Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Proljeće u mome vrtu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Proljeće u mome vrtu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 312>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Lipanj 2011 u 23:38
blago tebi s ovim prekrasnim malcima;)držim fige da ostanu..a vrt..vrt je prekrasan:)
dosadna ko tekut
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Silvestra View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 1661
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvestra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 00:38
Milice nemoj puno oko njih ,stavi im mljeka i vode i kruha i onu sitnu suhu papicu za psiće,to vole.Vodu sad kad dolazi vrućina obavezno im ostavljaj,jer jako su osjetljivi,ali ako ih uspiješ zadržati uvjek će biti kod Tebe.Ja imam na mojoj stranici možeš vidjeti male kosove u gnjezdu.smile55
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 08:09
Monny, Azriela i Silvestra, hvala vam što dijelite samnom moju radost. Baš se veselim ovim ježićima. Išla sam jutros malo poviriti da vidim jesu li što jeli. Spavaju ( virkala sam izdaleka) a vidim da su jeli ( vjerujem samo mama) jaje, rižu i mlijeko. Danas naveče će dobiti uz mlijeko još nešto drugo.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
azriela View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 14 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje azriela Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 10:01
mislim da ako skuže da imaju kaj za jesti i da ih niko ne smeta i ne zeza da će ostati kod tebe.To bi bilo baš super imati jednu cijelu bodljikavu obitelj u vrtu..i još kad ovi malci budu imali svoje obitelji imat ćeš pravi ježograd:)
dosadna ko tekut
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 17:15
Azriela, pozlatile ti se riječi. Već sam dosadila mojim prijateljima i susjedima  hvaljenjem sa ježićima. Malo prije je opet bio pljusak kiše. Sada je sunce pa sam opet virnula, tamo su i spavaju. Ja to sve izaleka da ih ne  ometam u snu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 18:48
preslatki su ježiči držim fige da ostanu kod tebe smile113
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2011 u 19:13
Hvala, Bromelija, nastojat ću svakako da im osiguram mir. Malo prije sam opet išla izdaleka zaviriti. Čujem samo kako spavaju, rekla bih da po malo hrču - sitnim glasom....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
VILMAČ View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1530
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje VILMAČ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 10:24
koji slatkiši!ClapClapClapClapClap
"radije bih imala ruže na stolu, nego dijamante na vratu"

emma goldman
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 12:42
Po danu spavaju a po noći su aktivni, vidjela sam jutros po tragovima oko njihovog gnijezda......
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 15:02
Kod nas vele ako ti dođu ježevi u dvorište da je to velika sreća...
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Lipanj 2011 u 16:24
Ne znam kako je kod drugih a ja sam zaista sretna. Samo da ostanu.....Negdje sam pročitala: imati ježa u vrtu, to je kao da dobiješ glavni zgoditak na lutriji......Ne diram ih , samo nekoliko puta na dan virkam iz daljine i osluškujem, dišu, spavaju, po noći su aktivniji.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 06:31
i ti imaš ježiće, i to tri čaksmile184
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 10:33
Čujem ih u njihovom gnijezdu i jutros. Vidim da izlaze po noći ( vjerujem samo mama ) jer hrana koju sam sinoć ostavila je malo potrošena a sada su uredno zatvorena vrata u taj brlog. Stavila je na taj otvor jednu spužvu koja se našla tu blizu.

P.S. Morat ću u potpis dodati još i ovo: sretni su ljudi koji imaju tri mala ježa i njihovu mamu  u svom vrtu.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 11:48
Ježići su preslatki.
Kako to da si orah posadila u posudu? Sjećam se mladog oraha kod svekrve (Zg) posađenog u zemlju... narastao je ogroooman.
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 14:15
Ježići su krasni!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 14:35
Baka i Anaida, hvala vam što ste mi došle u posjetu. Zaista se veselim ovim ježićima kao djeca nekoj igrački.Počela su djeca od susjeda dolaziti da ih vide ali ne može se ništa vidjeti kad su zatvoreni u svome gnijezdu ( spužvu je mama - jež stavila na  ulaz).Izlaze samo po noći.

Prije dvije godine sam dobila nekoliko krupnih oraha (među običnima za kolače) i onda sam  ih posadila u jednu posudu, jednostavno da vidim  da li će što narasti. Od 10 kom. izraslo je 8 i kad im je bilo tijesno  presadila sam po jedan u druge posude. Podijelila sam a meni su ostala 3 koje namjeravam isto pokloniti jednoj dragoj osobi ali nije još bilo prilike da idem tamo pa zato orasi rastu u loncu. Imam jedan mladi orah, kojega su, vjerujem, donijele ptice i taj lijepo raste u vrtu a i za toga već imam udomitelja sa velikim vrtom jer kod mene ne može ostati jer bi mi samo orah mogao rasti i više ništa, koliko je "velik" moj vrt.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 18:28
Evo opet malo sličica iz moga dvorišta.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 18:31
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 18:34
Kosmos je  procvjetao, za sada samo jedan cvjetić.....


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Lipanj 2011 u 18:38
Moje dvorište na popodnevnom suncu.


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 312>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.