Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj novi dom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj novi dom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 151>
Korisnik
Poruka
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:04
smile57
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:47
Hej baš je veselo i lijeposmile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 14:53
Ja se veselim slici na kojoj će biti straža rascvjetanih suncokreta, jedva čekam! Inače, sve prekrasno napreduje, i sve je više i više rascvjetanog bilja, lijepo je to pratit...smile91
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 18:00
mali gogo i meni dođe da ga malo pogladim po tim plišanim uhicama, ali nisam sigurna da bi mu se to svidjelo pa se suzdržim LOL

Tija svašta ću još naučiti, a tješi me nisam sama, mnogi još uče Wink

mali kaktus ja još zastanem u čudu pred mnogim biljkama, impresivno je kako ih sve poznaju naši gurui Stern%20Smile

hoya pokušavam ja učiti i po tuđim vrtovima, ali nazive brzo zaboravljam, godine.. Unhappy

hamara puno je primorskih biljčica koje ovdje ne uspijevaju! U povjerenju, ja stalno zavirujem u vrtove svojih susjeda pa i tako ponešto naučim Wink

rosa, Triša lijepo je da vas veseli ovi moji prvi pokušaji! Smile

springy kažu mi da je rano za njih, mislim da još trebaju učvrstiti stabljike ako žele nositi svoje velike glavice LOL

drage moje
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 18:42
jooooj Misty, krasne su ti biljke!
zečje uši su prelijepe, fali samo još koja šapa pa da se zapjeva jedna dječja pjesmica "u mojega zekana, šapica je mekana..."
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 18:46
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

jooooj Misty, krasne su ti biljke!
zečje uši su prelijepe, fali samo još koja šapa pa da se zapjeva jedna dječja pjesmica "u mojega zekana, šapica je mekana..."
Šapice mogu ispeći kad mi forumaši stignu na jesen na moje dane "pita od jabuka" Wink
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 21:35
ma neeeeeeeeeeeeee! ne male zekane!!! jel to pozivnica na pitu od jabuka
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:17
Te zečje uši imaju tako mekan list, meni nisu cvjetali, neznam zašto, kod tbe pavo i žuto, lijepo, za početak Clap
život je more
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:18
Hvala ti misty na otkrivenoj tajni smile64
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:40
Tvoji opisi vrta, cvijeća, zvukova... doista su slikoviti i užitak ih je čitati. Spominješ bivše učenice. Dakle, radila si u školi. Što su poučavala?
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2010 u 22:47
kojom ti lakoćom nižeš lijepe misli...prosipavaju se tvojim vrtom poput sitnih i blistavih biserčića.
Kratka crtica o tvojim kruškama me oduševila svojom jednostavnošću i puninom osjećaja.
Bravo misty        
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 08:14
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

ma neeeeeeeeeeeeee! ne male zekane!!! jel to pozivnica na pitu od jabuka
Naravno da je pozivnica, a osim pita od jabuka (koje odlično spremam) bit će tu i vrtna kava i kolači od sira Wink
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 08:34
Lantana čini mi se da nije samo podneblje u pitanju, nekome uspijeva jedna vrsta biljaka, drugome nešto drugo Ermm

anči i ja sam to naučila na ovom forumu, iskustva koja ovdje dijelimo su nam svima dragocjena LOL

lucy učitelj sam reikija, neki od mojih učenika radili su u centru za liječenje koji sam imala u Splitu, pa iako su i sami majstori, još im je potreban njihov učitelj Wink

hvala ti Saro, ja samo pokušavam iznijeti sve ono što osjećam. Ovdje uglavnom pokazujemo sve ono što u našim vrtovima uspijeva. U mome vrtu nema previše toga što bi slike mogle pokazati, zato se koristim riječima. U našim vrtovima, osim ljepote, "raste" i naša duša, ili se barem oslobađa sve ono što smo potiskivali, raste naš mir i zadovoljstvo i mislim da te "cvjetove" također treba pokazati Smile
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 08:36
Cvjetić do cvjetića se nižu,ali i svaka i najmanja travka u tvom vrtu ima posebnu draž jer ti sa svojom romantičnom dušom to nama tako lipo pokažešsmile78Kao malo dite novoj igrački tako se ti veseliš svakom cvjetiću i zato volim biti u tvom vrtu i čitati tvoje tekstove i gledati slike tvog vrtasmile55
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 08:52
Draga moja Mira, ni sanjala nisam da svaki cvijetak može tako razgaliti srce! Zato sam tako često i u svom i u vašim vrtovima LOL
Dok čekam da se moj prvi pupoljak ruže otvori, pokazat ću vam neke ruže koje u svakojutarnjoj šetnji s psom viđam po susjednim vrtovima. E da, ne samo da ih viđam, nego mi uvijek iznova oduzmu dah!

Ovaj luk od ruža je uistinu nešto posebno, u rano jutro izgleda kao da kroz njega dolazi sunce, pokušala sam to slikati, ali baš bi mi trebao bolji fotić (Unhappy) da vam to prenesem vjernije, ali i ovako, nije li veličanstven?




Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 08:57
Ovaj visoki srebrni ljepotan (već sam stavila njegovu sliku) malo se "udebljao", zaklonio sunce jednoj prelijepoj ruži, ali ona se ipak snašla Wink



Kad sam stigla ovdje teško sam hodala pa sam izbjegavala šetnje, ali ove ljepote (ima ih još puno!) natjerale su me da se više pomučim pa nakon svakodnevnih vježbi sad već bolje hodam LOL
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 10:41
Misty prođem kroz tvoj vrt, ali ne ostavim uvijek trag. Pofale mi riječi, a nekako one šture mi neki put jednostavno ne pašu,pa radije šutke odem.
Pratim kako ti vrt napreduje ali posebno uživam u  tvojim komentarima. Toliko uživanja u svakom cvijetku, svakom listiću....Clap
 
Vidim da ti cvate cineraria, naški rečeno pepeljuga. Ja moju krešem, pa jadna ne dospije cvjetati, a ni zečje uši... ja računam da su mlade!Wink No možda doista ima nešto i u klimi ili čak puno više u zemlji!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 11:55
Hej svratila ja juče, a vidim danas ima još, pa morala sam malo zaviriti u tvoje carstvo.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 19:30
Sunce još nemilosrdno prži, rano je zalijevanje pa samo gledam kako moje biljčice podnose ovaj cjelodnevni sunčani tretman. Žedne su siguno, ali za svoje dobro moraju se još malo strpiti.
U sjenci loze nešto se plavi, nježno i sjajno, kao da su se tu spustile neke sićušne zvijezdice Very%20Happy


Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Lipanj 2010 u 20:53
Na lijepoj jutarnjoj šetnji si bilaClap
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 151>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.