Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 63>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 21:58
Originalno poslano od člana smrcko smrcko napisao:

Jeeee popi mi raste i to i di ga nisam posadila i jesam svugdje se rasijaosmile213
 
 To je kvaliteta (ili po nekima mana) maka , uvijek ga ima puno i nekada na mjestima gdje ga najmanje ocekujemo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:00
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

I moj Poppy iz tvog sjemenja raste ali mi još nije cvao valjda hoće
 
Tonguesuper!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:02
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Odlično je sve Zvrk, i hoste i ruže, kalifornijski makovi su baš lijepi, lavanda je prekrasna, ali najviše me se ovaj put dojmila artičoka jer još nikad nisam vidjela cijelu biljku artičoke sa plodom! Baš je super! Clap
 
Ja je rastem u sklopu cvjetnjaka, lisce izgleda divno a izgleda da mu vise pase zaklonjen cvjetnjak nego u povrtnjaku u polju (tu su nam sve biljke articoka propale).
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Lipanj 2009 u 22:07
kat.rea - hvala na posjeti i savjetima Tongue.
 
Sve se vise priklanjam ideji da nista ne posadim na tom zidu .
Za zastitu od sunca koristimo suncobran (kada jedemo na terasi), inace uzivamo u suncu (ne toliko cesta pojava kao kod vas LOL i ne toliko vruce kao kod vas Wink).
 
Lupine obozavam imati u vrtu i prije godinu,dvije sam ih imala jako puno.
Izvadila sam ih jer su ih vec godinama napadale velike biljne usi.
Za sada su ovi lupini bez ikakvih nametnika Big%20smile.
 
 
 
 
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Lipanj 2009 u 00:20
Biljčice predivne...
A artičoka je super...moja nažalost stoji na mjestu ,kako sam je zasadila u proljeće Unhappy.
Koji recept postoji ,da i moja uspije?
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 16:14
Pogled na californian poppy mi je dosta da mi uljepsa cijeli dan
 
 
Malva
 
 
Sedum kamchaticum
 
 
Crocosmia lucifer ce uskoro procvjetati (crveni cvijet)
 
 
 
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 16:35
i meni bi takav uljepsao dan
ajde slikaj cvjetic Malve,ovako se bas i ne vidi
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 22:58
Da, i mene baš zanima izbliza ta malva, jel to jedna vrsta slijeza?
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2009 u 23:25
smile227californian stvarno uljepšava dan!
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 00:11

gioiaa, silveK - malva moschata http://theseedsite.co.uk/profile316.html

jako brzo raste, i zasijava se samo .

 
zeljka 23 - recept za uspjeh articoke nemam, ali nase sve koje sam stavila kao dio cvjetnjaka rastu, muz je isto tako posadio nekoliko u polju (vjetar i prilicno mokra zemlja preko zime)ali ni jedna nije prezivjelaShocked.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 14:02
Baš sam sretna što si stavila sliku lucifera jer ja to imam ove godine prvi puta u vrtu i nisam imala pojma ni što je ni kako cvate, isto ima takve pupoljke
Žuti poppy je predivan.....Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 18:48
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Baš sam sretna što si stavila sliku lucifera jer ja to imam ove godine prvi puta u vrtu i nisam imala pojma ni što je ni kako cvate, isto ima takve pupoljke
Žuti poppy je predivan.....Thumbs%20Up
 
A vidjeti ces kako divno izgleda kad procvjetaTongue.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2009 u 20:10
smile93predivan jeee!! cijeli vrt!!!smile93
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 13:02
zvrk
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 14:51
sve super ali kak ti izgleda lonicera? Može foto? Sigurno je predivna ako cvate
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 17:56
hana,
lonicera je cjetala krajem 5. i  pocetkom 6. mj.
Ima slika na str. 21
 
Kod nas su velike vrucine (za nase uvjete Wink) temperature preko 25 C vec nekoliko dana , danas jako blizu 30 C. jako je sparno, dobro bi nam dosao jedan pljusak.
 
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 18:08
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2009 u 23:20
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Ajde da se i vama preko kanala i to desi, čovjek se zapita zašto postoji uvriježeno mišljenje da je u Engleskoj non-stop magla i da pada kiša. Ili to samo pada dok je Wimbledon?
 
Znaci bit ce kise za mjesec dana LOLWink.
[/QUOTE]
 
Wimbledon je poceo ali nema kise Wink, ustvari velike su vrucine pa im sigurno nije lako igrati u tim uvjetima.
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 09:09
Joj što obožavam Britaniju. Najradije bih malo pomaknuo Italiju na Sredozemlje, a vas dovukao tu kod nas u Jadransko more. Pa da svako malo skoknem u šetnju vašom prekrasnom zemljom. Tongue
 
Oduševljen sam vrtom, ali i vašim stilom gradnje kuća i pomoćnih zgrada. Molim te, ako nije problem, da fotografiraš malo zgrade, a i okolicu vašeg posjeda. Hvala unaprijed.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2009 u 09:27
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

Ajde da se i vama preko kanala i to desi, čovjek se zapita zašto postoji uvriježeno mišljenje da je u Engleskoj non-stop magla i da pada kiša. Ili to samo pada dok je Wimbledon?
 
Znaci bit ce kise za mjesec dana LOLWink.
 
 Wimbledon je poceo ali nema kise Wink, ustvari velike su vrucine pa im sigurno nije lako igrati u tim uvjetima.
[/QUOTE]
 
Draga moja gledam ja taj Wimbledon ove godine i sve se čudim, Englezi investirali u krov na jedinici i sad ni kapi kiše, trebalo je krov odavno napraviti pa ni kiše ne bi bilo. Ali zato je ima kod mene u Čakovcu koliko želiš, ove godine sam samo jednom cvijeće ja zaljevala, ostalo je kiša.
 
i da slažem se s Gogom možeš nam i druge stvari prezentirati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.