Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 30>
Korisnik
Poruka
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 11:17
ovo je radjeno jos prije četiri godine... i sad je vec za otpad, ali u jednoj od galerija (mislim Vanijinoj) sam napisala da cu ih probati pronac i poslikat... kad su bile "mlade" bile su i ljepse... i pobrale su mnogo upita i pozornosti... a sada ... ma evo vidite







Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 12:31
lluvia,ne bacaj jos (bar na slici)jos dobro izgledaju,bas su slatke.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 23:24
Sandalice super izgledaju.
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2010 u 23:49
Uopće se ne čudim što su pobrale dosta pozornosti i upita!!! Klanjam se, ruke ljubim,...i sve što uz to ide.
Ma odlične, odlične!!!!!

Kad si već pitala za lak za čamce zašto ga svi (manje-više) koristimo...
ja ga koristim nekad po onome u spreju jer mi se nakon sprejanja učini da su neka mjesta di je salveta, ostala kao da nisu dotaknuta lakom...a ovo je po sistemu "što je sigurno, sigurno je"
Onaj u spreju čak nekad uspijem skinut noktom, ovaj je čvršći

Ja se osjećam sigurnije kad ga stavim, on nekako sve učvrsti "zacementira" ...a lipo se sjaji...ma super sam zadovoljna.
Samo moraš pazit koji ćeš izabrat, ja sam se s prva dva zezla-sušili se 2-3 dana, hempelov marine varnish o2220 u malim limenkama mi dobar-suši se 5 sati, a sad mi je Kiki-ko spomenula onaj za parkete što se suši 10-ak minuta...ajme meni, kakva sam ...optrčat ću ja sad cilu županiju, tražeći taj lak za parkete
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:01

cipele ni slučajno bacati još su one za pokazivanje i divljenje

a kutije smile227odlične su jednostavne a tako posebne a tek rokovnik uz onaj jorgovan smile94,neznam da li mi je bolja izrada i odabir motiva ili prezentacija ,za svaku pohvalu 
 okvirići smile70nježni i lepršavi smile141
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 07:58
predobre su....nadam se da ćeš u skoroj budućnosti još neke napraviti... zdekupirati nekim elementima....
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:36
Sarita, Kika, File i Natasa smile78... ajd dobro... necu ih baciti... mozda ih i prosetam jos koji put ovog proljeca... naravno, ako kisa prestane... ali kako stvari stoje nece tako skoro
Mare... i tebi pusa smile78i hvala na informaciji...ja naime koristim akrilni lak ali ne sprej nego onaj od litru iz limenke... osusi se za max. pola sata (ovisi kakvo je vrijeme vani) i jako sam zadovoljna njima... ali to su predmeti koji ne stoje vani i sve je u redu... prerem ih normalno i nista se nije dogodilo... ali probat cu i s tim lakom za camce i parkete... tko zna mozda budem jos zadovoljnija

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:40
Ovo nikako u otpad možeš ti to još furati nekoliko godina. Medene su.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 10:57
smile227 kutijice su savršene!
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:16
jedna keramicka posuda za cvijece s mojim omiljenim (citaj: jedino opstajucim) cvijecem... od jucer je u "ministarstvu" i sudeci po reakcijama morat cu napraviti jos koju





i druga koja ostaje u domacim vodama... ne obracajte paznju na razmazenu prezentaciju... nikako se nije dao otjerati (za razliku od gazdarice - cim vidi fotic odmah se namontira)






Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:22
Imaš čuvara kuće u vrtu, čuvarkuće u tegli i jako lijepe tegle.
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:22
joj draga moja tvoj Mellon je presladak, morat ću ga upoznati sa svojim ljubimcemsmile134
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:53
Ilivia cipele su super,nosi ih.Barem znaš da ih jedina ti imaš na svijetu..Čisti original....a to je dobar osjećajSmile
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 11:54
prekrasni radovismile93a i pas ti je divan,moj Lero mu je slican samo manji.cestitamsmile78
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:01
Toliko su mi lijepe tvojwe cipele da sam dva puta dobro razgledala, a tegle su isto lijepe, najsuper je tvojjpas.
Reci s cime si ih prelakirala, jer bi ja jedne crne ukrasila ali nisam znala kojim lakom. Ovih dana ne radim nista jer zav rsavam zlatov ez sliku.
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:39
Pa ovo je sve po mom ukusu.Dobra ideja za ukrast.Clown
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
vania View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 128
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vania Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 13:40
Preslatko mi je ovo sve, od tegli do pasića..smile71
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:40
Sviđa mi se tegla, čuvarkuća i "čokoladni" pas Wink
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 14:40
A cipele su prekrašne, nemoj ih bacati baš su fora otkačene. Imam ja jedne za urediti moram ih se primiti Wink
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 21:57
sandalice su puno ljepše nakon make overa, stvarno su vesele i pogodnije za godišnje doba u kojemu se nose.
a tegle za cvijeće su mi preodlične, motivi su se tako dobro stopili kao da su oduvjek bili  tamo.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 30>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.