Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje male i velike mezimice-Dzomba
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje male i velike mezimice-Dzomba

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
Korisnik
Poruka
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 19:30
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Ma ako bogda ja planiram učim se plivati-moram svega od cvijeća sebi da uzmemo pa da živimo u onakvoj jlepoti kao onasmile79

 

Onakvu ljepotu kao kod Lantane nemoguce je imati Wink....mi se mozemo njoj samo diviti i uzivati ljepoti njenog vrta...i to je to Big%20smile...a sta sam ja ono citala, da ima nekih "krupnih riba" LOLLOL u blizini Lantane,cuvaj se Big%20smileWink....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 20:24
Draga Džomba samo ti tako mene sikiraj ja o cvijeću a ti o ribama --ja se tebe držim ma kako god bilo mi će mo se njoj pridružiti- i imali išta da je nečim od cvijeća iznenadimo -bože pa sve imasmile80
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 21:12
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Draga Džomba samo ti tako mene sikiraj ja o cvijeću a ti o ribama --ja se tebe držim ma kako god bilo mi će mo se njoj pridružiti- i imali išta da je nečim od cvijeća iznenadimo -bože pa sve imasmile80


Kazu "Lijepa rijec otvara sva vrata" Tongue.... Znam da ces vec nesto smisliti Wink a poznavajuci nasu Lantanu,mislim da ce joj vise znaciti ovo sto sam ti napisala na pocetku nego bilo kakav poklon WinkTongue....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:07


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:09
Originalno poslano od člana dzomba dzomba napisao:




jako lijep cvijetak Thumbs%20Up
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:10
Uff,malo je prevelika...nemogu da prebacujem slike preko photobucket-a pa evo rekoh da probam preko ImageShack i s njim samo uspjela Big%20smile samo treba smanjiti sliku LOL....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:12
Hvala ti Stefkaja...neka vrsta je trandescantie...raste ko luda u dvoristu, da sam na kraju morala dosta pocupati i baciti... Confused
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:29
Meni je ta biljčica baš zanimljiva, dobila sam jednu na proljeće i imam ju prvi put, uopće nisam ni znala prije za nju. Doduše, moja je tamno plava, tvoja dvobojna mi je baš krasnaSmile
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:30
Kao sto sam vec dole napisala...dvoriste nije lijepo kao vase a ni veliko kao vase Tongue ali sam sretna sto ga imam i evo par slika i od mene...

Impatines...sjeme sam dobila od Alise na Sarajevskoj kafici Tongue:







http://img40.imageshack.us/i/s5001224.jpg/


http://img248.imageshack.us/i/s5001225.jpg/
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 22:38
Silvek,ako znas kako se razmnozava i ako te interesuje,samo mi javi jer ja stvarno cupam i bacam....a sto se tice mojih slika,bolje je da odustanem Confused...smanjila sam ih,ali ih prikazuje ogromne...Confused...malo je spor ImageShack..ili smo mi se navikli na photobucketConfused...nista,gledat' cu da rijesim problem s njima koji imam..samo nemam pojma kako Confused...a do tada nista slike!! Smile
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2009 u 23:17
Ja sa photobucketa skidam "Direct Link" i stavljam u ovo polje . Ne kopiram i nelijepim slike na taj način kao ti . Mada je evo uspjelo, a ranije to nije funkcioniralo
Picture244-1.jpg%20f%20image%20by%20smrcko Ovo je kopija i zalijepljeno
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:14
....

Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:18
Slike su fakat ogromne...hmmm...rekoh dok cekam Galeriju da probam ovako...s Photobucket preko Mozille nisam nista uspjela uraditi...a s Imageshack su fakat velike slike...Ouch
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:28
....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:38
....
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:39
halo evo moje cure i sad će biti cvijeća , samo tako nastavi i hajde nekako pokušaj preko photo buketa  ili smanjivaj slike jer sam i ja morala smanjivati teško se otvaraju
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:47
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

halo evo moje cure i sad će biti cvijeća , samo tako nastavi i hajde nekako pokušaj preko photo buketa  ili smanjivaj slike jer sam i ja morala smanjivati teško se otvaraju

 

Ciao Niho....ovo je bila mala utjeha da barem preko necega mogu prebaciti slike ali kako su velike,odustajem,ne ubacujem vise nista...sto se tice Photobucket,super mi je i koristila sam ga zajedno s IE,ali me tu nesto IE sad zeza..i odustala samConfused...S Mozilla sam prezadovoljna,ali on i Photobucket se nikako ne slazu,tako da uz ovaj program to ne mogu koristiti Confused...ma kako god okrenes,nevalja Ouch....sad te lijepo pozdravljam i Hvala ti na interesovanju WinkTongue...cujemo se!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:51
Laku noc..
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:54
smile79-Biće kako  bude ali biće cvijeća i kod tebe lijepoga
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:36
Dzo probaj slike smaniti s nekim programom npr, Visualizer Photo Resize, on  je besplatan, a super je možeš cijeli direktorij smanjiti i onda uplodati na photobucket. Mislim da to nema veze s Mozilom nego photobucket sporo smanjuje slike. Wink
život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.