Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 89>
Korisnik
Poruka
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:09
Wau kakva divna salvetica....
A flašice.. milina...još da imam više vremena gdje bi mi bio kraj!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:16
Spring, fala na salveticama, pošalji mi na pp adresu pa dobiješ iriseke!
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 21:17
Spring, hvala ti na salvetama, još su ljepše nego na slici!
 
Evo izvještaja od internet kupovine u NB hobbyju:
Naručila sam kuglice raznih dimenzija i isti dan me zvala žena od tamo da nemaju sve što sam naručila pa da li da šalju to što imaju ili da pričekam tjedan dana. Inače šalju poštom što te dođe dodatno 30 kuna, ali kako je isporuka malo kasnila ona mi je donijela osobno.
Tak da za prvi put sam jako zadovoljna kak je ispalo.
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:12
Franjice..pa ti si puna dobrih informacija
Mene su zanimale kutije za vino... ove izgledaju jako dobro

Btw, sinoć sam do 1:30 uspijela napraviti 5 komada....
Danas ih još samo malo prelakiram...pa ću vam ih pofotkati
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:23
UUUUUUUUUUU! Ludo!
Franjice , flaše su zbilja krasne. A iriseki - mmmmmmmmmmmm!vidimo se danas!Cool
hippy jedva čekam te noćne radove!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:35
Šefi.....sinoć su sasvim solidno izgledali....ali tko zna kak to zgleda po danu
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:41
Ja ne sumnjam! 
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:49
Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja ne sumnjam! 


Ali s obzirom na sitne sate, umorne oči i drhtave ruke.....bome ja pomalo i sumnjam
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:51
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja ne sumnjam! 


Ali s obzirom na sitne sate, umorne oči i drhtave ruke.....bome ja pomalo i sumnjam
 
 
Haje hippy stavi ih šta čekaš???
Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 09:52
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Šeflera Šeflera napisao:

Ja ne sumnjam! 
Ali s obzirom na sitne sate, umorne oči i drhtave ruke.....bome ja pomalo i sumnjam [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />

 

 

Haje hippy stavi ih šta čekaš???

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley2.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="Wink" />


Draga, kak da ih stavim...pa nisam ih ni pofotkala
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:05
Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

bas, zakaj nema euroshopa u zgb... nije fer Cry
 
ah valjda ne mozemo bas sve imati... LOL
 
inace, osla ujutro u jurisicevu, NOVA - salveta bozicnih k'o u prici... IHR-ove, 16 kn.
naravno da mi vrag nije dao mira pa sam odmah zgrijesila, al samo jedan paket (ali vrijedan):
 
 
 
ovakve sam ja jučer kupila u lumosu...6,90 kn 6 salveta...ima i papirnatih maramica sa istim uzorkom, manjim naravno...paket isto 6,90
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:06
smile42
Vidiš kako si ti pametna, ti svoje radove slikaš po danu, a ja po noći pa se sve blješti i slika ne sliči ni na što!!!
Aaa morat ću i ja promijeniti taktiku...
smile78
Ah, ništa onda...čeka nas još jedan dan neizvjesnosti!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:11
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

Originalno poslano od člana branka202 branka202 napisao:

bas, zakaj nema euroshopa u zgb... nije fer Cry
 
ah valjda ne mozemo bas sve imati... LOL
 
inace, osla ujutro u jurisicevu, NOVA - salveta bozicnih k'o u prici... IHR-ove, 16 kn.
naravno da mi vrag nije dao mira pa sam odmah zgrijesila, al samo jedan paket (ali vrijedan):
 
 
 
ovakve sam ja jučer kupila u lumosu...6,90 kn 6 salveta...ima i papirnatih maramica sa istim uzorkom, manjim naravno...paket isto 6,90
 
Šta si ti jučer bila u Zagrebu???
 
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:27
Da..zamisli...bila u ZG a nije nam se ni javila
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:30
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Da..zamisli...bila u ZG a nije nam se ni javila
 
Ma ne mogu vjerovati!!! Čak ni tebi se nije javila???smile185
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:40
curke moje drage, ja došla vlakom u pola 10, u 10 morala biti na Ribnjaku na nekom savjetovanju za osnivanje dječjih vjeća u gradovima prijateljima djece, nisam ponijela kišobran, pokisla, Cryzavršila u 15 sati i u povratku svratila u lumos, uletila u vlak u 15.45 i došla doma...nemojte se ljutiti, da je bilo i pola sata vremena, javila bih se svakako...smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:45
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:57
smile58smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 10:59
I na pp više ne odgovaraš
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 13:10
boce su mi ludilo,i jos tako jeftine,cijena kutija također prihvatljiva.evo jedna slikica,moze posluziti kao inspiracija ako se odlucite kupit boce,nisu iste..ali slicne jesu.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,218 sekundi.