Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Hoya - moje dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Hoya - moje dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 272>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 08:53
Predivan je ceanotus, malo ću proučiti o njemu jer u subotu idem na Škurinje .... paaa.... nikad se nezna...Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 09:09
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Pa da dođem i ja kad se već sastajete. Kad, gdje i ako mognem baš tada?EmbarrassedWink  Ma nebojim se ja vas, nego što ću napraviti ovoa vi ovo
 
Četvrtak ujutro sam ako bude sve prema dogovoru kod Hoye na kavi, evo pozivam te u njeno ime. i biti će ovakosmile89
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 11:16
Četvrtak je ovaj sutra ili idući tjedan. Objasnite mi na pm gdje se nalazi, shvatila sam kod Medika. Adresa i nečiji tel. broj mi treba, ako nedaj Bože zalutam.Wink
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 11:56
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Hoya,gledala sam taj cvijet kod nas i nisam ga kupila jer mi se čini da nebi prezimio vani.Znaš li ti nešto više o njemu?
 
shasha, naviše o njemu saznala sam od seni. Ona je "kriva" što sam ga konačno kupila.
Niti ja ga neću saditi u zemlju. Zimi će ići u konobu zajedno sa bugenvilijama.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:06
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Prekrasan je Hoya, plavo je plavo, pa makar i ne preživio zimu, nauživat ćeš ga se do zime.
 
Mora preživjeti, lantana, toliko sam ga željela!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:44

Bako, a da i ti dođeš na kavu da ne moram slikati?

Korijenko, zaobilaznica je zatvorena - možeš preko Zameta, Marinića na Škurinje pa bi mogla uz put i ti kavicu ispiti!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 12:47
Hoya, taj ceanothus ti je prekrasan, a kako ti je plavi krumpirko, jesi li mu plela grane?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 13:15
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Pa da dođem i ja kad se već sastajete. Kad, gdje i ako mognem baš tada?EmbarrassedWink  Ma nebojim se ja vas, nego što ću napraviti ovoa vi ovo



 Samo ti izazivaj -ko kaže da ja prva neću ---pa ja sam sve svoje uradila na vrijeme da vas bolan mogu obilaziti ------Hoja ------Korijenko prve ----a ti Triša među zadnjimaLOLLOLLOLLOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 13:20
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Bako, a da i ti dođeš na kavu da ne moram slikati?

Korijenko, zaobilaznica je zatvorena - možeš preko Zameta, Marinića na Škurinje pa bi mogla uz put i ti kavicu ispiti!
Pa bilo je u planu i zamalo iza Buzeta. Bit će valjda prilike još.
Ali ti samo slikaj da vide i oni koji  bi do tebe na kavu imali što "jahati"!WinkLOL
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2009 u 16:18
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Hoya, taj ceanothus ti je prekrasan, a kako ti je plavi krumpirko, jesi li mu plela grane?
 
Jesam i skidala sam mu donje lišće. Sad izgleda malo lošije nego kad je došao, ali tako mora biti. I - motam grane. valjda to dobro radim.Wink
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 11:56
Evo dok moje curke kafetare, ja se šuljam po Hoyinom vrtu i špiuniram ih, moram malo naćulit uši da čujem tko i šta će sve biti na tapeti Wink
 
Curke uživajte!, ja delan za seh Wink
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 13:13
He, he korijenko, o našim forumašicama može se pričati samo najljepše!
Žao mi je da nisi bila s nama, ali ovo je bila samo mala kava jer sam uzela slobodan dan.
Bit će jedna velika kavica za nas radne ljude u jednu subotu, samo moram naći termin kad MM radi!
 
I još nešto: nitko mi ne može tolko osvježiti dan kao moji cvjetoljupci. Baš vas svih volim smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:00
jao pa ti nemaš pojma kolko mi volimo s tobom se družiti šaljem ti jedan veliki poljubac
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:12
Hoya, moj ceanothus je već godinama van i nikad mu zima nije naškodila. Bilo je i jačih zima, bilo je i snijega i njemu nikad ništa. Jedino mu je znala jaka bura malo oštetiti rubove listića.
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:13
Sad mi je još draže poslati ti smile78 od kad znam kome šaljem!
I o tebi smo sve najljepše, tako da znaš.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:42
Hoya neće više imati što slikati! Došle krtice i sve odnesle!LOL
 
Dakle vidjeti na slikama i u živo je velika razlika. Krasan vrt, puno biljki, puno mašte... ali  dva alepska bora su me oduševila. I jedan ? bor mladi na ulazu u kuću!
 
A vidjeti sadnice, zdjelice, vazice, sve uredno sortirano, pri ruci a opet ne baš pred očima...  Stvarno mogu samo reći: bravo Hoya!
Treba to sve i zalijevati,paziti i maziti!...
Na vrh
seni View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje seni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 14:51
Hvala Hoya. Tebi također smile79.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 15:35
Hoya ovo je ludnica od cvijeta!!!
Idem ga tražiti na netu...
 
A vidim da ti je topic vrlo živ!!!Thumbs%20Up
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 16:02
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Hoya neće više imati što slikati! Došle krtice i sve odnesle!LOL
 
He, he vidjela si i sama da se niti ne vidi da što fali!
A plus toga - meni je srce puno jer mi je oduvijek darivati bilo zadovoljstvo. Bez zezanja!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Svibanj 2009 u 20:27
Evo i mene. Kad ne smijem reći hv.l., ovo smijemsmile78 puta koliko cvjetića.
Hoja ima krasni vrt, u njemu sve što volim počev od čuvarkuće, hosta, sukulenata, ostića, hortenzije,..., ma sve. Takođe ima i povrtnjak.
 Hoja je velika vrjednica i kućanicaShockedEmbarrassed ,uz to pravi dobre kolače.
Nego da te pitam ima li onaj sa jogurtom napisan u receptima( svidio mi seClap)?
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 272>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.