Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lluvia - nesto moje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lluvia - nesto moje

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:28
Svidjela mi se u Friško tegla,tj.tegle, pogotovo jer su tak šire, a pliće, baš za čuvarkuće, odlično si to uredila Thumbs%20Up
Ali čokolaaadni gospon pas je preeedivan, apsolutno predivan, ne znam kad sam zadnje u gradu il igdje na livadi vidjela tu boju dlake...Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 22:35
smile93koje dobre teglice ,posebno ona prva meni osobno
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2010 u 23:41
Lijepe su mi obe posude za čuvarkuću...naročito druga...ona mi je baš, baš...
a pazi molim te-čuvar, čuva čuvarkuću

Trebala si ti na njega navalit salvetama...al kako se čini da mu je tu udobno...ko zna bi li i tada otišao
Al, on sliku čini zanimljivijom...i nije me uspio omest, ipak sam ja "ubrala" onu lipu posudu kraj njega
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:16
Karmen, Rose, Otok, Mima, Sarita, Kiki, Vania, Šabica, File... hvala vam drage moje na tako lijepim komentarima na moje skoro odbacene sandale i na teglice (sa psom ili bez njega svejedno)smile78
Mumice... za upoznavanje smo uvijek zainteresirani, Mellon je jako druzeljubiv, ali moram te upozoriti - obiteljsko vijece je zakljucilo da je gay... pa samo da to imas u vidu Wink
Tatjana - cipele su bojane akrilnim bojama za keramiku i kontur pastom... i nakon susenja akrilinim lakom u spreju nekoliko puta... na pregibu su pocele pucati vec nakon nekoliko nosenja, ali sam nakon toga jos pat puta presla lakom u jako tankom smjeru da se ne sire pukotine
Dorina - mi ga ponekad (između svih ostalih imena) zovemo i "čokoladna buhtla" Smile
Kami - cokoladni labradori su prilicno rijetki, ja sam svog jeeeedva pronasla i mislim da je bio medju prvima u Osijeku.. sada znam da ih ima jedno 5-6... i apsolutno svima zapada za oko Tongue
Mare - čuvar čuva čuvarkuću... bas sam se dobro nasmijala... odlicna ti je ta fora...ali nazalost ne cuva on nikoga, jos se njega mora cuvati... osim sto je razmazen jos je i blesav (pardon na izrazu) smile96

Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 11:17
nadam se da nikoga nisam preskocila... ukoliko jesam svima imenovanim i neimenovanim jos jedna pusa smile78
Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 19:25
u svakom slučaju pas je predivan i vidi se da je pažen i mažen nije ni čudo ako je razmažen.
hahahahaha
ovo se čak i rimjue, kao da sam pod utjecajem duha maredelmare smile96
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2010 u 23:21
A eto ...natjerale ste me da priznam...radim honorarno neke posliće ...i ide mi jakoooo dobrooo


ma vjerujte mi, ja samo šampinjone jedem, nikakve druge gljive
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2010 u 00:36
I pas i sve oko njega je predivno,neka on samo ljenčari i uživa,blago se njemu.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:25
dvije nove staklene zdjele... ovu smeđu je naručiteljica tako zamislila, nije to bas moj đir. ali ona je prezadovoljna Confused... bijela je vise po mom ukusu, a naručititeljici je tako-tako Wink















Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:38
zgodne su mi i jedna i druga smile141ali ova prva bi ipak bio moj izbor ,a šta možeš ukusi su različiti a o njima se kažu ne raspravlja
smile78
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2010 u 22:48
jako su ti dobre ove zdjele........drago mi je da si opet s nama,nedostajali si mi......smile72
meni su obje zdjele lijepe,svaka na svoj način........ali iskreno ova druga je nekakao više moj đir........smile71
viš kako su ukusi čudna stvar,inače volim sneđe tonove a roza i crvene baš i ne .....ali ovako na nečemu se sve okrene i ljepše su mi kombinacije na koje inačem ne padam......a jesam spetljala ali ti znaš šta mislim reći zar ne ?Wink
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:00
blink%20blink blink%20blink Big%20WOW ...meni su obje predivne, svaka za neku drugu namjenu i drugi ambijent..... a o ukusima doista ne treba puno... naročito na izložbama i sajmovima se to jako dobro vidi happy%20roll
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:30
Neka, neka...probudili smo se , bravo, bravo!

E kad sam vidila komentar druge mare, koja obično više voli smeđe, a manje crveno i rozo,a favorit joj ova druga, je sam se smijala-zato što je kod mene obratno (ajd dobro, nisam baš neki 100% rozi tip)...prvo sam pala na smeđu, al kad sam vidila malo bolje ove hrapave efekte na ovoj drugoj...eeee, onda sam ostala u nedoumici-nemam favorita, obje su
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:53
zdjele su ti fenomenalne, uopće se ne mogu odlučiti koja je ljepša kad su obje prekrasne, sviđa mi se dorada bojama, baš si prava majstoricasmile78
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Svibanj 2010 u 17:42
ove zdjelice su izvrsne, jedna bolja od druge!
ANĐELKA
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2010 u 18:08
obje zdjele su odlične, nemam favorita.
Svaka je lijepa i zanimljiva na svoj način.
Samo me muči kako si radila na ovoj drugoj ove dvije kao raspukute crte po dijagonali?
baš su zanimljivo podijelile zdjelu i kompoziciju.
Na vrh
KIKA '56 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 01 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 843
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KIKA '56 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 15:28
Bravo,zdjele su mrak,u njima vidim malo moga stila pa mi se još više dopadaju.
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Lipanj 2010 u 23:07
Vračala sam se dva tri puta pogledati zdjelice kako bi se odlučila koja mi je favorit, neznam obje su krasne , uredno i pedantno izvedene, malu prednost dajem smeđoj, zbog kako ja mislim , težine u izvedbi radi puno sitnih motiva.
Boje su mi jako dobro složene u obje kombinacije,čestitam.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 13:51
evo me opet na kratko... nekako namam bas vremena... okupirale me druge neke stvari i situacije... a domace na ovom forumu moram jos poslikati... ovo je nesto malo starije, iz prosle ture, ali neobjavljeno







Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
lluvia View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 626
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lluvia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2010 u 13:53









Love rescue me, come fort and speak to me... rise me up and don't let me fall. No man is my enemy, my own hands imprisson me. Love rescue me.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.