Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - lula
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


lula

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 49>
Korisnik
Poruka
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:09
Lula, jedrenjak je tako poseban, a sa kutijom baš čini cjelinu.
 
Ovaj prugasti dio je li salveta ili papir?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:50
Predivna,kuglica!Je to kuglica?
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 17:56
smile66...hahaha, slažem se draga Lula...treba nam malo osvježenja, a tvoja prelijepa kuglica upravo to i je....saaaaavršena je, toliko elegantna i s finim daškom prošlosti....
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 18:47
kuglica je prekrasna
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 18:50
Originalno poslano od člana ElzaBuba ElzaBuba napisao:

Lula, jedrenjak je tako poseban, a sa kutijom baš čini cjelinu.
 
Ovaj prugasti dio je li salveta ili papir?
 
Salveta ...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 18:51
Originalno poslano od člana piramida piramida napisao:

Predivna,kuglica!Je to kuglica?
 
Je...Piramido draga...kako se radi o onoj iz dva dijela radi lakšeg slikanja sam slikala samo jednu polovicu...
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 18:52
Primavero ...zlatna si...hvala milasmile78
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:30
kuglica je preeekrasna...
salveta ili?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 20:42
kuglica mi je mrak!smile227
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 21:02
Draga Lula, konačno sam pregledala sve tvoje radove i zaista sam uživala koliko predivnih radova imaš a za koje sam bila zakinuta. Hvala Bogu na čudima tehnike ( čitaj bežični internet - da ne reklamiram firmu ) dosadili mi slabi signali.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 08:01
Prekrasna kuglica, savaršen motiv! Elegantno i romantično!
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 09:05
Hvala drage moje redom na lijepim riječima.Heart
Karmen drago mi je di si nam se vratilaSmile
Iluvia...motiv sa kuglice je salveta. Ponovno moj omiljeni 2k , kombinacija zlatnog i crnoh praha u pukotinama....Wink
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 20:25

Blizanke

Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 20:50
Predivne blizanke, to nije salveta mislim na podlogu već si crtala jel da? Prelijepe lutijice, ideja i rad
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:09
Nije Karmen...evo objasnim npr crnu jer je mrvicu kompliciranija od bijele. Izrezala sam motiv salvete. Gornju površinu kutije obojala u bijelo. Stavila na to kad se osušilo onaj bijeli dio salvete i cijelu prebojala u crno...osatalo je bijelo tamo gdje sam kasnije lijepila a salvetu. Kad se crna osušila . Oblijepila sam pick trakom i prešla sa bijelom. Tako su nastale pruge. Zalijepila salvetu i na kraju istaknula glavu 3d efektom. Odmor za živce...
Znam da ti postupak znaš, ali neka se nađe...ako kome zatreba.Smile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:41
lula prekrasne su! stvarno su ono .... smile227
dala si mi razmišljati zašto se nekad mučimo sa bojama kad crno-bijele kombinacije daju takav efekt?!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:42
Prekrasne blizanke!!!!
ANĐELKA
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 21:50
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Nije Karmen...evo objasnim npr crnu jer je mrvicu kompliciranija od bijele. Izrezala sam motiv salvete. Gornju površinu kutije obojala u bijelo. Stavila na to kad se osušilo onaj bijeli dio salvete i cijelu prebojala u crno...osatalo je bijelo tamo gdje sam kasnije lijepila a salvetu. Kad se crna osušila . Oblijepila sam pick trakom i prešla sa bijelom. Tako su nastale pruge. Zalijepila salvetu i na kraju istaknula glavu 3d efektom. Odmor za živce...
Znam da ti postupak znaš, ali neka se nađe...ako kome zatreba.Smile
 
Super si napravila a reci mi sada još nešto..ja kada lijepim taj jedan bijeli sloj salvete nekako mi se on uvijek pogužva pa onda i onaj u boji izgleda pogužvano ....ima li neki trik? Možda bi trebala peglati ?
Na vrh
majasp View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 21 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje majasp Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:14
divne su ti kutijice.....
male-velike umjetnosti!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2009 u 22:21
...savršene...savršene...savršene...  ...nema više teksta, ostavila si me bez daha majstorice...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 49>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.