Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta - komentari
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta - komentari

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 08:42
Hvala Tatjana 43 što misliš na menesmile79
TatjanaB. ne kužim,kak ti se maramice raspadaju.Meni se više neke vrste salveta raspadaju nego maramice!?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2010 u 17:21
imala sam jeden sa pingvin ima i kad sam ih stavila na stakol biolo mi zlo od raspadanja.
Ima i salveta koje se raspadaju, vec sam neke upoznala.
Sretne Uskrsne blagdane tebi i tvojoj familiji.,
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2010 u 22:05
Kaća samo da javim i ovdje stigle su mi salvetice, hvala ti puno!!!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 01:17
Molim vas ako imate salveta s lavandom, maslinama, smokvama, morskim motivima da mi se javite.

Jednu traženu s lavandom sam stavila u temu di su samo slike salveta za razmjenu.

Ja sam i tražene i one koje imam za razmjenu stavila tamo.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 12:50
maredelmare ne mogu ti poslati pm
imam1, 5 i  6 koje ti trebaju pa ti mogu poslati, a ja bi htjela tvoje:10, 16, 31, 39, ako može?
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 21:29
maredelmare...opet ti ne mogu poslati pp
uglavnom hvala, ova pod brojem 16 mi je prekrasna
ja tebi šaljem u četvrtak kad idem u grad, dodat ću ti još koju, mislim da imam nešto s lavandom
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 01:56
jelika, bio mi je pun sandučić, pa sam ga greškom ispraznila cijelog, pa tako i tvoju poruku

poslala sam ti novu

što se tiče pp-a, i ja sam danas imala problema, stalno mi je javljalo, ne da su puni sandučići, već neku čudnu poruku-da nikakvu nije moguće poslat.

Kad sam pregledala outbox, vidila sam da su mi bez obzira na tu obavijest, ipak neke poruke prošle primateljicama, a kako ja to nisam na vrijeme primjetila-poslala sam iste više puta prema više osoba.

Evo sad sam ovde vidila šta želiš, pa ti spakiram.
Adresu sam ti, srećom, zapisala prije nego sam sve izbrisala

Hvala i tebi
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 01:59
Usput, i kad sam stavljala ovaj prethodni post, isto mi se pojavila ona obavijest o greški, al je ipak, vidim-prošao, pa će valjda i ovaj:))

Nešto je čudno u zraku, hahaha-valjda proljetna zbunjoza uhvatila i internet:)))
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:45
danas krenule salvetice prema Sv Ivanu Zelini kod naše Jelčike ..Nadam se da će brzo stić...
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2010 u 19:44
Katarina77...stigle salvetice,puno ti hvala
 
katarina77 i maredelmare... danas su moje salvete krenule prema vama pa očekujtesmile230 sljedeći tjedan
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 22:17
Karmen hvala za salvetice , stigle su jučer!!! smile78
Prekrasne su, jednu sam već iskoristila...
 
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2010 u 22:24
Da li netko ima salvete sa štrumfovima?
Na vrh
ana_s View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 05 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 95
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2010 u 22:33
bjonda, jelika,.. stigle salvete..
Na vrh
katarina77 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 06 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 231
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje katarina77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 12:19
kika24 i jelika stigle salvete hvala puno :)))
i Još neko iz splita mislim da je Rose ...
hvala hvala hvala ....
decoupage je čista ovisnost, kada kreneš neznaš stat
Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2010 u 13:34

maredelmare... stigle salvete, super susmile75

Na vrh
kika24 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 12 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika24 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 14:06
maredelmare, tatjana43, katarina77, felina...stigle salvete super su hvala
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 16:30
Kami i Shabica poslala sam vam jučer salvete. Javite ako su stigle.
Na vrh
TaTjana43 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1520
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TaTjana43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 21:36
kika 24, maslaćkice i katarina, veliko hvala na predivnim salvetama!
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 22:37
A ja smotana, zaboravim pogledat ovde, čekam na pp da mi se jave one koje su primile salvete.
A gledat ću i tamo i ovamo i križat.:)))
Ja sam do sada dobila od mare-nostrum i tatjanebajcic.
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jelika View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 509
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2010 u 23:10
maredelmare pa zar moje još nisu stigle do tebe, poslala sam ih u petak?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2627282930 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.