Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2008 u 12:46
Slugavaj te se!!!
 
 
...ali danas ništa od đelozije jer pada kiša, nebo je jako blizu zemlje.....i ništa se ne radi....južina za spavanje.....
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2008 u 21:27
Da Manči, svi mi volimo zimu u planinama, predivna, prekrasna, pogotovo ako sjedim kraj kamina i gledam van, ma dobro, mogu i pola sata prošetati (ne mogu se sanjkati na škovacera sanjkama, imam prevelike štosdenfere) ali kad samo pomisim da moram prije izlaska iz kuće očisttii stubište od prvog kata do dole, pa onda dvorište, pa onda auto... dobro, do soli se snijeg na ulicama brzo otopi i onda ti je to neka odurna, crnosmeđa kašasta smrdljiva masna tvorevina, pa kad te neki auto zalije time nema teorije niti u kemijskoj čistionici to skinuti sa kaputa. Čizme su ti stalno bijelo crne od soli i ulja, ma stvarno jedva čekam zimu u gradusmile42
Molim te do tada poneku staru, ma najstariju sliku otoka, sliku mora i sunca, samo da malo živnem u ovom smrdljivo, maglovito, kišovito i smogovito najdažem mi gradu!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 10:28
Molim, ništa kontra Zagreba! Ja ga pre-pre volim pa i tako bljuzgavog!
 
Jučer sam bila na otoku,  konačno, imam slika pa ću stavit.....ali prvo moram još neke odvratne dogovore obavit kod knjigovođe  grrrrrrr....biće večeras!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 10:37
I ja sam danas obavila nešto s knjigovođom, ali sretna sam jer mi je cura za +5.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 23:23
...ma i moja je knjigovođa dobra....ali  upravo idu dogovori sa bivšom partnericom i to je ....... bljak.......
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2008 u 23:53
..ko šljivi bivšu partnericu ona je izgubila puno više nego ti :))))

.... a cvijeće ti je :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 10:11
smile83....da te mogu pismom zvati ja bi pivaaaaaa...ne bi stajaaaa...
 
....korađam se sa jednim super CD-om.....
 
....da se barem opet vrati vrime kad smo sritni biliiiiiiiii....da te mogu pismom zvatiiiiiiiii....ja bi piva ne bi stajaaaaaaa...da se stara ljubav vrati ...ne bi pismi bilo krajaaaaaaa.....
 
 
...grubo je vrijeme...opet jugo....a ja pjevam uz CD....muzika je pravi lijek....
 
 
 
...........oči boje lavandeeeee i bisere njeneeeeeee.......
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 13:18
Nekad davno kad sam počela privatni biznis i ja sam imala partnera, ali moja kćer je puno pametnija, čim je nasljedila posao, lijepo ga otkantala i isplatila  onoliko koliko je tražio-bio je korektan, ali je morala dići kredit.
 
Zato manči pjevaj na sav glas ako u tome uživaš - pjesma je hrana i lijek za dušu.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:18
....evo slika sa otoka ...od ponedjeljka....
 
 
 
 
 
....bura...brrrrrr.....oli smo se tu kupali prije 2 mjeseca?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:21
....šuma se okitila bobicama...
 
 
...maginje....planika...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:22
....mirta....
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:28
...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:31
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:32
...
 
...trišlja....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:33
...
 
....lemprika...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:34
....ipak je najljepša maginja....
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:34
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:40
Bilo jako zima na otoku. Dok je sunce grijalo , ajde, još nekako......zemlja hladna....ukopečile mi se ruke...Pobola sam lale, anemone, narcise neke raščupane.....grančice shashinih ruža se drže, bolje nego na taraci pod kontrolom.....smile42
.....silvekini cosmos još cvate, a i neveni...
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 14:43
....tek sad po drugi put cvjeta penjačica žuta...dugo joj trebalo da se oporavi od ljeta....
 
 
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2008 u 16:09
Manči predivne slikice, Mirta je super, a ovo što zoveš maginja zbilja neobično.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.