Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - more - moji radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


more - moji radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829>
Korisnik
Poruka
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 18:58
Prekrasno...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2010 u 19:19
Šta zaljepit komad papira?!?! Tko kaže što?!?! Ma daj, molim te! Šiznem na ovakve stvari! Kao i na izjavu da je decoupage samo "aranžiranje" već gotovih stvari... Halo?!?
Sat je divan i svi tvoji radovi imaju dušu jer imaju svoju svrhu i priču bez koje jednostavno ništa nije isto! Velika pusa! smile79
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
andora2 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 08:04
More...tvoji radovi su mi zaista prekrasni pogotovo sat (na mojim zidovima neme satova)ali ovakav bi sigurno završio na zidu.Predobar je.....Thumbs%20Up
Iskustvo je divna stvar.Omogućava vam da prepoznate grešku kada je ponovo načinite.
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:44
More draga izgleda da je teba tvoja gripa i tekako inspirirala kad si napravila ovakvu ljepotu ,sat ti je fanfanfantasticnan ,ostavlja bez rijecismile181
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 16:28
More sat mi je prekrasan, ja sam bez teksta samo smile93
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 16:35

Drage moje hvala vam puno smile79

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 15:17
Preko bloga sam upoznala jednu curu iz Makedonije. Bavi se pletenjem, kukičanjem i ono što je mene oduševilo skuplja poštanske markice. I sama skupljam poštanske markice. Koliko toga imam ne pitajte me. Samo da vam kažem da te markice ljubomorno čuvam.
Vera i ja smo se počele malo dopisivati preko e-maila i pao je dogovor da razmjenimo markice. Ja njoj ih Hrvatske, ona meni iz Makedonije. Nestrpljivo sam čekala poštu jer nemam još nijednu makedonsku markicu. ALI... Razočarala me pošta. Njoj su stigle moje markice a meni nisu stigle njezine. Baš sam bila razočarana i tužna. Dogovorile se da će mi poslat opet kad nešto skupi. Nakon nekog vremena, ne znam ni sama kako "pao" dogovor za mini swap. Naime, meni se strašno svidila jedna ogrlica koju je ona napravila. Sama ogrlica sa sitnim perlica mi ne bi bila toliko zanimljiva. Vera je stavila jedan dodatak na toj ogrlici - kukičani cvjetić koji mi se jako jako svidio. Već je sama ogrlica sa tim cvjetićem bila posebna. Vera me pitala da li želim da mi napravi nekoliko cvjetića i naravno da sam pristala. Pitala sam je što bi htjela da joj napravim i dobila sam odgovor bilo što, da ne treba biti nešto veliko. Sram me priznat da je bila brža od mene Embarrassed Javila mi je da mi šalje cvjetiće i 1 malo iznaneđenje. Možete zamisliti kad sam prošli tjedan dobila paketić i vidila to malo iznaneđenje - ogrlicu sa cvjetićem Smile Pogledajte same što sam dobila:
 
 
 
U početku sam se mislila što ću njoj napraviti. Kako sam imala jednu kartonsku kutijicu odlučila sam nešto sa tim napraviti. Već dugo sam gledala ovu salveticu sa slonom i konačno sam je odlučila iskoristit. Nekoliko puta sam obojala kutijicu sa bijelom akrilnom bojom. Na poklopac sam nalijepila salveticu. Kako imam samo boju breskve a ona mi se činila nekako svijetla u odnosu na ovu salveticu, jednostavno sam uzela temperu narančaste boje i pomiješala sa tom bojom breskve i obojala kutijicu.
 
 
 
Zalijepila sam trake i tupkala sa plavom bojom (azur). Dok drugi koriste šablone ja koristim tanki kist, ruke i živce Big%20smile Malo pomalo, ukras po ukras. Ne znam koliko je to trajalo, samo znam da sam se ukočila sjedeći onako skupljena, kutijica na koljena. Dodala sam crne točkice. Ako malo pogledate one gornje točkice vidit ćete da idu krivudavo. Ne zamjerite mi, ipak sam malo oćorila dok sam slikala one plave ukrase.
 
 
 
Unutrašnjost poklopca sam također malo ukrasila.
 
 
 
 
 
Poslije idem do pošte da pošaljem Veri kutijicu. Iskreno se nadam da će joj se svidit. Uz kutijicu joj šaljem i ovu narukvicu sa memory žicom i drvenim perlicama koju sam prije napravila.
 
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 15:22
Ajme divan swapić! Super si stvarčice dobila, ali bome nisi nimalo ostala dužna! Ova salveta ima nebrojene mogućnosti i jako mi se sviđaju detalji koje si oslikavala rukom - ja ti nemam potencijala za to i gotovo! Bravo! Sigurna sam da će Vera biti jako zadovoljna! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 15:26

Nadam se da hoće Smile Samo da paketić stigne čitav do nje.

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 15:29

moderatorice,smile55smile64

um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 15:30
Hvala hvala Embarrassed
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 16:20
More bravo za novo prekrasno prijateljstvo, za mali krasni swap. Krasan si poklon dobila i takav si isti i poslala. Slonić je fantastičan smile141
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 16:49
Dobila si lijepi poklon. Još je ljepši kad se zna koliko truda i vremena treba za isheklati ove lijepe cvijetiće.
Sviđa mi se razrađena , detaljna priča oko kutijice , a još više kako si detaljno prožela ovu kutiju s svih strana. Puno malih sitnica koje čine veliku cjelinu. Mislim da će biti jako sretna s tvojim poklonom(ja bih itekako bila) . Uostalom slon donosi sreću, zar ne ?!
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 19:33
sad sam bila kod anasrtazije u galeriji......isti slon ali opet sve tako različito........kako su okrenuti treba paziti da se ne sudaresmile96......
sviđa mi se što toliko puno i strpljivo crtašsmile71
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:20

Ma pogledaj zločestu Maru kako se ceri,kakve si sreće oko razmjena poklona još bi se što i moglo dogoditi  a onda će Mare biti kriva,čuvaj ti svog slonića,prekrasan je,šta znaš kakve su namjere Anastazijinog slona!Clap

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:52
šta ste se okomile na mog slona? moj je pitom i dobročudan (za razliku od menesmile96)
more, odlična je kutijica. svaka čast za ručni rad, mislim na crtanje...vrlo pedantno!
a i zgodne stvarčice si dobila. imam ja jednu frendicu koja bi poludila za ovim heklanim cvjetićima. ajde ako možeš nažicaj šeme od svoje Vere pa da ja iznenadim moju frendicu. 
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 21:54

Joj Mare što si se uvatila slonova smile96Ma moj slon je baš dobar, pitom, ali ako se slon od Anastazije odluči namjerno sudarit onda mome slonu nema drugog izbora nego se branit LOLLOL

Anastazija, poslala sam mail Veri pa kad mi odgovori javim ti.
 
Drago mi je da vam se svima svidio moj slonić smile79
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 22:10
Meni se kutija baš sviđa, posebno što si i s unutrašnje strane poklopca oslikala, tankim kistom i živcima, ono što se inače radi šablonama. Ja ti inače volim malo tankim kistom šarat po kutijama i sl...znam malo i pretjerat, uživim se ...i tako...odo ja..u svim smjerovima ..al, šta ću baš mi nekako gušt.Nego, imam i ja tu salvetu a prijateljica mi voli slonove (godinama ja njoj neke slonove kupujem, ona meni anđele)...samo sad me strah, ne znam di da ga stavim da ne nalete na njega tvoj i anastazijin ...možda na nekui povišen položaj, planinu, ili šta već:))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 00:33
Zdravo!
Evo i mene na ovaj forum.Ja sam Vera (Drenka) koja je napravila ove cvjetice.More drago mi je da ti se dopadaju ove cvjetice.
A ova kutijica je WOoWWWWWWWW!!!! Presretna sam.Nisma ni vjerovala da ce biti nesto vako dobro. Predivna je kutijica.Cak si mi poslala i narukvicu..Pa to je previshe...Hvala ti puno.
Na vrh
drenka View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 23 Ožujak 2010
Lokacija: Macedonia
Status: Offline
Bodovi: 22
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje drenka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 00:34
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:

imam ja jednu frendicu koja bi poludila za ovim heklanim cvjetićima. ajde ako možeš nažicaj šeme od svoje Vere pa da ja iznenadim moju frendicu. 


Upute ces sigurno dobiti !   
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.