Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Chat - Brbljaonica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Chat - Brbljaonica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 113>
Korisnik
Poruka
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Siječanj 2009 u 10:07
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

sto bi mi bez nase gortyne? :hug: Hug
 
smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Siječanj 2009 u 13:09
čekam vas, čekam vas i sad kad imam vremena nigdje nikoga nema,smile78, nema MKM pa mogu stavljati smajliće, kad je kraj mene velim da nešto radim a onda me prokuži po njima!!!!smile96
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 08:53
cure, evo i mene nazad čila i odmorna, iako ću sada kasniti s čestitkom ali kažu da za dobre želje nikad nije kasno, dakle
Želim Vam svima puno puno dobru 2009.godinu uz obilje zdravlja,sreće i novčeka i naravno puno jako dobrih radova i obilje inspiracije.
 
p.s na svom odmoru bila u splitu i odradila splitsku kavu s rose
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 11:23
Baš je lijepo što se ponovno okupljamo, ja sam malo smile43, očekivala sam Leonardu (pa jasno i na klafeže a i na besplatno podučavanje) a nje nema, pa nema. Dobro, doći će k meni vjerojatno neki drugi put!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 14:51
Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

 
p.s na svom odmoru bila u splitu i odradila splitsku kavu s rose
je,je,bilo nam je lipo,imala sam priliku upoznaz Ančicu i supruga smile213
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 16:56
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

Originalno poslano od člana ančica ančica napisao:

 
p.s na svom odmoru bila u splitu i odradila splitsku kavu s rose
je,je,bilo nam je lipo,imala sam priliku upoznaz Ančicu i supruga smile213
 
i ja bih tako rado u Split na kavu
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:03
jutrek curkice
 
franjica nemoj mi biti tuznaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ak je tu netko da cmoljka to sam ti ja ...hihihii
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:57
hippy imas partiski zadatak---sto prije mi sredi one okvire kaj smo rekli haklicu staviti na drugu stranu...pls pls  pls, nasla sam onu plavu salvetu kaj si me pitala al sad imas doci meni na trac tak da znas, kupi svoju decu i muza i dolazite, i kocke najdi..lalalaaaaaaaa
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:17
jutar :) dan i vecer, jer koliko citam forum najbolje da sve odjednom posaljem pozdrave :)
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:34
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

hippy imas partiski zadatak---sto prije mi sredi one okvire kaj smo rekli haklicu staviti na drugu stranu...pls pls  pls, nasla sam onu plavu salvetu kaj si me pitala al sad imas doci meni na trac tak da znas, kupi svoju decu i muza i dolazite, i kocke najdi..lalalaaaaaaaa


Partiski zadatak, status: IZVRŠEN
A kak ti misliš da bumo traćale ak dojdem sa privjescima????

Jedino za MM dadilja mog i tvoj PS ( princa sina....za one koji ne znaju Franjičine kratice )
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:37
jutar,dan,vecer ninochkaaaaaaaaaaaaaa
 
hippy, pa tvoj mm ide na pos s njih dva i igraju se,ak ce biti guzve zakljucamo ih u malu sobu i slus...bu mir
 
daklem salveta spremna, ti vidi kad ces ju, dojdes prije ili poslije rockasa...kak ti paha,ak se sjetim morti ju zemem na rockas, ali ne garantiram
 
cure jos jednom thx svima na cestitkama za rockas mog princa
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 10:52
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

jutar,dan,vecer ninochkaaaaaaaaaaaaaa
 

hippy, pa tvoj mm ide na pos s njih dva i igraju se,ak ce biti guzve zakljucamo ih u malu sobu i slus...bu mir

 

daklem salveta spremna, ti vidi kad ces ju, dojdes prije ili poslije rockasa...kak ti paha,ak se sjetim morti ju zemem na rockas, ali ne garantiram

 

cure jos jednom thx svima na cestitkama za rockas mog princa


Oki - doki

A ja tebi donesem onu sa crnim drvcem...sinoć sam je našla
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:03
malo ti je trebalo...sam mjesec dana..hihihihi
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:09
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

malo ti je trebalo...sam mjesec dana..hihihihi


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:18
to to mila...heheheh,  s obzirom na deda mraza od nove godine i na ovo sad pristajem..hehehe
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:20
JASSI TRAZI:
 
dakle dobila sam 6 dubokih tanjura od frendice, onih starinskih kaj imaju plavo nacrtan neki motiv u sredini, i po rubu ukras, ima ih takvih i u njeznoj crvenoj i mislim narancastoj boji, bar sam ja vidla, dakle ako netko na tavanu ima a ne treba mu, kao ovoj mojoj, iako mi nije jasno di je s ostatkom servida, preporucam se , ne moraju biti plavi...pls pls pla
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:28

...a da ti njega nama ipak poslikaš?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:36
je je zgubila sam citac, moram ga kupit pa poslikam...ma kak ne znaaassssss
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 11:41
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 12:18
jassi, nije pošteno, takvi su mi bili na pameti kad sam krenula u izradu svojih plavo bijelih starinskih tanjurića, a ti imaš prave
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 113>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.