Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt u hercegovini
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt u hercegovini

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 31>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 3 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 01:12
crvena boja petunija uz različite nijanse zelene boje odlično pristaje. Petunija nije u istoj tegli kao i afrički ljiljan, zar ne? Kako se zove puzavi cvijet u tegli desno od petunija?
Sutra je novi dan.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 08:01
slika je savršenstvo bez mane!
i mene zanima ona puzavica za koju pita lucy, lijepa je.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 09:32
bugica za5Heart hvala ti draga na lijepim rijecima
 
FLORAMYEHeart  hvala puno
 
enrikova nonaHeart hvala draga puno
 
lucyHeart  hvala draga, neznam od cega si mislila da je africki ljiljan(iako ga imam) ono pored je idirot I nije u istoj saksiji a ovo desno je vrlo zahvalna lysimachia nummularia aurea golden creeping jenny
 
antonijaHeart hvala draga, kao sto sam rekla lucy ovo je lysimachia nummularia aurea golden creeping jenny, vrlo se lako razmnozava I ako ces ubrzo u nase krajeve nademo se
Na vrh
rose girl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Travanj 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose girl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 11:36
Jucer smo ja, Nisa i Tikvić 3 sata provele u ovom predivnom vrtu, s ovom predivnom ženom. Još je ljepše uživo, još jednom hvala Klaudija. smile89
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 11:47
rose girl smile79 meni je proletjelo I voljela bi da ste duze ostali, taman zahladilo (p.s. cekam  majstora za ves masinu cijelo jutro i jos nisam otisla do dade, a tako sam nestrpljiva)
hvala tebi draga I curama na bas cool susretu smile79
Na vrh
rose girl View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 26 Travanj 2012
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 91
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose girl Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 11:58
Wink javi odmah ishod posjeta Dadi.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 12:08
Wink
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 12:54
Originalno poslano od člana rose girl rose girl napisao:

Jucer smo ja, Nisa i Tikvić 3 sata provele u ovom predivnom vrtu, s ovom predivnom ženom. Još je ljepše uživo, još jednom hvala Klaudija.



Clap

Seka
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 13:41
ejjjjjj tomice,tu si , falila si - bas smo te spominjali. moramo se naci  
Na vrh
tomica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Listopad 2009
Lokacija: Mostar
Status: Offline
Bodovi: 939
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tomica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 13:49
a vratija se Šime i i puno lipega zateka

nego šta nego naći i popiti je 
Seka
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2014 u 13:57
Originalno poslano od člana tomica tomica napisao:

a vratija se Šime i i puno lipega zateka

nego šta nego naći i popiti je 
Thumbs Up
Na vrh
sanja17 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2014
Lokacija: vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 34
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja17 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Lipanj 2014 u 23:50
Klaudija prvi puta sam prošetala tvojim vrtom i uživala,  zaista dojmljjiv i prekrasan vrt i okućnica...
 sigurno ću navratiti opet, ljubimci su mi onaj asparagus, mislim da ga kod nas zovu lisičji rep, želim da se što prije oporavi. Ukrasni batat  je za mene nešto novo i zaista posebno....smile64Pozdrav Hercegovini iz Slavonije!
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2014 u 15:22
Mislila sam na močvarni ljiljan, a napisala afrički. Ajoj, koje dugo ime onog lijepog cvijeta - lysimachia nummularia aurea golden creeping jenny. Znaš li možda narodno ime za taj cvijet?
Sutra je novi dan.
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 22:59
Originalno poslano od člana sanja17 sanja17 napisao:

Klaudija prvi puta sam prošetala tvojim vrtom i uživala,  zaista dojmljjiv i prekrasan vrt i okućnica...
 sigurno ću navratiti opet, ljubimci su mi onaj asparagus, mislim da ga kod nas zovu lisičji rep, želim da se što prije oporavi. Ukrasni batat  je za mene nešto novo i zaista posebno....smile64Pozdrav Hercegovini iz Slavonije!
draga Sanja pozdrav Slavoniji Hug
hvala ti kada si prosetala mojim vrtom I veseli me da ti se svida kod mene, radujem se buducim posjetama- lisiciji rep se sporo oporavlja ali je bitno da je prezivio, a batat nisam nasla ove godine I stvarno je bio dojmljiv lani Heart
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 23:01
lucy ja neznam narodno ime a mozda netko zna, ma to mu je vise imena - a ima ih vise vrsta pa sam ti napisala da je ova " golden" lysimachia ili ti creeping jenny
pozdrav draga Hug
Na vrh
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 23:09
trenutno stanje kod mene:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
za prekrasne mandevile moram se zahvaliti nasoj divnoj Nisi Heart prepredivne su Hug
 
 
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 23:25
"Trenutno stanje" kod tebe je savršeno svježe, ne izgleda uopće da je bilo nekih velikih vrućina. Dobro se boriš s visokim temperaturama. Onaj uspravni asparagus ti ostaje vani u vrtu preko zime? Jako dobro izgleda.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
sara47 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 295
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sara47 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 23:38
raj na zemlji...svaka cast sugradjanko..ppozz iz ulice K.Zvonimira
Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2014 u 23:55
Trenutno stanje očaravajuće. A pergola s penjačicama neodoljivo privlači pogled i poziva na ugodno druženje. Sve bujno, lijepo zeleno, rascvjetano. Svaka čast, Klaudija! Koliko je godine tvome vrtu?
Sutra je novi dan.
Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2014 u 00:59
Trenutno stanje extra, iako još nisam kod tebe vidjela neko nereprezentativno stanje (jesam ga napisala! fali bolja riječ) Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.