Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - piramida
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


piramida

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 33>
Korisnik
Poruka
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 22:08
meni su lijepe obadvije Clap volim razne stilove
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tinaw View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tinaw Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Kolovoz 2009 u 23:23
svaka je za sebe posebnaThumbs%20Up
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2009 u 20:40
Wink e da mracna je jer ti bas slika nije dobro ostra.....ali kutijica je dobra.....iako vise volim vesele romanticne uzorke...stvar ukusaLOL.......e vrc je preprepredobar.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 09:55
Piramida gdje si ti i gdje su novi radovi???
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 19:59
Ma tu sam ja,pratiim svaki vaš koraksmile217.
Od mojih radova za sad niš,jednostavno ne stignem nekaj smo zidali kod kuće,pa pukla cijev od vode,pa čišćenje dvorišta,berbe,branje graha,kukuruza i ostalih podova jeseni...nadam se da budem drugi mjesec imala malo više vremena,a do tad ću uživati u vašim radovima.
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 18:40

pozdrav piramida!

Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 09:39
Bok,društvo!
Kompjutor nam bio u kvaru,popravili,onda sam ja zaboravila lozinku,poslali mi drugu,ali moj dragi nikako da mi instalira adresu da ja pročitam tu lozinku.Pošto imam još jednu adresu,odlučila sam se opet registrirati i svom starom imenu jednostavno dodati prvo slovo svog imena.Nadam se da je to u redu,ako nije molim moderatorice da me izbrišu,a ja ću čekat dok mm ne riješi adresu.
Nemam ni instaliranu motorolu,pa ne mogu stavljat slikice...nekaj malo sam radila.
Pozdrav,od mene smotane piramidelBig%20smile
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 10:55
Ti s tim pridjevom na "s"LOL, tebe već dugo čekamo, veselim se tvojim novim radovima.
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 10:55
Baš mi je drago da si nam se javila....fališ nam ...i malo se već brinula za tebe...sa slovom viška ili manjka...neka si ti nama tu
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:23
Joj,baš lijepo da sam vam bar malo falila.
Sad moram u pregled,da vidim kaj ste sve radile...vidim da sam puno toga prepustila.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 21:15
Originalno poslano od člana piramidal piramidal napisao:

Bok,društvo!
Kompjutor nam bio u kvaru,popravili,onda sam ja zaboravila lozinku,poslali mi drugu,ali moj dragi nikako da mi instalira adresu da ja pročitam tu lozinku.Pošto imam još jednu adresu,odlučila sam se opet registrirati i svom starom imenu jednostavno dodati prvo slovo svog imena.Nadam se da je to u redu,ako nije molim moderatorice da me izbrišu,a ja ću čekat dok mm ne riješi adresu.
Nemam ni instaliranu motorolu,pa ne mogu stavljat slikice...nekaj malo sam radila.
Pozdrav,od mene smotane piramidelBig%20smile


Pazi ti priče, čovječe! smile96Piramida draga, jako si nam nedostajala sa ovakvim turbo - urnebesnim ispadima, a moram ti priznati da ti i novi nick nije baš neki! Kakva sad pak "piramidal"?!? Ma ti si Super - Piramida! Ili pak Spider - Piramida? Više ni sama nisam sigurna, iskreno! smile126
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 01:08
 
...dobro nam došla natrag draga Piramido, slovo gore-dolje, glavno da si ti opet u starom društvu Too%20Happy%202
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 08:56
Dok sve pregledam pola zaboravim,pa onda dok počnem pisati još ,usput nešto zaboravim....na 25 str(valjda sam ono pred kraj zapamtila)onaj mali ćup je presladak.Kaj je ono na slici,ko mali vilenjak izgledaBig%20smile
I vaza,koju si mackala i mackala,meni je krasna.Volim taj motiv ruže.
joooj sve je krasno...morat ću"utvrditi gradivo"još koji putLOL
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:38
draga opet skitas okolo prerusenasmile96..neka tebe,vec sam se pitala di skitas kad te nema,drago mi je da si opet s namasmile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Studeni 2009 u 20:13
pregledavala sam malo galerije i naletila na tvoju...moram ti priznat da imas krasne radove...stvarno je sve divno...daj nam jos malo...Wink
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 09:16
SRETAN TI ROĐENDAN!!!! smile79
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 11:42
Pridružujem se čestitkama smile73
ANĐELKA
Na vrh
morema View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 249
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morema Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 15:37
Sretan ti rodjendansmile82
Na vrh
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 18:45
Hvala vam puno!
Ovaj rođendan mi i nije nešto,valjda će mi drugi bit bolji.smile79

smile79
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2009 u 19:10
sretan rodendan dragasmile73
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 33>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.