prekrasni jaglaci Otok! Boje su prelijepe!Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 08:44
Jaglaci su prelijepi
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 09:46
Ma samo gdje pronađeš takve boje?Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 10:09
preslatki su jaglaci
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 18:29
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ma samo gdje pronađeš takve boje?Thumbs%20UpBig%20smile


U Parizu Baka!

(Ovo ti je inače moj odgovor kad me netko pita - gdje si to kupila?
Jer  nisam mrdnula s otoka mjesecima, tako da nemam baš previše mjesta gdje mogu nešto nabaviti.)

Slažem se , baš su mi lijepi jaglaci, veseli, pogotovo kad ih obasja sunce.



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 18:34
U vrtu me ponekad nešto i rastuži.

Pogledajte kako izgledaju moje zečje uši. Baš su jadne. Što s njima?
Isčupati, odrezati, ili će oporaviti? Prošle zime izgledale su sasvim normalno



Ali nešto me i obraduje




Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 18:41
Otok, samo da te utješin, moje zečje uši su lani iza zime izgledaje jadnije nego sad tvoje, ali nema beda one ti se tako super oporave da je to prva liga Thumbs%20Up.
Ja sam baš moje neki dan malo očistila od suhih i propalih listova i da mi ih sad vidiš ko da je strela va njih puknula Wink, strava i užas ali ja se previše ne pojidan sve će bit OK Big%20smile.
Sad se gren vrnut stranicu unazad da vidim kakovi su to jaglaci iz Pariza Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 18:47
Oooooooo, ma pravi su "francaise", još i šatirani, cvjetarna ispod kuće od moje mame takvih nema, stvarno krasni !!Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 18:51
Mercy madmoiselle!
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 19:02
Ne mogu da se ne osvrnem na ljepotu jaglaca, mada ne znam na francuskom dati kompliment.Wink

Glavni razlog mog javljanja je taj da te utješim za zečje uši. Mogu samo ponoviti ono što ti je i Korijenko rekla, ne sekiraj se. Kod mene zimi uvijek tako izgledaju no s dolaskom ljepšeg vremena one se oporave.
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 20:29
ima u tebe puno lijepoga da te utješi!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:41
Evo i ja sam tu da ti pružim utjehu. Samo očisti propale listove da dobiju zraka i potjerat će opet.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:47

Svi se slažemo - zekani budu opet lijepi kad zatopli malo!! A kak su ti ostići i sad zgodni - to je super!

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 21:49
Evo svi su ti rekli da se bu zekani oporavili,da samo vidiš kak moji izgledaju,zato i ništa ne slikam u vrtu.Wink
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 22:20
Mali kaktus isto je i kod mene,tužno,jadno,osušeno,trulo,grozno,ma Otok kod tebe i najgore cvječke su krasne kakvo je stanje kod mene,a cvjetići koji cvjetaju su prelijepismile78
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 23:02
Otok i moje su zečje uši nikakve, gore od tvojih, ali kad
stigne proljeće one se oporave....ali zato ima ostalog prekrasnog kod tebe

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 23:05
OTOK ni kod mene zecje usi grozno izgledaju,eh kad bi mene ostici tako obradovali
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2011 u 23:11
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Ma samo gdje pronađeš takve boje?Thumbs%20UpBig%20smile


U Parizu Baka!

(Ovo ti je inače moj odgovor kad me netko pita - gdje si to kupila?
Jer  nisam mrdnula s otoka mjesecima, tako da nemam baš previše mjesta gdje mogu nešto nabaviti.)

Slažem se , baš su mi lijepi jaglaci, veseli, pogotovo kad ih obasja sunce.




vidiš da je dod tebe ljepše nego u Parizu, barem što se boja tiče, pravi melem za oči, mogu samo zamislit i mirise koji uz to idu, prava aromaterapija
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 21:58
Najprije sam se divila tvojim jaglacima pa poslije ostiću koji ne samo da cvita nego je i pun pupova,a i mačuhice su predivne i bogate cvitovimaClapThumbs%20Up
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2011 u 23:10
Alo Parižanka, ako ćeš se i zezati, mislim da u tom tvom malom dučanu ima raznovrsnijeg cvijeća nego u nekim rasadnicima LOL.
Zečje uši su i meni takve, ja sam samo otkinula suho lišće i vidim već bacaju mladice!
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 263264265266267 374>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,609 sekundi.